RuyaTabirleri.com

Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada demir para görmek ağırlık olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hastalanması, kederlenmesi, üzülmesi ve kötü haberler alması şeklinde yorumlanır. Rüyada demir para görmek hayal kırıklığı yaşamak, ticaret hayatında mağlup olmak, aşk hayatında kıymet görmemek şeklinde tabir edilir. Bir kişi rüyasında kendisine birinin avuç dolusu demir paralar uzattığını görürse o kişi, rüyasında parayı kendisine uzatan kişinin sıkıntısını alacak yani onun hastalığına yakalanacak ya da negatif elektriğinden etkilenecek demektir.

Bunun tam tersi şekilde rüya sahibi, rüyasında bir kişiye cebindeki ya da elindeki tüm demir paraları uzattığını görürse eğer, hastalığından ve mutsuzluğundan kurtulacaktır. Rüyada demir para bulmak hayırlıdır, rüya sahibi için mutluluk ve başarı anlamına gelir.

Rüyada Demir Para Almak

Sıkıntı ve zorluk yaşamaya delalet eder. Rüya sahibi işinden olup ekmeğini kaybedebilir ya da üzüleceği haberler alabilir.

Rüyada Demir Para Vermek

Sevinç ve mutluluk bulmak anlamına gelir. Rüya sahibi çok güzel şeyler yaşayacak, olumlu ve güzel sözler işitecek, işleri ve hayatı yoluna girecek demektir.

Rüyada Demir Para Saymak

Rüya sahibi için şans ve fırsat anlamına gelir. Rüyasında saydığı para miktarı ya da sayısı kadar şan elde edecek ve kısmete kavuşacaktır.

Rüyada Demir Para Yutmak

Rüya sahibinin taşıdığı yük olarak değerlendirilir. Fakat bu yük artık rüya sahibine fazla gelmeye başlamıştır, rüya sahibinin isyan etmesi çok yakındır diye tabir edilir.

Rüyada Kâğıt Para Görmek

Maaş gününün yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin ana sütü gibi helal olan kazancı ve rızkıdır. Her kuruşu helal olan, alın teri ile kazanılan maaş anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin layığı ile yaptığı ve zamanında teslim ettiği bir işin karşılığı da olabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Demir Para Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. emine (22 Aralık 2013 saat: 12:08)

  rüyamda bir okulda imişim bir kaç kızla konuşuyormuşum sonra para biriktirmem gerekmiş nışanlıma hediye alıcakmışım daha sonra cebimdeki paraları sayıyorum her cebimden 3 lira çıkıyor sonra onların arasındada bozuk 5 kuruş 10 kuruş var ama var baya bende okulun kantinine yaklaşıyorum orda nışanlım duruyor bu arada gerçekten nışanlıyım nışanlıma bir şeyler soruyorum işte onla biraz konuştuktan sonra bir tane adam yaklaşıyor bir fakir varmış ona kantinden yemek alıcakmış çay alıcakmış bende diyorum ki bari bu bozuk 5,10 kuruşları adama verim bir hayıra geçsin diyorum daha sonra nışanlıma dönüp kızıyorum sende yardım et bir çay fazladan olsun diyorum nışanlımda yok falan diyor ben ama yine kızarak diyorum ver falan ama sonunda veryordu sonra bir bilmediğim sınıfa gidiyorum onlarla oturup sohbet ettikten sonra eve gelmişim ve hemen kek yapmışım kalabalık evin içi herkese birer dilim veriyordum herkes yiyordu böyle sabahtan beri içim çok sıkılıyor rüyada para görmek sıkıntılıymış kötü diyor herkes

 2. esra kocak (23 Ocak 2014 saat: 13:49)

  rüyamda amcamlarinin dugunu varmis ve gelini almaya gitmek icin kamyona binenler oluyo bende binmek istiyorum ama ben binerken kamyon hareket ettigi icin binemiyorum o anda abim ve ben vefat etmis amcamin oglunu goruyorum hayatta olan karisi ve cocuklariyla , o ara kiziyla konusuyorum , sonra kamyona gelin almaya gitmek icin binenlerin kamyonun arkasindan dustuklerini gordum bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim iyi gunler dilerim .

 3. eda (15 Nisan 2014 saat: 08:54)

  Ruyamda bir cekyatin altini kaldiriyotum belki 200 300 tane demir 1lik siralanmis ama oyle karisik degil dizilmiş oraya nisanliminmis o paralar sinra ben onlari sayarken gozucuyla nisanlim geliyor ayakta duruyor yüzüne karanlık çökmüş sanki Üzgün duruyor alma sakın diyor ben de yüzüne baka baka bi avuç aluyirum cok almicam söz diyorum elime alinca küçük demir paraları farkediyorum 5tane 1 lik aliyorum her biri kocaman gorunuyordu cekyatin icinde elimde sayarken küçük olduğunu farkediyorum. Birsürü gazete var orada paralarin yaninda en usttekini aliyorum arkasinda tam sayfa Atatürk un Kocatepe deki fotografi var cok seviniyorum onu da istiyorum gazetenin kenari eskimis fotoğraf kiremit rengi taban üzerine basilmis.nisanlim napicaksin eski gazeteyi bosver diyor ben de olmaz Atatürk un fotografi cok güzel diyorum alıyorum. .uyaniyorum

 4. fatma (29 Nisan 2014 saat: 16:15)

  ben rüyamda kuruş para görüyordum babam bana veriyordu ve ben gerçekten pra topladığım için babam harçlık olarak bana biriktiyeyim diye bana kuruş oaraları bana verdi bunun anlamı ne çok merak ediyorum ve ben sema dan ve ailesinden nefret ediyorum ve onları hep rüyamda görüyorum ve benim düşmanım olan yaşarı da seviyorum hep rüyama giriyor neden acaba onuda çok merek ediyorum bunların cevaplarını çok merak ediyorum ve ben kendik kendime konuşuyorum bunun nedeni ne acaba bekliyorum şimdiden teşekürler ama benim gerçek ismim sevda belki lazım olur fatma ismini çok sevdiğim için kullanıyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,