RuyaTabirleri.com

Rüyada Damak Görmek

Rüyada damak görmek, rüyayı gören kişinin çevresiyle uyum, iyi geçim ve hoş sohbet olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin insanlarla işbirliği yapmanın, duygu ve fikir alışverişi içinde olmanın, bir araya gelerek imece usulü çalışmanın öneminin bilincinde olduğuna, bu sebeple çevresindekilerle her zaman birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olmaya çalıştığına rivayet edilir.

Rüyada Damak Düşmesi

Rüyayı gören kişi için sancılı geçecek zor günlerin geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin bir takım sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Damak Yarılması

Rüyada damak yarılması da kısmen damak düşmesi gibi kabul edilir ve benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin can sıkıntısı ve moral bozukluğu ile kötü zamanlardan geçireceğine hem maddi hem de manevi anlamda yıpranacağına, zarar göreceğine ve düşüşe geçeceğine delalet eder.

Rüyada Damak Şişmesi Görmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadının kaçması anlamına gelir. Rüya sahibinin işinden olacağına, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına ve bu nedenle de herkesin kendisine acıyarak bakıyormuş hissine kapılacağına işaret eder.

Rüyada Damaktan Diş Çıkması

Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı ve zengin bir hayatı olacağına rivayet edilir. Kişi hayatı boyunca çok şanslı ve kısmetli olacak ve kaderi yüzüne gülecek demektir. Rüya sahibinin bolluk içinde bir hayat süreceğine, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada Dişlerin Damaktan Ayrılması

Rüyayı gören kişinin sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, üzüleceğine ve gözyaşı dökeceğine işaret eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ercan (04 Nisan 2014 saat: 09:05)

    ruyamda bir misafirlikteyim birden disimde birseyler farkediyorum banyoya gidiyorum ve damagimin parmak uzunlugunda onden baslayip geriye dogru uc kisminda bir disim oldugu halde yarildigini goruyorum bu durumla ugrasirken diger disleriminde kanadigini farkediyorum ardindan onlarla ugrasmaya basliyorum ve bu sefer damagim her tarafi kanli bi sekilde parca parca kopmaya basliyor buyuk et parcalari halinde korkuyorum eyvah diyorum dislerim hep dokuldu diyorum fakat o kopan damak daha puruzsuz hale geliyor duzeliyor ve dokulen dislerimin yerine cok keskin ince bazi yerleri ayrik ama benbeyaz duz bi sekilde dislerim geliyor ruyayi sabaha karsi persembeyi cumaya baglayan gece gordum


  2. eda (27 Aralık 2014 saat: 09:06)

    Rüyamda sabah okula gitmek için hazirlaniyorum geç kalmisim acele bi şekilde dişlerini fircaliyorum en arka üst taraftaki 5 tane dişim birden bire damaklarimla beraber sokulup elime gemiyi orda bi boşluk oluyo damagimda döküldüğü için birden bi çok kotu bi koku cikiyo ordan çok korkuyorum rüyamda lütfen biri ruyamin anlamini bana aciklasin


  3. meltem gòztepe (11 Ocak 2015 saat: 05:10)

    Ruyamda alt disim sallaniyormus bebeklik didisimmis benim elimle cekiom cikio kucucuk hafif curuk gibi sonra ust on disim sallaniomus onu elliom hizli cekiom cikio ama damagim yarilip sallanio boyle basim donuo kan yok et sallanio can acisi yok aynaya bir bakiom goz bebeklerim yerinden cikcak kadar buyumus babam annem goruo doktora gitcez giyiniom bi ayna bakiom ust yan dislerim agzimda hic yok aynada goruom icimden disler yapilincaya kadar ben nasil boyle ise gitcem diom ve o sira uyaniom


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,