RuyaTabirleri.com

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan düşmek, kişinin muratlarına kavuşamayacağını, planlarının beklenmedik şekilde bozulacağını, yolculuklarının iptal olacağını ve işinde bazı sorunlar yaşanacağını işaret eder. Rüyada damdan düşmek aynı zamanda kişinin mevki ve itibar kaybı yaşamasına da delalet sayılır. Damdan düştüğünü gören kişinin düşmanı çok olur ve ayağını kaydırmak için pek çok tuzak söz konusudur. Uyarı mahiyetinde de olan rüya, kişiye dikkat etmesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Varlıklı bir kimse damdan düşer ise, çok ani şekilde tüm parasını yitirebilir, mallarından olabilir. Fakir kimseler için de daha da yoksul bir hayata işaret eden rüya genellikle hayırlara yorumlanmaz.

Rüyada Damdan Düşüp Bir Yerini Kırmak

Rüyasında damdan düştüğünü ve bir yerinin kırıldığını gören kimse maddi kayıplar yaşar, işinden olur ve evli ise evliliğinde boşanma durumuna neden olacak tartışmalar yaşanır. Aile ve iş hayatında olduğu kadar sağlık konusunda da sıkıntılar olacağını delalet eden rüya aynı zamanda kişinin mevcut işinde başarısız olacağını ve işsiz kalacağını da bildirir. Düşüp bir yeri kırılan kişi uzun süre acı çeker ve sıkıntılı bir hayat yaşar.

Rüyada Düştüğünü Görmek

Rüyada düştüğünü gören kişi zengin ise yoksullaşır, evlatları mallarını har vurup harman savurur, evine giren paranın bereketi olmaz ve hanede de her zaman huzursuz bir ortam söz konusu olur. Eğer düşülen yer güzelse veya denize düşülüyorsa, yeşil bir alansa bu kişinin içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi bir duruma geçeceğine ve hayatında çok olumlu gelişmelerle karşılaşacağını, sevineceği haberler alacağı anlamına gelir. Bazen de kötü olacağı düşünülen bir olayın sonuçlarının kişi için son derece menfi sonuçlara neden olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Damdan Düşmek Psikolojik Yorumu

Rüyasında damdan düşen kişiler gerçek hayatlarında çok fazla risk yöneten kimselerdir. Büyük şirketlerde üst düzey yönetici olarak çalışanlar, para piyasaları ve borsa gibi işlerle uğraşanlar aşırı stres nedeni ile geceleri rüyalarında düştüklerini görebilirler. Damdan veya çatıdan olduğu gibi farklı yerlerden de düştüğünü görebilirler. Aşırı stres nedeni ile gücünün tükendiğini veya kötü şeyler olmasından korkulan günler geçirildiğini simgeler.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damdan Düşmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Dila (25 Ocak 2015 saat: 01:01)

  Slm ben ruyadamda köydeydim evin önünde rahmetli dedem sandalyede oturuyodu bende damın üstunde ve traktörun üstundeydim ön fitese takacagıma arkaya yani yere düştüm bana hiç bişey olmadı traktöru hızla sürdum gittim traktörun üstundeyken yeredüştum tıraktörle beraber geri surdum gittim ne anlama geliyo lutfen acıklarmısınız aynı ruyadada karı koca koşuyoz koşarkende kayın babamı gördum durduk konuştuk biraz geri gittik ne anlama gelıyo bu ruta lutfen yorumlarmıdınız teşekkurler


 2. Emine aras (24 Ocak 2016 saat: 11:18)

  Slm ben rüyamda damdan düşdüğümü gördüm ama ilk baş bana bişi olmadı ama ikincisinde ďüştüğümde birşeyler oldu birden bile ağlamaya başladım ne anlama geliyor lütfen yorunlayınız lütfen rıza ederim bende bilmiyorum ne anlama geliyor bari siz ne anlama geldiğini öğrenme bilir misiniz öğrenirsiniz sizin benden bir borcum olabilir ne olur ya halde siz öğrenebilirsiniz acaba sizin rüyanın ne anlama geliyor acaba


 3. filiz (28 Nisan 2016 saat: 20:29)

  ben küçükken rüyamda camın dış tarafındaki mermerde asılı kaldığımı görüyordum ve sık sık ğölüyordüm en sonunda gene aynı rüyayı gördüm ama bu sefer aşağı düştüm ve bir daha hiç o rüyayı ğölmedim bu rüya ne anlama giriyor…


 4. kübra ümran kaplan (03 Temmuz 2016 saat: 08:21)

  Esselamü aleyküm … Ben ise rüyamda arkadaşin dediği gibi köydeydim. Fakat dayimlarin evinde dama cikmis guvercinlerin yanina surekli dusuyordum ama hic yere cakilmiyordum.surekli sevdigim cocuk arabinin tepesinde duruyor ve beni kurtariyordu .simdiden Allah razi olsun hic olmazsa ruyamin merakinda kalmayacagim saolun …:-):-)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,