RuyaTabirleri.com

Rüyada Davetiye Görmek

Rüyada davetiye görmek şerre işaret etmediği gibi iyi ve hayırlı olanlara da delalet değildir yani kötünün iyisi olarak değerlendirebiliriz. Rüyada davetiye görmek hayati konular için bir tehdit ya da tehlikeyi haber etmez fakat hayatın seyrinin olumludan olumsuza dönmesine tüm düzenin bozulmasına tabir edilir.

Rüyada davetiye gören kişinin büyük umutlar bağladığı projeleri ve planları tutmaz, kendisine hayal kırıklığı olarak geri döner. Kazancı düşer, bütçesinde her geçen gün kapatılması daha güç hale gelecek şekilde zarar açığa çıkar. Hiç düşünmediği ve istemediği olaylarla karşılaşır, her şeyin tersine gitmesi nedeni ile aile hayatı ve özel hayatı da sekteye uğrar ve sıkıntılar yaşanır.

Rüyada Davetiye Vermek

Rüya sahibi için dargın olduğu ya da husumet yaşadığı kişilere barış eli uzatmak anlamına gelirken aynı zamanda da bir kimseye iyilik ya da hayır işi yapması olarak da değerlendirilir. Allah yolunda, düşkün kişilere gönülden yapılan işler olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Davetiye Bastırmak

Rüya sahibinin yüreğindeki iyi niyetlerine ve yapmayı planladığı hayır işlerine delalet eder. Rüyasında davetiye bastırdığını gören kişi uzun zamandan beri planladığı hayır işini gelecek günlerde yerine getirecek demektir.

Rüyada Davetiye Dağıtmak

Rüya sahibinin malından ve parasından akıp gitmesine dolayısıyla da zarara uğramasına işaret eder. Zarar etmenin yanında bir de birisine maddi olarak yardım etmek olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Davetiye Almak

Rüya sahibi için mutluluk anlamına gelir. Güzel olaylar yaşamaya, iyi kişilerle karşılaşmaya, yeni ve iyi arkadaşlıklar edinmeye, işlerinden de hayır görmeye işaret eder.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüya sahibinin sorunlarının çözüme kavuşmasına ve işlerinin yoluna girmesine yorulur. Kişinin, uzun zamandır dinlenmek için çıkmak istediği tatile çıkmasına ve kafasını boşaltıp, iyice dinlenmesine, işine dinamik ve boş kafa ile geri dönmesine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Davetiye Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. deniz (16 Mart 2014 saat: 01:35)

    Ruyamda acun ilicaliyi goruyom guya evlencekmisiz onunla birlikte biryerlere gidiyoz sonrasinda geldigimiz yerde ise ailemden birkackisiyi goruyom bize bakiyolar ve cok gulet yuzluler o arada masanin ustunden acun ewlilik davetiyemizi gosteriyor ustunde ikimizin resmi var rengi ise pembe beyax davetiyeni bense cok sasiroyom inanamiyorum ve mutlulugumu ailemle paylasiyorum.benim saclarimsa cok uzun ve cok acik kahve tonlarindaymis hafif dalgali guya hazirlik yapiyorum dugun icin sacim yapiliyo ..ruyam okadar guzeldiki herkesin yuzu guluyo ben cok mutluydum .hatta uyandigimda kendime gelemedim sanki gercekti…sabaha karsi gordum ruyami.simdiden tesekkurler cevabiniz icin….:)))


  2. nilgün (17 Nisan 2014 saat: 09:59)

    rüyamda kabedeyim ama çok karanlık kabenin etrafında dönüyorum ve hz peygamberimiz muhammed mustafa (svs)efendimizin ayak izini görüyorum.ve kendi ayağımı onun ayak izinin üzerine basıyorum. sonra bir camiye giriyoruz kız kardeşimle beraber caminin bahçesi çiçeklerle dolu ve türbeler var kızkardeşim turbenin yanından geçiyor ama ben geçemiyorum sonra kardeşim bana bismillah de dedi bende besmele çektim ve geçti. bu rüyanın yorumunu istiyorum.şimdiden teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,