RuyaTabirleri.com

Rüyada Damla Görmek

Rüyada damla görmek, yakın zaman içinde çok hayırlı bir işe girileceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder. Aynı zamanda, kısa süre içinde çok büyük kazançlara ermeye ve zarar getirecek durumlardan kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Damla Sakızı Görmek

Kişinin, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve zarar edilen durumlardan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada Damla Damla Kan Görmek

İş hayatında karşılaşılacak kötü durumların kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, musibetlerin haneden uzaklaştırılacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Damla Çikolata Görmek

Güzel günlerin yaşanmasına vesile olacak bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, kazancın günden güne artacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, müjdeli haberler alınacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Damlayan Tavan Görmek

Çözümsüz gibi görülen bazı çalışmaların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine ve huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Damla Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Semih Tuğrul (27 Nisan 2015 saat: 07:51)

    Rüyamın hatırladığım kadarıyla elimde plastik kapalı bir kabı yıkadım ve iyice suyunu silkeledim. ardından yemek masasına oturdum. elimdeki kabdan sürekli su damlama ve akma arası masaya yere düşüyordu. sonra yıkadığım kabın suyunu tekrar silkelemek için mutfağa gittim ve iyice silkeledikten sonra geri dönerken kapıyı çok az aralık kalacak şekilde bıraktım ve arkasında duydum. evdekilere hatalı yapılmış bir kab diye anlatırken kapı göremediğim bir varlık tarafından ittirildi ve üzerime bir baskı uygulandı. konuşabiliyordum ama hareketsizdim. sonra bi anda uyandım. biraz araştırdım ama herkes farklı anlatmış. kolay kolay gördüğüm rüyayı da hatırlamam o yüzden rüya tabiri konusunda hiç bilgim yok. fikirlerinizle bana yardımcı olabilir misiniz ?


  2. Cengiz (25 Haziran 2015 saat: 04:47)

    Rüyamda su ve karışımı bir tabaka uzaktan çok hızlı bi şekilde havadan yaşadığım ilçenin üzerine geliyordu. Gelişi suyun ilerlemesi gibi ve hızlıydı. İlçedeki dağın üzerinde toplandılar ve biriken su çok büyük bir damla olarak dağın üzerine düştü. Dağdan inen su önüne gelen herseyi yıkıp ilçemizin üstüne dogru ilerliyordu. Su bize ulaşmadan korkarak uyandım. Bu arada uyumadan namazın vaktinin girmesine yarım saat vardı. Beklemeden uyudum, rüyadan uyanınca kalkıp namaz kıldım. İlgisi var mı bilmiyorum. Teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,