RuyaTabirleri.com

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada dantel görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Örneğin şık, yeni ve kullanılmamış bir dantel görmek, mutluluk verici haberler almaya, güzel günler yaşamaya, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve onlarla keyifli geçen zamanlar paylaşmaya delalet ederken, pis, kirli, eskimiş bir dantel görmek, rüya sahibinin hastalanmasına ve güçten düşmesine tabir edilir. Maddi sıkıntılar yaşamaya, rızkın eksilmesine, hane içinde sorunlar yaşayıp mutsuz olmaya yorulurken diğer yandan da rüya sahibinin yaşadığı dinginliğin ve sakinliğin dış faktörlere bağlı olarak bozulmasına ve çok gergin günler geçirmesine işaret eder. Rüyada görülen kötü dantel, kişinin çevresindeki bazı kimselerle arasında büyük sorunlar yaşanacağı ve seslerin yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Dantel Örmek

Zorluk yaşamaya, sıkıntı içinde geçecek günler ve geceler geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin bozulması ve bu nedenle borçlu olduğu kişilerden yükselmeye başlayan çatlak sesler nedeni ile yaşanacak olan dertlere yorulur.

Rüyada Dantel İşlemek

Bu rüya, rüya sahibinin çektiği yokluğun, zahmetin ve çilenin artık sona ereceğinin ve insan gibi yaşamaya başlayacağının müjdecisidir. Yoksullukla geçirilen uzun yılların geride kalacağına kişinin adeta yeni doğmuşçasına, rahatlığa ve bolluğa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Dantel Hediye Almak

Rüya sahibinin muradına ermesine, tüm hayatı boyunca beklediği o hayırlı beyaz atlı prensinin ya da prensesinin geleceğine yorulur. Rüya sahibi yaşadığı mutlulukla sanki dünyada bundan önce hiçbir mutluluk yaşamamış kadar yoğun duygular hissedecek ve heyecandan gözü hiçbir şeyi görmeyecek demektir.

Rüyada Dantel Ütülemek

Sürpriz bir gelişme yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda kendisini çok mutlu edecek bir davet ya da teklif alabilir, karşı cinsle güzel bir ilişkiye adım atabilir. Bu kısmet rüya sahibinin karşısına çıkmış en hayırlı kısmettir ve sonu temizdir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dantel Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. saliha (16 Ocak 2015 saat: 10:00)

  Merhaba, rüyamda bir dügündeyim. Gelini taniyorum arkadasim ama su anda kim oldugunu bilmiyorum. Yani cok yakinim geline. Gelinin üstünde cok güzel bem beyaz bir gelinlik var ve onun üstüne kirmizi renkte dantel dikilmis. Sonra ben bir kac arkadas ile müzisyenlerin yanina gidiyoruz istek parca icin ve o arada babam, bir arkadasim ve bir adam daha şınav cekiyorlar. Ben gelin arkadasimi tekrar gördügümde üzerindeki kirmizi dantel siyah olmus ve ona diyorumki: “cok güzel olmussun yakismis sana” ve gercekten ne kadar güzel oldugunu ve ne kadar o dantellerin o gelinlige yakistigini düsünüyorum.
  20 yasinda bekarim ben acaba ne anlama geliyor ? simdiden tesekkür ederim


 2. Pelin kurt (23 Ocak 2015 saat: 00:23)

  Bir camiyi gezdiriyorum birine ve odanı. Birine girdigimde yanimda olan insan bana dantel örüyo onu bana hediye ediyor ve kadife bir perde görüyorum camda camı kapatmak için ne anlama geliyor acaba ilgilenirsiniz sevinirim. Bu yanımda gördügüm insanda eski bi arkadaşım ilkokuldan mehmet diye o oruyör danteli bana beyaz dantel


 3. Gülşah Özen (14 Nisan 2015 saat: 20:47)

  Merhaba rüyamda bir nehrin tastigini her yerin su ve çamur içinde olduğunu gördüm sonra bembeyaz bir sis bulutunun heryer kapladığı ve yerlerin dahi beyaz olduğunu gördüm otlayan inek gördün ve o ineklerin dahi bembeyaz oluyordu komşu geliyo komşunun yeşilin ağırlıkta olduğu renkli çiçekli pijamasi dikkatimi çekiyor evden helva için tabak alacakmis dantel gösteriyorum ona daha bitmemiş güzel bi dantel beğeniyor çıkıp dışarıda Çağla topluyorz


 4. Kübra atıcı (21 Temmuz 2015 saat: 19:03)

  Rüyayı annem gördü halamın gelini elinde çok güzel bir tantel örüyormuş ördüğü dantelde ablamda olan bir dantelin büyüğü annem diyor ki halamın gelinine bu güzel de kızımınkide satılır mı acaba diyor halamın gelinide evet evet o gider bir saat içinde satılır diyor. Nasıl bir yorumu var acaba teşekkür ederim şimdiden.


 5. ayşe (04 Ekim 2015 saat: 12:49)

  Ben rüyamda bir yerde kullanılan eskiden bana ait olan danteli kirli olarak gördüm ve bunları da yıkayalım dediğimi biliyorum. . Benim şuan bir sorunum var evlenmek için biri ile görüştük ve annesi karşı çıkıyor bu rüya bunu nasıl yorumlar..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,