RuyaTabirleri.com

Rüyada Dar Sokak Görmek

Rüyada dar sokak görmek, bir imtihandan geçileceğinin habercisidir. İşler yolundayken bir anda sıkıntı içine düşecek olan rüya sahibinin, çevresinde kimin kendisine dost, kimin düşman olduğunu fark edeceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine yorumlanır. Başa gelecek kötü bir olayın, kişinin tüm yaşamını etkileyecek çok önemli bir derse neden olacağına ve bu yüzden çekilen sıkıntılar karşısında asla isyan edilmemesi gerektiğine karşı bir uyarıdır. İslami olarak da kişinin sınanacağı bazı olaylara maruz kalacağını ve nefsiyle mücadele etmesi gerekeceğini bildirir. Genç kimseler için kurmak istedikleri geleceğe erişmek adına daha çok çabalamaları gerektiğine, sabırlı olup, yollarından şaşmamaları halinde isteklerine kavuşacaklarını bildirir.

Rüyada Dar Sokakta Yürümek

Sebat etmek, sabırlı davranmak, hoşgörü ve anlayış seviyesini artırmak manasına gelir. Zorluklarla dolu bir yola girecek olmanın ve bu yolun sonunda kişinin başlangıçtan önceki halinden eser kalmayacağına, yepyeni biri haline geleceğine ve hayata bakışının tamamen değişeceğine işarettir. Çile dolu bir yaşamın sonunda ele geçecek refaha ve huzura, kötü başlayan olayların sona ermesi için sabırlı davranmak gerektiğine, güçlükler karşısında asla pes etmeden yaşanacağına da alamettir.

Rüyada Dar Sokaktan Geçmek

Dar bir sokaktan geçmek ve sonrasında geniş bir alana ulaşmak, rahatlamak anlamına gelir. Borçların silinmesine, daha önce kaybedilen bir arazi, ev veya arsanın geri alınacağına da delalettir. Ruhen huzur bulmaya, yas sürecinde olanların normal hayatlarına döneceklerine ve hayatın daha sakin, huzurlu bir hale geleceğine dair işarettir. Dini açıdan kişinin sınanacağı bir olay vasıtası ile önemli bir yanlıştan döneceğine ve içindeki Allah inancının çok daha fazla kuvvetleneceğine tabir edilir.

Rüyada Dar Sokak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini sürekli bastırmak zorunda hisseden ve duygularını, düşüncelerini açığa vurmadığı için giderek daha da huzursuz hale gelen kişilerin gördükleri rüyalardandır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dar Sokak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatma (16 Mayıs 2016 saat: 01:29)

    Bir evimiz var izmirde ve ben o eve gitmek için yolu kayvediyorum insanlara yol soruyorum sonra otobus duragıba gudıyorum otobus gelmıyor.yuksek yamaçlarda sıralanmış evler var.Karlı havada tepelerdeki sokaklaradan yağmur altında geçiyor bahcelerden tahta kapılı içiçe evlerden geçip bir bahçede kömür yıgını ve inşaat görüyorum.sonra bır okul üniversitem.Asansorüne biniyorum.sürekli sınıfımı arıyorum. Sonunda buluyorum. Ve o ev izmirde bazende Antalyada oluyor.sonunda evi buluyorum. tek katlı bahçeli..Bu ruyayı çok sık göruyorum.Dört mevsimi bir rüyada yaşıyorum.bazende..dua ederek arıyorum evi..ilginize telekkürler


  2. fatma (16 Mayıs 2016 saat: 01:38)

    Bir evimiz var izmirde ve ben o eve gitmek için yolu kaybediyorum, insanlara yol soruyorum,”şu otobüse binersen bulursun”diyorlar.Otobus (duragına gidıyorum.Otobus bazen gelmıyor bazen askeri sevis aracı oluyor).Yüksek yamaçlarda sıralanmış evler var.Karlı havada tepelerdeki sokaklaradan ,yağmur altında geçiyor, bahcelerden, tahta, kapılı, içiçe evlerden, geçip bir bahçede ,kömür yıgını ve inşaat görüyorum.Sonra bır okul üniversitem.Asansorüne biniyorum.Sürekli sınıfımı arıyorum. Sonunda buluyorum. Ve o ev İzmir’de bazende Antalya’da oluyor.sonunda evi buluyorum. tTek katlı bahçeli..Bu ruyayı çok sık göruyorum.Dört mevsimi bir rüyada yaşıyorum.bazende..dua ederek uyanıyorum..ilginize teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,