RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Rüyada denizin taştığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor durumda olduğuna, bu durumdan kurtulduktan sonra büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmaların karşılığı olarak çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançlar ile çok rahat bir hayat süreceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Denizin Eve Taşması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı maddi ve manevi sorunların aile hayatına da etki etmeye başladığına, çok yakın bir zamanda eline geçecek fırsat sayesinde çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların bu sayede sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Denizin Taşıp Eve Girdiğini Görmek

İş hayatında uzun bir zamandan beri yaşanan sıkıntılardan ötürü aile hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanların yaşanacağına, bu durumlardan ötürü aile bireyleri arasında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına ancak iş hayatının düzelmesi ile birlikte aile hayatının da eskisinden daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Denizin Yükselmesi

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde kendisini çok iyi mevkilerde ve çok büyük kazanç içinde bulacağına rivayet eder.

Rüyada Denizin Yükseldiğini Görmek

Rüyada deniz yükselmesi ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyduğu çalışmaların meyvesini yakın bir zamanda alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere kavuşacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, yardım isteyenlere yardım edeceğine, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına ve rahat bir hayata adım atacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Denizin Taştığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Lena (20 Nisan 2014 saat: 10:59)

    Rüyamda üniversşte başvurumu anerikaya göndermek için yollamaya havaalanına gidiyorum sonra kendimi uçakta buluyorum uçzkta 2 kadın var cok buyuk bir ucak degil 2koltuk varönde ben arkadayım daha sonra uçak hareket ediyor ama havalanmıyor uçak dar bir kıyı yoluna giriyor deniz yükselmeye baslıyor cok buyuk dalgalar değil fakat bizi içine çekmeye çalışıyor kendimizi uçaktan çıkmış olarak buluyoruz kısa bir boğuşmadan sonra sudan kurtuluyorum dar bir mahalle yokundan gecip eski evimin oraya geldiğini görüyorum 2 kadında benden sonra kurtuluyor kadına yollayacagım evrakları soruyorum parasını geri vericez halkediceğiz diyor daha sonra cok az parsmla onlara yemek ısmarlıyorum ben yemiyorum çünkü kasadaki adama kızıyorum


  2. özlem (16 Haziran 2014 saat: 11:22)

    Merhaba rüyamda 2 yasında oğlumu kuzeniyle denizde yüzerken gördüm sonra babası ben ve oglumuzla denizdeydik birden simsekler caktı deniz metrelerce yükseldi bir sürü büyük balık vardı oğlumu sularda bulamadım.. sonra bir evin penceresinden denize bakıyordum deniz durulmus önünde 3-4 metre uzunluğunda kırmızı gül ağaçları olan bir bahçe vardı… Çok etkilendim bu rüyadan yorumlayabilirseniz cok sevinirim..


  3. şükriye (08 Kasım 2014 saat: 19:21)

    Merhaba bugün rüyamda deniz yükseliyordu fakat bana gelinceye kadar alçalıp ayaklarımın ucundan geçiyordu. Yani bana birşey olmuyordu ama rüyamda kıyametin koptuğunu zannederek ‘kıyamet kopuyor’ diye bağırıyordum. Rüyada su görmeye bazıları iyi diyor bazıları kötü diyor.Ama dün ise rüyamda su bana dalgalar halinde geliyordu. Ama aynı denizin kıyısında olur gibi bana gelerekten alçalıyordu. Bu rüyadan etkilendim. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,