RuyaTabirleri.com

Rüyada Dansöz Görmek

Rüyada dansöz görmek, çok hayırlıdır ve rüya sahibinin mutluluklarla güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağı, hedeflediği ve umut bağladığı işlerinde güzel gelişmeler meydana geleceği ve kişinin artık yavaş yavaş sıkıntılarından kurtulmaya başlayacağı anlamına gelir. Rahatlık, esenlik ve huzur bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceği, maddi imkânlarının çoğalacağı, hayatının kolaylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Dansöz Kıyafeti Görmek

Rüyada dansöz kıyafeti görmek, rüya sahibinin bazı kişisel sorunlar yaşayacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, bu kötü günlerinde kendisine destek olacak, teselli edip, gözyaşını silecek kimseler olacağına işaret eder.

Rüyada Dansöz Olduğunu Görmek

Rüyasında dansöz olduğunu gören kişinin, telaştan ve korkudan yerinde duramayacağı bir haber alacağı fakat olayın kendisinin zannettiği gibi vahim olmadığı yönünde gelişmeler yaşanacağı ve rüya sahibinin yüreğine su serpileceği anlamına gelir.

Rüyada Dansöz Gibi Oynamak

Rüyada dansöz gibi oynamak, gereksiz ve yersiz kuşkulardan, düşüncelerden, korkulardan kurtulmaya, iyi, güzel ve olumlu düşüncelerle ruhunu beslemeye, gönlünü güzelleştirmeye ve zenginleştirmeye delalet eder.

Rüyada Dansöze Para Takmak

Rüyada dansöze para takmak, rüyayı gören kişinin mecburi bir harcama yapacağına ama bu uğurda harcanacak olan paranın ve verilen emeğin boşa gitmeyeceğine işaret eder. Hayati konular için yatırım yapmaya ve kendini güvenceye almaya tabir edilir.

Rüyada Erkek Dansöz Görmek

Rüyada erkek dansöz görmek, verdiği sözü yerine getirmeyen, insanı yarı yolda bırakan, keyfi davranan ve bu nedenle birlikte hareket edilmemesi gereken bir kişinin varlığı ile değerlendirilir. Bu kimse birliğin ve dayanışmanın bozulmasına neden olan, topluluğun hem fikir olduğu işlere muhalefet edip, sorun çıkaran kimse olarak tasvir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dansöz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Filiz (11 Ocak 2015 saat: 09:35)

  Bir lokantada gitmişim ve orda çok ünlü bir işveren varmış ve bizim uzaktan akrabamızmış fakat bunu ben oraya gittiğimde öğreniyorum ve dansöz gibi oynuyorum. O patron beni seçiyor ve akşama işe başlasın diyor. Ben normalde de hamileyim hamile olduğumu söylüyorum arkadaşıma oda ses etme kimse farketmez hazırlamaya başlıyorum ve utanıyorum.


 2. Ayşegül yılmaz (21 Ocak 2015 saat: 12:03)

  Erkek kardeşim bir yarışmaya katılmış ve dansoz olarak katılmış . Birde kız dansoz vardı ve yarışmayı kardeşim kazanıyordu . Bi sonraki tura kalıyordu. Ve başka yeteneği olanlar da vardı. Felan derken en sonunda bir otobüse binip gidiyorduk.


 3. Abdurrahman (25 Ocak 2015 saat: 23:08)

  Rüyamda yengem beyaz dansöz kıyafeti giymişti ve yanında tanımadığım birkişi daha aynı kıyafeti giymişti ve yengemin
  Göğüslerinde siyah renkte arapça yazı yazıyordu ve tam karşısında babam oturuyordu sonra yengem ayağa kalkıp dansöz gibi oynamaya başladı ve sonra uyandim


 4. Kadir (25 Haziran 2015 saat: 07:56)

  Rüyamda once gölde yuruyordum ayaklarimin altında balık sürüleri geçiyor daha sonra balıkçı kulübesi gorup gidiyorum birsey ler yiyorum birkaç cocuk gelip para istiyorlar ve o esnada cebim deliniyor ve kağıt para pacamda sikisiyor bozuk paralari veriyorum cocuklara cocuklar gitikten sonra arkadaslarim geliyor ve kulubeden cikiyorken dansöz ler ve insanlar ortaya çıkıyor ve para yapistiriyor ve kalkiyorum sonra


 5. Sule (29 Temmuz 2015 saat: 07:33)

  Rüyamda dansöz görüyorum ve disarda büyük bir topluluk icin degisik kiyafetler giyerek dans ediyor. Bu topluluk icinde devlet büyükleri ve cumhurbaskanimizda var. Sonra cumhurbaskanimiz kendisi bizzat benim bilgisayarimdaki bir problemi cözüyor. Sonra uyandim..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,