RuyaTabirleri.com

Rüyada Damar Görmek

Rüyada damar görmek, hayırlara alamet eder. Aile bağlarının sağlamlığına, kardeşlerin, kuzenlerin, akrabaların birbirine bağlılığına, birlik ve dayanışma içinde olduğuna, en kötü günde de en güzel günde de bir araya geldiklerine işaret eder. Bu rüya genel anlamıyla, rüyayı gören kişinin birinci derece akrabalarına, sevdiği yakınlarına, iletişimi sıkı olan ve aileden farklı olmayan arkadaşlıklarına ve dostluklarına işaret eder.

Rüyada Damar Kopması

Rüyada damar kopması, rüya sahibinin birincil ilişkilerinin sarsılacağına, bozulacağına, yakın iletişimde olduğu kişilerle arasında anlaşmazlıklar, tartışmalar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına tabir edilir.

Rüyada Damar Tıkanması

Rüyada damar tıkanması, üzüntülü bir durumun yaşanacağına, umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, rüyayı gören kişinin, inandığı ve güvendiği kimselerin kendisini yarı yolda bırakacağına ve bu nedenle düş kırıklığı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Damar Şişmesi

Rüyada damar şişmesi, rüya sahibinin eğlence için gideceği bir mekânda şıklığı ile dikkat çekeceğine ve çok beğenileceğine işaret eder. Kişisel bakımına önem veren bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Damardan Kan Akması

Rüyada damardan kan akması hiç iyi değildir. Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik olarak değerlendirilir ve kara gün şeklinde yorumlanır. Büyük bir musibet yaşamaya, içine düşülen zorluğu atlatamamaya tabir edilir.

Rüyada Damardan Kan Alınması

Rüyasında damarından kan alındığını gören kişinin geçim sıkıntısına düşeceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağı, kazancının düşeceği, sermaye koyduğu işlerinin tutmayacağı ve bu nedenle de yokluğa düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Damarın Kesilmesi

Rüyada damarın kesilmesi, hasadın ve ürünlerin ziyan olması anlamına gelir.

Rüyada Vücudunda Morluk Görmek

Rüyada vücudunda morluk görmek, sürpriz gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gülşen özgür (02 Ocak 2015 saat: 00:59)

  merhabalar ben 33 yasındayım ve şöyle bi rüyangördüm ama yatmadan öncede bacaklarımdakı varislere bakıp ne kadar kötü oldukları hakkında kendımce yorum yapmıstım yattıgfımdada şöyle bi rüya gördum bacaklarımdakı varisler tutulacak kadar kocaman olmuslar yeşilimsi morumsum tenkte ve o damarlardan bırını kesıyoruz ve kan akıyo ve bacaklarım eski güzel halıne geri dönüyor bunu bana yorumlayabılırmısınız teşekürler


 2. Sevin (05 Ocak 2015 saat: 17:46)

  Rüyamda kollarımın ikisinde de çok derin kesikler vardı ve bileğimden dirseğime kadar damarlarım açık bi vaziyette duruyordu sağlık Ocağı’na gösterdiğim zaman dal parçasına benzer iki çubuğu kesik yerlere koyup sarmaya başladı ama canım hiç yanmıyordu . Bu rüyanın anlamı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim


 3. fatma (14 Mart 2015 saat: 02:53)

  Rüyamda traktörle bir yere gidiyorduk.annem 8-9 yaşlarındaki kardeşim ve teyzem. Giderken birden bir tümsek nedeniyle traktör sarsıldı ve yolun yanındaki tarlaya traktör devrildi. Traktörün üzerinde bulunan büyük ve kalın çember şeklindeki taş annemle kardeşimin üzerine düştü ve annemin bazı yerleri o taş çemberin altında kaldı ve annem oraya sıkıştı. Küçük kardeşimin ise kazada bacağı koptu ve kopuk bacaktan kan Akiyordu. Ben hemen kardeşimin yanına gittim ve kan akan yeri tutarak kanaması engellemeye çalıştım. O sırada aklıma geldi ve koşarak düşen montumun cebinden Telefonumu aldım 112 yi aramak için. Bu sırada annem o taşın altından kurtuldu. Ben yine koşarak kan kaybı olan kardeşimin yanına gittim damarı bir yandan tuttum bir yandan da 112 yi aramaya calistm o sırada uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir yorumlarda kötü yorumlandigini gördüm bir de siz yorumlar misiniz.


 4. Ezgi (25 Haziran 2015 saat: 12:55)

  Rüyamda elim iki tarafıda bıçaklı bi aletin içine sıkışıyor elimi çıkarıyorum içinden elimin üstü kesilmiş çıkarırken elimin üstü çok derin kesilmiş ama kan almıyor ayrılmış derinin altında çok net bir şekilde mosmor iki yöne ayrılan tıpkı bir yol şeklinde bir damar görüyorum ama şükrediyorum damarın kesilmediği için elim kesilmiş ama damar kesilmemiş sonra hastane gidelim dikiş attıralım diyorum annem babam götürmüyor bişey olmaz ondan diyorlar sonra ben bir arkadaşımla hastaneye gidiyorum ama bi türlü doktora gösteremiyorum bu rüyadan önceki gece rüyamda da hz. Mevlananın kıyafetlerini görmüştüm bana vermişti tanımadığım bir adam. İki gündür tuhaf rüyalar görüyorum


 5. Gülşah (09 Ekim 2015 saat: 13:25)

  Rüyamda kız kardeşimin evindeymisim sonra bir anda bacagim sismeye başlıyor damarlarim bile şişiyor ve sonra bacağından pembe renkte çiçekler acıyor sonra yine çalıştığım mağaza doğru yürüyorum mağazanın kapısı kapalı ama anahtar üzerinde allah allah diyorum kendi kendime anahtarı alıyorum kapıdan içeri giriyorum mağaza sahibinin erkek kardeşini görüyorum 12 yaşlarında çocuk bu ona soruyorum bilmiyorum diyor inginc bir rüya yorumlarsaniz sevinirim


 6. Anonim (06 Aralık 2015 saat: 00:48)

  Herkese merabalar ben hemsirelik yapiyorum ruyamda bir hastaya damar yolu acarken yanlis damara girdim tavan ustum yer hertarafa kan fiskiriyordu ustune bezlerlede bastirdim durmuodu sonra uyani bilgisi olan kisilerin psikoloji ve dini yorum alabilirmiyim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,