RuyaTabirleri.com

Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada damatlık görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve tüm hayatını baştan aşağı etkileyecek değişimler yaşayacağına, bu değişimler sayesinde çok daha sağlam, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun bir süreden beri aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına alamet eder.

Rüyada Damatlık Giymek

Çok büyük sıkıntıların yaşandığı bir dönemde, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çeşitli değişikliklere giderek daha farklı bir yol izleyeceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine ve büyük bir saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Damatlık Giydiğini Görmek

Rüyada damatlık giymek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük değişiklikler yapacağına, bu değişiklikler ile iş hayatında ve aile hayatında ters giden şeyleri düzeltmeye çalışacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine delalet eder.

Rüyada Damatlık Almak

İş hayatında ya da aile hayatında rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler konusunda çok nüfuzlu bir yerden alacağı olumlu bir habere, bu haber doğrultusunda verilecek çok büyük ve başarılı kararlara ve bu kararlar sonucunda çok daha büyük atılımlar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada Damatlık Bakmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri sıkıntılar ile boğuşmasından sonra çok daha büyük sorunların tekrarlanmaması, daha kötü ve üzüntü verici olayların yaşanmaması, eş, dost ve akrabaların sıkıntıya düşeceği durumların ortaya çıkmaması için çok hayırlı bir olayla karşılaşacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damatlık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. didem (29 Kasım 2014 saat: 13:23)

    Rüyamda benim düğün günümdü ve ablamın gelinliğini giyiyordum. Sonra eksik olan bi bone fark ettik ve aramaya çıktık. Dayım kuzenlerim falan hepsi benimle birlikte geliyorlardı. Bir ara düğünümün olacağı düğün salonunun önünden geçtik ve nişanlımı gördüm. Beyaz bir damatlık giymişti. Bana doğru geldik ve konuştuk. Düğün hiç istediğim gibi olmayacakmış gibi geliyodu rüyamda. Mutsuzdum. Ama onunla evleneceğim için huzurluydum. Sonra oda bizimle geldi. Arabaya bindi kuzenimin yanına oturdu ve kuzenim ekmeğe kahvaltılık çikolata sürüp nişanlıma verdi. Ve sonra uyandım.


  2. berrin (10 Ocak 2015 saat: 20:58)

    Çocukluğumun geçtiği eve geliyorum. Ablam avluda elinde benim bembeyaz gelin çiçeğim, çamaşır serilen ipte duvağım gelinliğim hazırlamış ne bunlar diyorum kocan istedi bir arkadaşına verecekmiş diyor.bir kız için beni terk eden eşimi damatlıklarını giymiş olarak geliyor. hayır diyorum vermiyorum odaya koyup kapıyı kapatıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,