RuyaTabirleri.com

Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek yiğit, güçlü ve cesaretli kişilere yorulur. Rüya sahibi çalışkanlığı ve azmi ile her işin altından evvel Allah alnının akıyla çıkan kişidir. Mert ve cömerttir. Bu özellikleri sayesinde herkes tarafından çok sevilir ve kendisine önemli oranda itibar edilir. Rüyada damat gören kişi için mutluluk ve başarı hiç de uzakta değildir.

Rüya sahibi hayatı boyunca hep daha iyisini yapacak ve hep daha iyisine sahip olacaktır. Bir erkeğin rüyasında soylu ve mal varlığı bol olan bir ailenin kızıyla evlenmek bazı kişilerle iş ortaklığı yaparak onların adından ve sermayesinden faydalanarak iş ya da makam sahibi olması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, rüyasında bir damadı olduğunu ve onunla bir yerde ağız ağıza vererek konuştuğunu görse uzun zamandır hayır beklediği bir işten kendisine kazanç çıkacağı yorumu yapılır.

Rüyada Damat Bohçası Görmek

Hayırlı ve güzel gelişmeler olacağının müjdecisidir. Yeni bir eve taşınmaya, arabayı yenilemeye ya da hayırlı bir kısmet bulup evlenmeye işaret eder.

Rüyada Damat Adayını Görmek

Rüya sahibinin kuruntularının, endişesinin ve şüphesinin yersiz olduğuna boşu boşuna kendisini yiyip bitirdiğine delalet eder. Ortada rüya sahibinin düşündüğü gibi bir tehlike yoktur aslında.

Rüyada Damat Gelin Görmek

Büyük sevinç, bol rızık ve hayırlı kısmetler anlamına gelir. Rüya sahibinin bir taşla iki kuş vuracağı bir iş yapmak için adım atacağı ve işin içinde hayırlarla çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Damat Tıraşı Olmak

Rüyada damat tıraşı olduğunu gören kişi, olmayan şeyleri varmış gibi gösteren, egolu ve kompleksli kişi olarak tanımlanır. Ayrıca başkalarının maşası olan ve başkalarının dolduruşu ve gazı ile fevri hareket ederek zarara uğrayan kişi olarak da ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. buse (03 Ocak 2014 saat: 19:29)

    rüyamda damat masasında ölü damat gördüm damat ölü bi şekilde damat masasında oturuyordu.hepsi bu kadar evlemmek üzere olan damat ölüydü.bu ne demek yardımcı olabilirseniz sevinirim…2. bir rüyam ise farklı bir günde gördüm. ölmüş kafalar gördüm.bedensiz yalnızca kafalar vardı.Daha faklı günde gördüğüm 3. bir rüyam ise hz.Muhammedin bana hitap ettiğini gördüm.Baş örtüsü takmakla ilgili bi şeyler söylüyordu.


  2. selma (12 Nisan 2014 saat: 09:50)

    Ruyamda ilk önce karlı yollardan geçiyordum çiçek açmış ağaçlar üzerinde karlar vardı.Sonra benim kızımı istemeye geliyorlar(gerçek hayatta kızımı bir kaç ay sonra isteyecekler).ruyamda gördüğüm damat benim damadım değil.”Bu kim bunun yaşı büyük” diyorum 30 35 yaşlarında.sonra dışarı çıkıyorum ve bir havuzda eşimle kızım yüzüyor.kızım yüzüstü yatmış havuzda.Eşim kızıma bu çocuğun babası kim bana bunun cevabını ver diyor kızımda baba yok öle bisey ben bilmiyorum deyip duruyor.şimdiden ağzınıza sağlık


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,