RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizin Yükselmesi

Rüyada denizin yükselmesi, kişinin aile hayatında tansiyonun giderek yükseldiğini, geçmişten gelen sorunların yeniden gündeme gelmesinden kaynaklanan gerginliklerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Denizin kabardığını gören kimse, kendisini içinden çıkılması güç bir durumda bulurken, bazen de rüya sahibinin kendisini yeteri kadar ifade edemediğinden dolayı iletişim sıkıntıları çektiğine, bu nedenle işinde tartışmalar yaşandığına, hak ettiği mevkiye erişemediğine yorumlanır. Denizin yükselmesi, evli kişiler için eşleri ile yapacakları kavgalara ve ayrılıkların gündeme gelmesine, nişanlı kimselerin nişan atacağına yorumlanır.

Rüyada Denizin Alçalması

Uzun süredir devam eden tartışmaların son ereceğine, küs kimselerin barışacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına yorumlanır. Borcu olanların maddi açıdan rahata ermelerine de yorumlanan rüya aynı zamanda hasta kişilerin de şifa bularak eski hayat düzenlerine yeniden kavuşacakları anlamına gelir.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Rüya sahibinin uzun süredir yaşadığı olaylar karşısında sabır gösterdiğini ancak bu duruma daha fazla dayanamayacağına işaret eder. Büyük kavgaların ve ayrılıkların yaşanacağına tabir edilen rüya aynı zamanda çok büyük mücadeleler içine girileceğine de yorumlanmaktadır. İslami açıdan ise kişinin başına gelecek kötü bir olayın varlığına tabir olurken, bu olayın sonucunun kişi için son derece hayırlı olacağına da delalettir. Taşan denizin suları temiz ve berrak ise büyük paralar kazanılan bir iş sahibi olunacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına tabir edilir. Devlet işlerinde çalışan kimseler için temiz bir denizin taştığını görmek yönetici konumuna yükselmek anlamına gelir.

Rüyada Denizin Yükselmesi Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak yoğun baskı altında yaşayan kişilerin sabırlarının taşma noktasına geldiğinin sembolik halidir. Rüyasında denizin taştığını gören kimse yaşadığı haksızlıklara boyun eğmekten vazgeçip, hakkını arama yoluna gider. Bu rüya, kişilerin gerçek yaşamlarında başkalarının sorumluluklarını da sırtlanan ancak bu durumdan yeteri kadar sıkılan ve değişiklik yapmak üzere olan bir ruh halini de sembolize eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Denizin Yükselmesi Hakkındaki Rüyalar;

  1. Tülay (31 Temmuz 2015 saat: 18:49)

    Bir yol kenarındayım yürüyorum sonra fark ediyorum deniz yükselmiş öyleki kanallar var denizin yükselmesi için yapılmış ful doldu kanallar sonra taşıcak diye endişe ediyorum sonra suyun çekildiğini fark ediyorum sonra kıyıda kalan yüzmeye çalışan zıplayan balıkları yakalıyorum sonra uyandım


  2. gülfem (20 Eylül 2015 saat: 07:35)

    rüyamda Annemlerin evinin altinda deniz varmis kiyisida bizim avlu Denizden yunus baliklari avluya cikip oynuyorlardi . Sonra birden su ordan yükselmeye basladi kirlendi su biz telasla evin üst katina ciktik yukardan bakinca avludan daha hizli yükseliyordu su diger yerlere göre korkuyla uyandim. Yorumlarsaniz sevinirim


  3. merve (17 Ocak 2016 saat: 16:10)

    Cok uzun suredir ayni ruyayi goruyorum. deniz kenarinda yuruyorum ,su yukseliyor kaciyorum… dev dalvalar geliyor, su berrak .kaciyorum ailemle beraber cok korkuyorum dev dalgalardan ama bisey olmuyor bize..butun insanlar kacisiyor hatta dunkunde deniz birden el sekline burundu bi cocugu icine aldi hemen kiyiya geri atti cocuk nefes almaya calisiyordu oksurerek…..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,