RuyaTabirleri.com

Rüyada Davar Görmek

Rüyada davar görmek, rüyayı gören kişinin büyük, önemli ve ciddi işleri yönetme kapasitesine sahip olduğuna ve böyle işlerde üstün başarılar elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin makam sahibi olacağına ve emrinde pek çok insan bulunacağına, adının her yerde geçeceğine, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Davar Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin yönetiminde olan kimselerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine hizmet etmeye hazır olan kişileri üzmeden, kırmadan, ezmeden yani profesyonelce yönlendirmeyi ve işlerini severek yapmalarını ve başarılı olmalarını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Davar Otlatmak

Rüyayı gören kişinin ticarette üstün başarıları ve aldığı zaferleri sayesinde toplum içinde ve insanlar arasında itibarının artacağına, bu sayede pek çok kişiye yanında iş vereceğine, istihdam edeceğine, işi ve ekmeği olmayan pek çok insanı da iş ve ekmek sahibi edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Davar Gütmek

Rüyada davar otlatmakla, davar gütmek aynı anlamlara gelir. Rüya sahibinin mesleğinde uzman kimse olmayı başaracağına, işini büyüteceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına ve o kişilerin de ustalık öğrenmesine vesile olacağına alamet eder.

Rüyada Davar Kesmek

Rüyayı gören kişinin kendisine kazanç getiren ve geçiminin kolay hale gelmesini sağlayan işini bazı hataları ve yanlış kararları nedeni ile kaybedeceğine bu nedenle de hem kendine olan özgüvenini hem zenginliğini hem de imkânlarını kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam standartlarının ve refah düzeyinin düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Davar Pisliği Görmek

Rüyayı gören kişinin helal yollardan kazanç elde edeceğine, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Davar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. halil (16 Kasım 2014 saat: 12:37)

    Ruyamda yolda giderken disimin koptgunu gordum disciye gittim disci 4 tane daha sokulecek senin dış yamuk dedi sonra kendimi koyde buldum koyde dagdan koye arkamda davar surusuyle iniyorum yandan berrak bir su geçiyor tertemiz içinde baliklar hizli hızlı hareket ediyo irili ufaklı suyun bittigini bi boruya aktarildgini gördüm onunda baliklarla dereye tasindgini duydum boruyla suyu oraya vermisler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,