RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek, rüyayı gören kişinin, çok başarılı olabileceği ve çok iyi ve başarılı işlere imza atabileceği bol şanslı bir döneme girdiğine ve bu dönemi çok iyi değerlendirirse çok iyi yerlere geleceğine tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan başarılı çalışmalar sayesinde çok rahat bir hayat sürüleceğine işaret edilir.

Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek, rüya sahibinin, eğitim ile ilgili birisi ise eğer, gerçekleştirmek istediği herşeyi yapabileceğine ve sorunlarından kurtulacağına alamet edilir.

Rüyada Denizde Yürümek

Rüyada denizde yürümek, rüyayı gören kişinin, Allah yolunda olduğuna ve hayırlı kazançlar elde edip bereketli işlere girmeye yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada dalgalı denizde yüzdüğünü gören kişinin, çok büyük miktarda kazanç sağlamaya alamet edilir.

Rüyada Denizde Yüzmek ve Balık Görmek

Rüyada denizde yüzmek ve balık görmek, rüya sahibinin başarılı işler çıkartacağı bir dönemde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Denizde Yaşamak

Rüyada denize yaşamak, rüya sahibinin, çok geniş ve çok derin bir hayal dünyasına sahip olduğuna ve bu sayede çok yaratıcı işlere imza attığına tabir edilir. Ayrıca, çok huzurlu, sessiz ve sakin bir yapıya sahip olunduğuna ve bu yüzden insanlardan uzak ve yalnız bir hayatın sevildiğine delalet edilir.

Rüyada Denizde Balık Yakalamak

Rüyada denizde balık yakalamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında uzun zamandan beri beklediği ve çok istediği bir hayali için başvuru yaptığı yerden olumlu bir haber alacağına ve bu haber üzerine çok mutlu olacağına alamet edilir.

Rüyada Deniz Tutan Birini Görmek

Rüyada deniz tutan birini görmek, rüya sahibinin, çok sıkıntılı, sorunlu ve endişe verici durumlara düşüren duygular ve durumlar içinde olduğuna delalet edilir

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Denizde Yüzmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. havva (07 Mayıs 2014 saat: 17:35)

    denizde arkadaşımın yüzdüğünü gördüm ve boğulacak diye korktum benim için deniz görmek hayra yorumlamıyorum çünkü deniz ve denizde birini görmeek kötü geliyor bana arkadaşımla ilgili sorunmu olur yoksa bana iyi gelmeyim ona iyimi gelir arkadaşımda aynı gece kendini bir avmde görüyor
    bir kapı açılıyor orda sayısal şans oyunlarının oynandığı bir kapı açılıyor diyorlar ki burda şans oyna ve senin için açtık burasını diyorlar acaba arkadaşımın başınamı birşey gelecek yoksa hayramı yorulacak cevap beklerim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,