RuyaTabirleri.com

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak rahatlamaya ve bereketlenmeye işaret eder. Yatırım yapabilir, yeni eşyalar alabilir veya para biriktirebilirsiniz. Ayrıca paranızın bereketi de artar. Yeni kazanç kapıları açılabilir. Rüyasında deniz gören kişinin gönlünde ne varsa gerçekleşir. Amaçlarına kolayca ulaşır, deniz gibi zengin ve renkli bir yaşam sürer diye tabir edilir.

Rüyada deniz görmek kazancınızın artacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen deniz çoğunlukla hayra yorulur. Güzel bir deniz manzarası görmeniz manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura delalet eder. Denizde dalgalar olsa bile hayırlı anlamı değişmez.

Eğer deniz size uzak kalmışsa, feraha erene kadar biraz sıkıntı çekeceksiniz demektir. Denizi gönül rahatlığıyla izlemeniz içten gelen huzuru işaret eder.

Deniz ayrıca günah işleyen bir kimse için günahlardan pişman olarak tövbe etmeye de yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kişi bir kafir ise dine dönecektir.

Rüyasında bir yolculuğa çıktığını ve denizin yolu üzerinde bir engel oluşturduğunu gören kimse, planladığı yolculuğa çıkamaz.

Rüyada deniz görmek tabiri

Deniz suyu

Rüyanızda deniz suyunu çoğalmış halde görmüşseniz, devletteki askerlerin çoğalacağına delalet eder.

Rüyanızda deniz suyunu azalmış halde görmüşseniz, devletteki askerlerin azalacağına delalet eder.

Deniz suyunun taşarak bulunduğunuz ilçenin sokaklarına ulaşması, ilçe yönetimine gelecek kişinin adaletli olacağına ve faydalı işler yapacağına işaret eder.

Deniz suyunu avucunuzla toplayıp bir kaba aktarmanız, evladınızın uzun ömürlü olacağına yorulur.

Deniz suyunu toplamak, devletten gelecek bir yarara işaret eder.

Deniz suyu içmek

Rüyasında deniz suyu içen kişi hem maddi hem manevi olarak büyük ferahlığa kavuşur. Gelirinde sıkıntı varsa geliri artar, gönül ilişkilerinde sorunlar varsa çözülür, hane içindeki huzuru geri gelir.

Alternatif olarak yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Herhangi bir kursa gidebileceğiniz gibi bilgi dağarcığınızı arttıracak çeşitli faaliyetlere katılabilirsiniz. Eğer denizin suyunun bütününü içmişseniz, bilgeliğe ereceğinize delalet eder.

İçtiğiniz deniz suyu eğer kirliyse bazı şeylerin sizi kaygılandıracağına yorulur.

İçtiğiniz deniz suyu eğer acı ya da tuzlu ise, önderlik ettiğiniz kişilere karşı cimrilik yapacağınıza işaret eder. Bir diğer yoruma göre ise, hasımlarına karşı yenik düşeceğine yorulmaktadır. Alternatif olarak bu rüya devlet kapısında bir sorunla karşılaşılacağını da göstermektedir.

İçtiğiniz deniz suyu eğer soğuk ise, ilim sahibi bir kimse iseniz, sahip olduğunuz bilgilerin size her durumda ve her zaman fayda sağlayacağına delalet eder. Bir diğer rüya tabirine göre, bu rüya mahkeme kapısında bir işinizin olacağına işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi kimse, devlet kapısında çalışıyorsa etrafı tarafından sevilir ve sayılır.

İçtiğiniz deniz suyu eğer sıcak ise, işlediğiniz günahlar dolayısıyla başınıza bir bela geleceği şeklide tabir edilir. Bu nedenle günahtan sakınmanız gerekmektedir.

İçilen deniz suyu size gelen nimetlerin miktarını gösterir. Çok deniz suyu içmişseniz hanenizin kazancı çok artacaktır.

Allame Meclisi ise bu konuda farklı bir yorum getirmiştir. Rüyada deniz suyu içmek, liderliğin simgesidir. Küçük ya da büyük bir insan topluluğuna liderlik yapabilirsiniz.

Bir diğer rüya tabirine göre ise, devlet büyükleri tarafından gelecek faydaya işaret eder.

Denizden su almak

Denizden su aldığınızı görmeniz, yatırım yapacağınıza işaret eder. Para biriktirebilir veya değeri yükselecek emtialara yönelebilirsiniz.

Eğer rüyanızda denizdeki suyu alarak bir yere doldurmuşsanız, bu rüya sahip olacağınız evladınızın uzun ömürlü olacağının işaretidir.

Deniz üzerinde yürümek

Rüyanızda denizde yürüdüğünüzü görmeniz, imanınızın artacağının müjdecisidir. Bu rüya dini dünyanızdaki tekamüle işaret eder. Dünya işlerinden çekileceğinize ve huzuru kendi içinizde bulacağınıza yorulur.

Bir diğer rüya tabirine göre denizde yürümek sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Alternatif olarak, deniz üzerinde yürümek, ailenizden birinden veya yakın bir dostunuzdan yardım göreceğiniz şeklinde tabir edilir.

Böyle bir rüya gören kimsenin dünyevi işleri de yolunda gider. Önü açılır ve girdiği işler kolaylaşır.

Deniz üzerinde yürüyerek dolaşmak, bir yerden bir yere yolculuk yapacağınıza delalet eder.

Denizin üstünde yürümek ayrıca umut kestiği bir işin yoluna gireceğine yada rütbe sahibi olacağına yorulur.

Denizi ikiye bölmek

Rüyasında denizi ikiye böldüğünü gören kişi rahata kavuşur. Tüm sıkıntıları kaybolur. Aklına takılan sorunlar bir bir çözülür.

Denizde oturmak

Denizde oturduğunuzu görmeniz, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza delalet eder. Bu görüşme faydanıza olacaktır.

Denizde durmak

Denizin içinde kendinizi ne yapacağınızı şaşırmış bir şekilde duruyor halde görmeniz, çalıştığınız işteki ya da idare ettiğiniz işteki belirsizliklere yorulur.

Denizi geçmek

Rüyanızda denizi geçtiğinizi imgelemeniz herhangi bir hukuksal süreçte iseniz kararın lehinize sonuçlanacağına, mal elde etme amacıyla birileriyle mücadelede iseniz bu mücadeleyi kazanacağınıza delalet eder.

Böyle bir rüya gören ayrıca taşınmaz mallar alabilir. Eğer ev ya da araba almayı düşünüyorsanız, bu hayaliniz gerçekleşebilir.

Denizde yıkanmak

Denize girerek vücudunuzu yıkamanız, geçmişte işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize işaret eder. Herhangi bir ruhsal veya bedensel rahatsızlığınız varsa kısa sürede şifalanırsınız. Ödemelerinizde sıkıntı çekiyorsanız yakın zamanda ödemelerinizi yaparsınız. Sizi kaygılandıran, üzen ve sıkıntı veren durumlardan kurtulursunuz. Bu rüya günahlara tövbe edileceğine de yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde günahlarının farkına varır ve tövbe ederek tekrar işlememeye azmeder.

Denizin taşması

Rüyada denizin taşması, çıkacağınız bir yolda karşınıza sizi ürkütecek bazı olaylarla karşılaşabileceğinizin habercisidir.

Denizin kuruması

Rüyanızda denizin tamamen kuruduğunu görmeniz aslında sadece sizi ilgilendiren bir durumun haberi değildir. Deniz tüm insanlığa hizmet eden bir nimet kapısıdır. Dolayısı ile rüya tabiri yapan kişiler denizin durumunun rüyayı gören kişinin yaşadığı şehir ya da ülkeyi temsil ettiğini düşünmektedirler. Denizin tamamen kurumuş olması ise, ülke yönetimindeki kişilerin başarısızlığına yorulmaktadır. Denizin zeminini görebileceğiniz kadar deniz kurumuş ise ülke yöneticisinin adil olmayan bir kimse olacağına işaret eder.

Denizin kurumadığını fakat deniz suyunun azaldığını görmeniz ise, yaşadığınız ülkedeki ekonomik krizlerin kapıda olduğuna delalet eder.

Deniz suyunun azalarak, denizin bir dere ya da gölet halini alması, ülkedeki devlet yönetiminin el değiştireceğine delalet etmektedir.

Fırtınalı deniz

Rüyada fırtınalı deniz görmek, adil olmayan bir devlet yöneticisine yorulmaktadır. Tam tersine denizin durgun olması ise adil olan bir devlet yöneticisine yorulur.

Alternatif olarak, rüyada fırtınalı deniz görmek, fazla emek vereceğiniz ve üzerinde çok çalışacağınız işlere işaret eder. Bu işler para ile ilgili olabileceği gibi manevi olarak önemsediğiniz şeyler de olabilir.

Fırtınalı bir denizde yüzdüğünüzü görmeniz, endişelerinizin yerini huzurun alacağının müjdecisidir.

Fırtınalı bir denize düşmeniz, canınızı sıkacak bazı durumların başınıza geleceğine yorulur. Düştükten sonra ölmeniz, rüya her ne kadar olumsuzmuş gibi gözükse de size başınıza gelen bu can sıkıcı durumdan kurtulacağınızı müjdeler. Bu rüyanın bu şekilde tabir edilmesinin sebebi ise denizde boğularak ölen kimselerin cennetlik sayılmasıdır.

Bir diğer rüya tabirine göre ise; rüyada fırtınalı deniz görmek, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına işaret eder. Ardı ardına yaşanacak mevzuların ardından mutluluğa ereceksiniz demektir.

Dingin deniz

Rüyasında dingin bir deniz gören kimse, yakın zamanda büyük sevinçler yaşayacaktır. Amaçlarına muvaffak olacaktır.

Görüntüsüne göre rüyada deniz görmek

Berrak deniz

Dingin ve berrak bir deniz, adil davranacak bir başbakana işaret eder.

Mavi deniz

Rüyasında mavi, yeşil ya da turkuaz fakat ne renkte olursa olsun sakin ve güzel bir deniz görmek, kişinin tekamülünde büyük bir aşama kaydedeceğine yorulur. Yaşamınızdaki olaylara daha farklı bir gözden bakmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızdaki her şeye çok daha başka bir anlam verebilirsiniz. Sizin için çok önemli gibi görünen konular bir anda boş ve gereksiz gelebilir. Canınızı sıkan, sizi üzen ve tasalandıran durumlar ve olaylar, bakış açınız değiştiğinden dolayı basit ve anlamsız görülebilir. Böyle bir rüya olgunlaşmanın ve içsel dinginliğin simgesidir.

Rüyanızda gördüğünüz deniz mavi ise hayatınıza yeni manalar katacak şekilde içsel tekamül yaşayacaksınız demektir.

Dalgalı deniz

Rüyada deniz görmek rüya tabirlerine göre her zaman mutluluğu ifade eder. Denizin dalgalı olması sizi endişelendirmesin. Deniz dalgalı bile olsa gelecek mutluluğun simgesidir. Dalgalı deniz ise bazı zor dönemleri atlatacağınızı işaret eder. Bu sıkıntılı günlerde dik durarak sabırla bekleyin. Mutluluk hemen ardından hiç beklemediğiniz ve nasıl olacağını tahmin bile edemediğiniz şekilde gelecektir.

Bir diğer rüya tabirine göre ise, denizin tatlı sulu olup dalgalı olması imana ermeye; acı sulu ve dalgalı olması ise küfre bulaşmaya işaret eder.

Çalkantılı deniz

Denizde çalkantılar olduğunu görmeniz önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza işaret etmektedir.

Çirkin deniz

Rüyanızda gördüğünüz deniz bulanık, çirkin ve size kendinizi iyi hissettirmeyen cinsten bir görüntüye sahip ise; bir konuda kaygılanacağınız anlamına gelir.

Çirkin bir denize düşerek suyun dibine doğru indiğini gören kimsenin başından olumsuz bir tecrübe geçer.

Çirkin bir denizde yüzmek sizi uğraştıracak bir işe gireceğinize fakat bu işten yüzünüzün akıyla çıkacağınıza delalet eder.

Denize dalmak

Denize dalarak, deniz zeminine kadar inip sonra deniz yüzeyine çıkmanız kısmetinizin açılacağına yorulur.

Rüyanızda denizin dibine inerek oradan bir istiridye çıkarmanız, hanenize ve size gelecek paraya ve satın alınacak eşyalara delalet eder.

Deniz canlılarıyla konuşmak

Rüyada balıklar, deniz anaları, ahtapotlar gibi deniz canlılarıyla konuşmak, ülke yönetiminin gizli bilgilerinin açığa vurulacağına yorulur.

Denizde gusül abdesti almak

Rüyasında denize girerek gusül abdesti aldığını gören kişinin maddi durumunda son derece büyük bir değişiklik meydana gelir. Kendi geçimini idame ettiremiyorsa bile bir anda büyük bir lükse kavuşur. Zengin ise, servetine servet katar.

Denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzmek çok gezeceğinizin müjdecisidir. Böyle bir planınız olmasa bile gelişmeler sizin sürekli tatile çıkmanıza imkan sağlayabilir.

Alternatif olarak, rüyanızda denizde yüzdüğünüzü görmeniz, aşk ve iş hayatınızdaki mutluluğa işaret eder.

Yüzerek denizden çıkmak ise, tutuklu kimseler için tutukluluk halinin son bulacağına yorulur. Hapis durumu sadece fiziki olmak zorunda değildir. İçinden çıkamadığınız ilişkileriniz son bulabilir, borç altında kalmışsanız borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Dünyada sizi hapiste hissettiren şeyler ortadan kaybolur. Bu rüya hastalar için de kısa sürede şifalanmaya delalet eder.

Denizde zor yüzdüğünü, yüzmek için çok çaba sarfettiğini görmek, meşakkatli bir işe başlar. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise rüya sahibinin hapse düşeceği ve avukatlarla uğraşacağı yönündedir.

Denizden hazine çıkarmak

Rüyanızda denizde hazine bulmanız ve denize dalarak bu hazineyi çıkartmanız, talihinizin artacağına ve çevreniz tarafından saygın bir kimse olacağınıza delalet eder.

Denizde boğulmak

Denizde boğulduğunuzu görmeniz aşırı ihtiraslı bir şekilde işlerinize tutunduğunuzun göstergesidir. İşinizi tutkuyla yapmanız güzel bir şeydir fakat aynı zamanda işinize kendinizi adayarak iş ve para dışında bir şey düşünmemeniz kendi kendinize zarar vermeniz anlamına gelir.

Bir diğer rivayete göre ise, boğulduğunuzu görmeniz zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize yorulmaktadır.

Denize girmek

Rüyada denize girmek, dini yaşamınızdaki güzelliklere işaret eder. Farz olan ibadetleri yerine getirme konusunda zorlanıyorsanız, artık bu ibadetler size çok kolay gelecektir.

Bir diğer rüya tabirine göre ise denize girmek devlet kapısından bir yardım alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya genellikle devlet kapısında iyi bir mevki sahibi tanıdığınız vasıtasıyla fayda göreceğiniz yönündedir.

Deniz feneri

Rüyada deniz feneri görmek, can sıkıcı bazı olaylar yaşayacağınız şeklinde tabir edilir.

Denize işemek

Rüyada denize işemek, elinizde olan şeyler için yeterince şükretmediğinize ve hatta daha fazlasını elde edemediğiniz için hırslandığınıza delalet eder.

Denize açılmak

Gemi, tekne yada herhangi bir deniz aracı ile denize açıldığınızı görmeniz, hayat görüşünüzle ilgili köklü değişiklikleri simgeler. Hayatı yaşama şekliniz tamamen değişebilir. Bu değişim olumlu yönde olacaktır. Denize açılmak tekamülü de simgelemektedir.

Deniz köpüğü

Rüyanızda denizde köpükler görmeniz, yakın zamanda size miras kalacağının habercisidir.

Deniz kıyısı

Rüyanızda kendinizi bir deniz kıyısında denizi izlerken görmüşseniz tutkulu bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Denize düşmek

Rüyanızda denize düşmüşseniz, ummadığınız bir durumun sonucunda, beklediğinizden fazla maddi kazanç sağlarsınız.

Dalga sesleri

Rüyanızda uzaktan gelen dalga seslerini dinlemeniz yalnızlık hissettiğinizi gösterir. Böyle bir rüyayı gören kişi, aynı zamanda sürekli terslikler yaşayarak karamsarlığa düşmüş de olabilir. Yalnızlık ve karamsarlık nedeniyle kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz ancak moralinizi yüksek tutup, güzel düşünmeli ve işlerinize sıkı sıkıya sarılmalısınız.

Rüyada deniz görmek psikolojik yorumu

Rüyada görülen deniz, bilinçaltı ve bilinç arasındaki geçişi simgelemektedir. Bununla birlikte deniz, duyguları simgeler. Bilinçaltınızda öfke, aşk, sevgi, acı gibi duygularınızı bastırıyor olabilirsiniz. Bu bastırılma o denli güçlüdür ki hislerinizin asla farkına varmazsınız. Bilinçaltınız size duygularınızın ne olduğunu anlatmaya çalışıyor.

Alternatif olarak, rüyada deniz görmek, içinizde bastırdığınız yaratıcı düşünceleri de simgeler. Yetersizlik duygunuz nedeniyle farkında olmadığınız bir potansiyele sahip olabilirsiniz. Kişiliğinizi tamamıyla faydanıza kullanamıyor olabilirsiniz.

Bir başka açıdan baktığımızda rahatlama ve huzuru da simgeleyebilir.

Denize tekne veya kayıkla açılmanız, özgürlük arayışınızı temsil eder.

Denizin fırtınalı olması içinizdeki duygu karmaşalarını sembolize etmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Deniz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Elife Alpan (26 Aralık 2013 saat: 10:04)

  Rüyamda ahşap yelkenli bir tekneden denize girdiğimi gördüm. Deniz’de hiç çaba sarfetmeden sanki ayaklarım yere basıyormuş gibi durup etrafı seyrettim. Deniz o kadar berrak ve parlaktı ki çok ama pekçok derin olmasına rağmen kehribar rengi ve pudra gibi olduğunu bildiğim Deniz’in dibini kafam dışarıdayken bile görebildim. Hatta dibe dalıp o kumlara dokunmak istedim ama çok derin olduğu için nefesimin yetmeyeceğinden korkarak vazgeçtim. Deniz’in rengi sanki bebek mavisi gibiydi ve gökyüzüyle birleşmiş gibi benzer renklerdeydi. Ahşap renkli yelkenli dışında herşey ama herşey turkuazla bebek mavisi arası renklerden ibaretti ve ben burası dünya üzerinde bir yer olamaz diye düşündüm. Sanki denizle gökyüzü birbirine karışmış gibiydi, hatta elimi uzatıp neresi deniz neresi gökyüzü diye kontrol ettim! Mavilik o kadar yoğun ve parlaktı ki hem gözlerim kamaştı hem de kendimi maviliğin içinde hapsolmuş gibi hissettim. Rahatsızlık gib değil de sanki şaşkınlık, heyecan ve biraz da endişeli bir ruh hali hissettim. Ama büyük bir huzur ve mutluluklar uyandım, iki gündür de etkisinden kurtulamadığım için hayatımda ilk defa bu şekilde bir rüyamı paylaşmak ihtiyacı hissettim.

  Vakit ayırıp yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler.


 2. özgenur (30 Aralık 2013 saat: 10:46)

  dayımın kızlarıyla bırlıkteyız sahılde. denıze gırecegız ama gızem bana soguk oldugunu soyluyor hemen gıremıyor bu sırada bende paroyamı falan cıkarıyorum cok guselmısım herkes bana bakıyomus sahılde. sonra gızemle seda nın erkek arkadası varmıs onlarla kayıga bınıp acılalım oyle yuzelim dıyorlar bıraz korkuyorum ama sonucta yuzme bılıyorum bırazda onlara guvenıyorum bu sırada dayım gelıp telefon numaramı ıstıyor ben numarayı soyluyorum ama telefonum kapalı dıyorum. bır de babam sahılde bır yerde oturuyormus guya sonra degısık bır duyguyla uyandım korku degıl bilmıyorum ne ıyı ne kotu ılgınc bı duygusnra uyudum gene aynı sekıl ruya gordum.babam amcamn kızı ve arkadasm merve 4 kısıyız ertesı gun eve donecegız ama denız de metro gbı bseye bnp gezmek ıstyoruz snra denız otobusuyle ıstnbula gdıyoruz bu da giden son aracmıs donus yok yanı, ıstanbul da kalmamız gerekıyor ama yanımmzda hic para falan yokmus dıyorum kı nasıl kalıcaz nasıl yatıcaz son kez ıstesek gitmezler mı yarın da donucez ayrıca yetısemeyız dıye sonra ıstanbul a ınince babam degılde bir erkek arkadasim oluyo kım hatırlamıyorum sonra geldigimiz aracın hareket ettigını goruyorum babama dıyorum belkı gerı gidıyordur bınelım dıye babam sormuyor ben o araca gıden bır adama soruyorum arac tam hareket etmek uzere herkes hzlı hzlı ona kosuyor ben de o kosan adamla bırlıkte hzlı hzlı konusuyorum nereye gdıyor bu arac dıyom oda dıyo bız gorevlıyız 14 kısı bınıyoruz gerı dnuyoz dıye bnde dıyom gezmek ıcın geldk ama son aracms nolur bızıde alın yarın donmemıs gerek bna dıyo kaptana soleyn dırum kaptann ısmı ne nasıl bulucam harket edıyo dıye bu sırada gelıyoz denız otobusunn kapısına kapı tam kapanacak bzde biniyoruz dıyorum belkı bır sey demezler solerlersede ben acıklarım lutfen dıye oyle hareket edıyoz ıcım rahatlıyo sonra da uyandım.


 3. neslihan (03 Ocak 2014 saat: 13:14)

  Merhaba,
  Rüyamda lacivert,durgun çok güzel bir denizde bir süre yüzüyorum. Yüzerken kısa bir süreliğine bir girdaba girer gibi oluyorum ama girdap beni içine çekmeden ilerlemeye devam ediyorum. derken kendimi bir yüzme yarışı içerisinde buluyorum.Hızla yüzmeye çalışıyorum bitişi ilerde görüyorum. Bitişin olduğu yerin kıyısında kalabalık insanlar var yarışı izliyorlar. Takatim azalıyor çok yorulmuş oluyorum yine de kendi kendime “Hadi az kaldı kazanabilirsin.” deyip mücadele ediyorum.Rüyamı yorumlar mısınız acaba?


 4. banu (04 Ocak 2014 saat: 07:37)

  rüyamda kuzenimle evde oturuyoruz fakat hiç görmediğim bi ev denizi izliyoruz havann kapalı olmasına rağmen çok dingin ve huzur vericiydi o sırada erkek arkadaşm arıyo ona anlatıyorum denzn güzellğni pek fazla yorum yapmıyo beni soruyo ve onlara ne zaman gideceğmi soruyo.pek etkileyici gibi durmasada rüyadan uyandıktan sonra çok garip bi his vardı içimde yorumlayabilrseniz sevinirim


 5. ayse (04 Ocak 2014 saat: 14:29)

  Ruyamda bogazda tekneler arasinda zumrut yesili denizde yuzuyor Serdar isminde kuzenimin yanina gidip yuzerek tekneye yuzerek tekneye geri donuyoru.Tekne cok buyuk ve modern.Daha sonra bir hastanede ameliyat olmak icin beklerken daha iyi bir hastaneye gidecegimi soyluyorlar.Odadan cikarken daha calistigim Halit isimli amirimi koridorda goruyorum selam veriyorum yuzume bile bakmiyor.İsrar edince zorla selam veriyor.Yaninda kizi o da hasta yuzu asik.Oradan ayrilarak hastaneye geldigimde bir marketten tanidigim iki genc kiz karsiliyor.Sasiryorum.Daha onceki hastane kotu…


 6. İpek (16 Ocak 2014 saat: 23:21)

  Ruyamda babamla birlikte uçsuz bucaksiz bir sahildeyiz etrafta kimseler yok sadece garip bir sekilde sahilin ortasında eski bir bina duruyor tam da nekadar güzel bir yer burası nasıl da huzur verici derken deniz birden kabarmaya başlıyor baslarda korkmuyorum hatta hayranlıkla bakıyorum sonrasında denizn kabarikligi artmaya başlıyor ve kaçacak tek yer olan o eski binanın icine babami sürüklüyorum ancak orada da kaçacak bir yer yok bir binanın icine giriyoruz ama orası dört duvar arasına dönüşüyor sonrasında denizn dalgası hisimla binanın cam kapısına çarpıyor ve camlar kırılıp içeriye yavaşça su dolmaya başlıyor bundan sonrasında uyanıyorum. Rüyayı benim icim yorumlayabilirseniz çok sevinirim.


 7. korkunç (19 Ocak 2014 saat: 03:17)

  Rüyam çok korku vericiydi bana göre.Ben annem teyzem kardesim kuzenim ve birkaç kisi daha deniz kenarındayız ilk başta akşam denizde acayip dalgalar var cok buyuk dalgalar denizin kenarından yuruyoruz ama taşlar var sadece ayın ışıgı var karanlık diye kuzenim telefonunun feneriyle ışık tutuyo yere daha sonra annemler böyle sanki orada duvar var ona yaslanıyolar bana da denizin kenarında yerde miladdan once burada ölenlerin nasıl hangi sekilde oldüklerinin resimleri var yerde birini seç gel buraya onu yap bekle diyo annem sonra dalga gelip ilk eniştemi öldürüyo kan oluyo heryer sonra ben kalkıyorum bi klubeye gidiyorum merdivenden cıkıyorum içerde 2 kişi var yanımızdalardı ilk başta ama tanımıyorum içerisi kan icinde iste bana kadın diyo ki zaten kocamdan boşanıcam diyo iste ben dışarı cıkıyorum sonra kardesim sanırım oluyo ama kimse aglamıyo yine heryerde kan var benim ellerimde falan sonra ben biriyle beraber koşuyorum o duvar gibi yaslandığımız yerin yanında yol var ordan koşuyoruz 2 kisi sonra ben hala annemlerin yanında olarak goruyorum kendimi gidişimi izliyorum bide acayip olan bisey de var klubenin icinde duş var ordan kan akıyo bu nedemek oluyo dogrusu tedirgin oldum korktum yani cok acayip :( not olarak denizde köpuklenmeler var ve gece cok durgun deniz sabah birden boyle oluyo lutfen yorumlayın tesekkurler :(


 8. korkunççç (22 Ocak 2014 saat: 23:16)

  Rüyam çok korku vericiydi bana göre.Ben annem teyzem kardesim kuzenim ve birkaç kisi daha deniz kenarındayız ilk başta akşam denizde acayip dalgalar var cok buyuk dalgalar denizin kenarından yuruyoruz ama taşlar var sadece ayın ışıgı var karanlık diye kuzenim telefonunun feneriyle ışık tutuyo yere daha sonra annemler böyle sanki orada duvar var ona yaslanıyolar bana da denizin kenarında yerde miladdan once burada ölenlerin nasıl hangi sekilde oldüklerinin resimleri var yerde birini seç gel buraya onu yap bekle diyo annem sonra dalga gelip ilk eniştemi öldürüyo kan oluyo heryer sonra ben kalkıyorum bi klubeye gidiyorum merdivenden cıkıyorum içerde 2 kişi var yanımızdalardı ilk başta ama tanımıyorum içerisi kan icinde iste bana kadın diyo ki zaten kocamdan boşanıcam diyo iste ben dışarı cıkıyorum sonra kardesim sanırım oluyo ama kimse aglamıyo yine heryerde kan var benim ellerimde falan sonra ben biriyle beraber koşuyorum o duvar gibi yaslandığımız yerin yanında yol var ordan koşuyoruz 2 kisi sonra ben hala annemlerin yanında olarak goruyorum kendimi gidişimi izliyorum bide acayip olan bisey de var klubenin icinde duş var ordan kan akıyo bu nedemek oluyo dogrusu tedirgin oldum korktum yani cok acayip :( not olarak denizde köpuklenmeler var ve gece cok durgun deniz sabah birden boyle oluyo lutfen yorumlayın tesekkurler :( bunu zaten ben yazmştım ama emailimi yazmayı unuttum o yüzden


 9. şule (23 Ocak 2014 saat: 11:46)

  rüyamda sevdiğim kız arkadsımın yanına gıdıyorum kendısı denız kenarında ıkaet edıyor vee onnula beraaber denız kenarında sahılde denızı ızlıyoruz…o cabuk sıkıldı ve gıtmek ıstedı sureklı orda kalması ıcın ona yalvarıyorum bu arada denız kenarında baska kımse yoktu nız hariç..ve o gıttı ben tek basıma huzurla denızı ızledımm hafif dalgalarıylaaa…ne anlama gelıor bılmıorum..ve denız cok guzeldı hıç korkutucu değildı sakın ve sesszdi…


 10. ece (30 Ocak 2014 saat: 08:35)

  Ruyamda erkek kardesim annem babam ve beni yemege goturuyor burasi daha once gittigi manzarasi cok guzel olan bir yermis, once neden iraya gidioyruz diye biraz hayiflaniyorum daha sonra restorantin balkonundan bakiyorm cok hosuma gidiyordeniz cok güzel görünüyor bir iki fotograf çektikten sonra deniz kabarmaya başlıyor icerideki garsonlar orayi terketmeye başlıyor. Bize uazirladiklari bir kacyiyecek görüyorum sofrada bende bisey ağzıma atip ailemle birlikte ordan cikmaya calisioruz.


 11. serhat (03 Şubat 2014 saat: 15:22)

  ruyamda gördüğüm deniz paralıydı ve benim denize girme paramı başka biri karşılayacaktı.bende ona para vermemesini ve benim denize girmeme gerek olmadığını söyledim.sonra oradaki görevli bir adama denizin derinliğini sord oda bana ilk gireceğim yerin 10 metre olduğunu söyledi.denize girenlerin bir sınırı vardı.adam herkese o çizgiyi geçmemelerini söylüyordu.sonra aniden bir gemi geldi ve denize giren insanlar birden kayboldu. LÜTFEN OKUYUN…


 12. Turgut Alpay (29 Nisan 2014 saat: 06:43)

  Rüyamda tanımadığım hem kız hemde erkek arkadaşlarımla dilenirken para lastiğinin kopması sonucu onlardan bir kaç tanesi ile denize atlıyorum ve denizin dibine kadar iniyor ve kumlara oturup kalıyorum.kurtulmak için çaba gösteriyorum ve bu sırada ellerinle ayaklarımı çırpıyorum.boğulmaktan çok korkuyor ve sürekli kurtulmaya çalışıyorum.denizin suyu çokta berrak değildi ve ben dibe oturmuş boğulacağımı düşünürken uyandım.


 13. büşra (02 Temmuz 2014 saat: 13:09)

  Bir sene once severek sozlendigım çocukla bi daha imkansz sekilde ayrldk. Ruyamda önce parmagmda soz yuzugumuzu gordum biraz boldu elime sonra yuzuge bakarak yururken bi anda onun yanina gttm parmagnda yuzuk yoktu . Ruyalarim parcalanmıstı. Daha sonra deniz gördum arkadaslarımla denize yuruyerek giyoruz daha once gorulmemis mukemmel bir suyu vardı mavi berrak . Biraz yuzdkten snra tanımadgm biriyle kiyida deniz tasi topladik . Sonra bi parcada ruyamda uyuyup bitlendgmi uyaninca anneme anlattgmi gordum . Ruyami yorumlarsanız sevinirim :)


 14. cellyn (04 Temmuz 2014 saat: 10:08)

  3 erkek ve 1 kız arkadaşımla birlikte bir tekne kiralıyoruz ve üsküdar’dan beşiktaş’a gitmeye karar veriyoruz. ama hava yağmurlu ve fırtınalı. ama arkadaşlarım sanki beni görmüyor, beni farketmiyor gibi. sonra tekne biraz ilerliyor, sallanmaya başlıyor. erkek arkadaşlarımdan biri diyor ki “bişey olmaz geldik sayılır zaten” diyor. sonra kafamı çeviriyorum ve tekneden daha büyük bir dalganın bize doğru geldiğini görüyorum. dalga tekneyi içine alıyor. 15 saniye kadar her yer karanlık ve hiç ses yok. ben onlara bişe oldu mu acaba diye düşünüyorum. sonra erkek arkadaşlarımdan biri kız arkadaşımı alıp “hadi çıkalım burdan” diyor ve onu alıp sahile iniyor. bende arkalarından iniyorum. dalgalar bizi sarıyer e getirmiş. diğer teknedeki 2 erkek arkadaşımda kavga ederken suda boğulmuşlar. kız arkadaşım “onları da alalım, ölmesinler” diye ağlıyo diğer erkek arkadaşımda onu teselli ediyor. bende snki televizyonda film izler gibi izliyorum onları. devamı var ama hatırlamıyorum.


 15. umit (06 Temmuz 2014 saat: 06:49)

  Ruyamda mavi birdenizde yuzuyorum ama deniz o kadar guzelki masmavi birde elimde su sisesinin icinde mavi sanki enerji icecegine benzeyen denizin mavi suyundan vardi sanki denuz suyuyla bir bi guzelligimizi tamamliyorduk eve yuzerken kiyiya ciktim ve kenarda dururken birden aciksacik kizlar yuzmeye basladi ve bn ordan yuzerek baska yere gectim ve ahsap bir evde birseylerle igrastim ama obu fazla hatirlamiyorum bunun anlami nedir bilgilendirimisiniz beni lutfen tesekkurler.


 16. demir (16 Eylül 2014 saat: 09:38)

  Ruyamda sehrimizde deniz cok dalgali, dalgalar kocaman kara parcalarini batiya dogru surukluyo.bende istanbula gitmek uzereyim kara parcalari yollari kapatacak acaba sahilkenarindan degilde ic yollardanmi gitmeliyim diye dusunuyorum.birileriyle konusuyorum bunun sebebi karadenizde bir nukleer patlama olabilir diyorum.o sirada bir bayan yegeninin acmamasi gerekirken gazi actigi icin patlama oldugunu soyluyor.deniz batiya dogru okadar gidiyoki sonunda bizim sahilde su kalmiyor.tesekkurler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,