RuyaTabirleri.com

Rüyada Değerli Taş Görmek

Rüyada değerli taş görmek, çok büyük bir şansa sahip olunacağına ve özellikle maddi anlamda kişinin bile daha önce düşlemediği kadar büyük bir servete sahip olacağına alamet eden müjdeli bir rüyadır. Görülen değerli taşın mahiyetine göre anlamlandırılması gerektiği gibi, aynı zamanda diğer rüya durumlarıyla beraber de yorumlanmalıdır. Değerli taş, bekar kimseler için çok saygın, itibar sahibi, herkesin beğendiği ve sevdiği önemli biriyle, bazen de ün sahibi bir kişi ile evlilik yapmak, iş ortaklığına girmek ve büyük bir şirketin, kurumun başında olmak anlamlarına gelir. Yöneticiliğin, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmanın ve şan, şöhret sahibi olarak ülke çapında tanınacak işler yapmanın da alameti olarak görülebilir.

Rüyada Elmas Görmek

Elmas temiz bir kalbe ve iyi niyete, İslami olarak ehil olmaya, düşkünlere yardım etmeye ve anne baba rızası alan kişinin her işte başarı elde etmesine, Hac seyahatine ve kul hakkı yenmeden, alın teri ile kazanılan paralar sonunda büyük bir zenginliğe kavuşmanın işaretidir. Kişiye mutluluk ve huzur getirecek büyük bir aşkın işareti de olan rüya evli kişiler için sevgi dolu, merhametli ve vefalı kız çocuklarına sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pırlanta Görmek

Evlilik kararına ve aynı zamanda büyük bir yatırım için kolları sıvayan rüya sahibinin karşısına daha da büyük bir fırsatın çıkacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine alamettir. Bu rüyayı gören kişiler maddi anlamda asla dara düşmezler ve sağlıkları da çok uzun yıllar boyunca bozulmaz. Herkesin imreneceği bir hayata kavuşmak ve kıskanılmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Değerli Taş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin saygınlık kazanmak isteyişine ve içindeki lider ruhu ortaya çıkarmak için fırsat kolladığına, özgürlüğünü elde tutmak için sürekli başkaldırdığına, yerleşik bir hayata sahip olamadığına ve ruhsal yalnızlık çektiğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Değerli Taş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Sibel (03 Kasım 2015 saat: 17:49)

    Rüyamda yanardağ patlaması ile helak olmuş çok zengin ama ilkel giyimli eski bir topluluğun harabelerinde ve ölenlerin bedenlerinin arasında dolaştığımı gördüm. Burada eski ve büyük bir harabe yapının içinde parlak büyük ve göz alıcı güzellikte rengarenk şekil şekil işlenmiş milyonlarca değerli taş buldum. Bunların arasından alabildiğim kadarını aile fertlerine hediye etmek için alıp çantama ve giysilerimin ceplerine doldurduğumu gördüm. Bu rüyanın bütünleşik olarak anlamını tam anlayamıyorum. Sizce ne anlama geliyordur?


  2. erkan kocabıyık (13 Ağustos 2016 saat: 16:06)

    tanımadığım yada seçemediğim üç dört kişi ile toprağın altından bir ve ikişer metrelik sütun şeklinde mermer ve değerli taşlar çıkardım
    sonra üzerindeki toprakları elimle temizledim.
    oradaki diğer kişiler zengin olduk diye seviniyordu..ama ne olduğunu anlayamamıştım ve korktum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,