RuyaTabirleri.com

Rüyada Damat Olmak

Rüyada damat olmak, muradına ermeye, sevdiği kimseyle evlilik yapmaya ve romantik, sevgi dolu bir birlikteliğe işaret eder. Genç yaşta ailevi sorumluluklar almak isteyen rüya sahibinin, geleceğine doğru şekilde yatırımlar yapacağına ve ev sahibi olmak için çaba göstereceğine, parasını dikkatli harcayacağına alamettir. Tutumlu bir şekilde hareket eden kişinin kendi hayatını garanti altına aldığı gibi, ailesinin hayatına da önemli katkılarda bulunacağını, kazandığı paranın bir kısmını anne ve babasına da vererek, onların rahat etmelerini sağlayacağını bildirir. Hayırlı bir evlat ve aynı zamanda hayırlı, iyi kalpli, yardımsever bir eş olarak kişinin herkes tarafından çok sevileceğini tabir eder. Damat olmak güzel bir düğün yapmak, herkesin beğendiği ve sevdiği biri ile hayatını birleştirmek, evli olanlar için de mutlulukların her zaman aynı şekilde sürmesi olarak yorumlanır.

Rüyada Damatlık Giyip Çıkarmak

Yapılan bir tartışma veya kavgadan sonra anlaşmazlık yaşanması sonucunda kişinin nişan atmasına yorumlanır. Evlilik tarihinde çıkacak aksiliğe veya ertelemeye de işaret eden rüya, eşlerin aileleri arasında sıkıntıya sebebiyet verecek bir para mevzusunun da gündeme gelerek kişinin canını sıkacağına yorumlanır. Beyaz damatlık giyip çıkarmak muradına erememek ve kişinin kısmetlerinin kapanması olarak yorumlanır. Siyah damatlık giymek ise makam ve mevki sahibi bir eşe sahip olmak, hiçbir maddi sorun yaşamamaya delalettir.

Rüyada Damat Görmek

Tanıdık genç bir erkeği damat olarak görmek onun askere gitmesinin haberini almak demektir. Yaşlı birinin damat olduğunu görmek ise huzurlu ve sağlıklı bir ömre delalettir. Kişinin kendisini damat olarak görmesi de kısmetinin ayağına gelmesine yorulur.

Rüyada Damat Olmanın Psikolojik Yorumu

Hayatını yalnız geçirmekten korkan ve bir eşe, aileye ve çocuklara sahip olmak isteğinin işaretidir. Damat olmak yaşanan bazı kayıpların kişide kırgınlıklara ve korkulara sebep olduğunu, karşısına çıkan herkesle samimiyet kurup yalnızlığından kurtulmaya çalıştığını ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damat Olmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yaqub (23 Ekim 2016 saat: 09:20)

    Ben bizim memlwketde evleniyorum ama istemediyim biriyle ordan kaciyorum beni yakalamak istiyolar.sonra 3 erkek bulub birlikde şehire gidiyoruz ve bizi oldurmek istiyorlar birdaha kaciyorum.ve gercek hayatda sevdiyim kizin yanina gidiyormus gibi hiss ediyorum kizda evleniyormus sonra ne biliyim evlenmiyorlar duyun ortada kaliyor arkadaslarimi onun ortal arkadaslarimi goruyorum.ve bu sirada onu goruyorum yanina gidib ellerini tutub sonra birakiyorum gercek hayatda goz rengi kahveyi oldugu halda oradagozleri mavi renkde parildiyor uzunde sivilceler lekeler oluyo gercek hayatda guzel olan kiz simdi cirkin gibi gorunuyor ama benimcin farketmiyor gozlerinin icine bakim onu sevdiyimi bir birimizi iyi tanidigimizi benimle evlenimisin diyorum ve birazdan onunla evli gorunuyoruz hiss ediyorum sonra eczaneye gidib ilac aliyorum ve aczaneciye evimi tarif ediyorum cok aevincli yari huzunlu his ediyorum bu kadar bu ruya iki yere ayriliyor yarisi bitiyor iyamiyorum yeniden yarisin goruyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,