RuyaTabirleri.com

Rüyada Dans Etmek

Rüyada dans etmek kişinin hayatında meydana gelecek olan köklü ve güzel gelişmelere işaret eder. Bu gelişmeler kişinin uzun zamandır olmayan neşesini ve keyfini yerine getirecektir. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersine yorum yaparlar. Rüya sahibinin canını sıkacak, onu agresifleştirecek ve bir o kadar da üzülmesine neden olacak olaylar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dans ettiğini gören kişi onu çok şaşırtacak ama çok da mutlu edecek, maddi değeri büyük bir şey alacak demektir. Kişinin kendi kendine hiç kimse olmadan dans ettiğini görmesi esenlik ve huzur bulacağı anlamına gelmektedir. Bir kimse rüyasında pek çok kişinin bir arada olduğu bir yerde  ve herkesin içinde dans ettiğini görürse rüya sahibi kendisi için hayırlı ve makbul bir eş bulacak demektir.

Rüyada Biriyle Dans Etmek

Rüyada biriyle dans ettiğini gören kişi, dans ettiği kişiyle karşı karşıya gelerek bir münakaşa ya da fikir çatışması yaşayacak demektir.

Rüyada Eşiyle Dans Etmek

Rüyada eşiyle dans ettiğini gören kişinin evliliğinde kaybettikleri heyecan yeniden alevlenecek ve çiftin ağız tadı yerine gelecek. Rüyada eşiyle dans ettiğini gören kişinin eşiyle arası bozuksa düzelecektir.

Rüyada Dans Etmek Oynamak

Rüyada bir alanda ellerini havaya kaldırıp, neşeli bir şekilde oynadığını gören kişinin rüyanın aksine üzüleceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı şeylerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi çok büyük heveslerle giriştiği bir işten hayır görmeyecek ve bu nedenle de büyük bir buhran geçirecektir.

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek hem hayra hem de şerre tabir edilir. Rüyasında sevdiği bir şarkıyı dinleyen ve oynayıp eğlendiğini gören kişi kendisine mutluluk verecek olaylar yaşayacak, eğer hiç sevmediği bir şarkıyı dinlediğini görürse de borçlanıp, sağlık sorunları ile mücadele edecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dans Etmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yağmur (09 Mart 2014 saat: 11:10)

    rüyada yola bol su ve balık dökülüyor. biraz ilerliyorum. artık burada balık yoktur diye düşünürken meğersem gittiğim yerden çok daha ilerisine kadar da su ve balık çoktan yolunu bulmuş. ilk başta olmasa diyorum, sonradan iyiki var diyip hafif bir tebessüm içime yerleşiyor. bir kitabevine giriyorum. zor bir durumdan sonra. önceden hiç görmediğim muhteşem bir kitabevi. adı da mil kitabevi.. şirin bir ev gibi. kitapçıya hayalimi yaşıyorum, teşekür ederim. hep böyle bir kitabevine girmek istemişimdir. artık buraya gelicem diyorum. yengemde arkamdan geliyor ve adama diyorki bir etkinlik için perşembe günü sizin dükkanı kullanabilir miyiz? tam o onu söylerken ben dışarı çıkyorum. aa başka kitabevleride burada diyorum. bir kızla oraya da giriyoruz. ama buraya öylesne giidiyorum. çünkü ben aradığım kitapçıyı bulmuştum. kız telefonunu açıyor ve neşeli neşeli müzükle dans ediyor. ben onun kadar dans etmesem de bende sonradan ona katılıyorum. insanların gözü önünde dans ede ede o dükkandan güle güle çıkıyoruz..


  2. gözde çoruk (11 Ekim 2014 saat: 12:38)

    Ben rüyada tanimadigim.kisilerle dans ediyirdum.dansçi bi adam.ve dansçılar olduğunu söylüyorlar.onlarla dans ediyorum.adam hareketli müzik calarken,benim karşıma gelip dans ediyoruz .sonra tekrar grupla dans ediyoruz.iclerinde kız kardesim de var.sonra birden dans devam ederken maske takiyorlar.maskeli balonda gibi hepimize.öyle dans ediyoruz.ben hamileyim üstelik.esim kiskaniyor beni dans ederken görünce ben bırakıyorum dans etmeyi.ama çok güzeldi eğlenceliydi.çok mutluydum.birazda tedirgindim bebek için.müzik.ilk önce mezdeke tarzı çalıştı sonra salsa tarzı dans etmeye devam etmiştik.çok göbek attık yani.öyle bir rüyaydı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,