RuyaTabirleri.com


Rüyada Deprem Olduğunu Görmek


Rüyada deprem olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında bazı farklılıklar olacağına ve kişinin hayatının bambaşka yerlere doğru gideceğine rivayet edilir. Sürpriz gelişmelere, yeni ve farklı kararlara tabir edilirken rüya sahibinin geleceği ile ilgili hayırlı adımlar atacağı anlamına da gelir. Rüyada deprem olduğunu görmek, hiç beklenmedik ve ansızın yaşanacak olaylara alamet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu hissetmek de rüyada deprem olduğunu görmekle aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili planlarının ve projelerinin dışında kalan ve tamamen doğal olarak meydana gelecek bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyada deprem olduğunu hissetmek, hayat içerisinde çok iyi ve çok büyük bir değişiklik yapmak için girişimlerde bulunacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Dua Etmek

Rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek, rüya sahibinin, hayatında gerçekleştireceği büyük yeniliklerin çok hayırlı işlere vesile olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına ve insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına tabir eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanmak, rüyayı gören kişinin, işinde gerçekleştirdiği büyük yeniliklerin ileriki dönemlerde başına büyük bir bela getireceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüyada depremi yaşamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi atılımlar yapacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine ve endişe ve korkularından kurtulduktan sonra çok büyük ve saygın biri olma yolunda ilerleyeceğine delalet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. elif (03 Ocak 2014 saat: 00:35)

    okuldayım sevgilimle okulun girisinde tartısıyoruz ben sınıfıma gidiyorum o sınıfına gidiyor sınıfıma geldiğimde deprem olduğunu hissediyorum her yer sallanıyor sınıf arkadaslarım bi yerlere saklanmıs cığlık cığlığa saonra bende yere oturuyorum sevgilimin ismini sölüyorum seyit nerde seyit napacak deprem oluyo dememle bina sola doğru yatıyo biraz herkes çığlık panik bina tekrar düz oluyo sonra tekrardan sola doğru sallanırken bina devriliyor tavan üstüme doğru tam düşüyorken ben kelimeyi şahadet getirdim ve uyandım anlamını cok merak ediyorum simdiden teşşekkür ederim sağolun..

  2. ibrahim (05 Ocak 2014 saat: 09:37)

    Selamun aleykum Ben pek sık rüya gören biri değilim ancak bu rüya beni çok etkiledi. Rüyamda bir evdeyiz eski ahşap bir ev deprem oluyor ve eşim filan balkona çıkıyor balkona çıkılır mı diye kısa bir söyleniyorum sonra deprem şiddetini arttırıyor ve ben dua ediyorum hatırladığım kadarı ile dua şöyle ya Rabbi bize gazabınla azap etme bizi affet ve bağışla sana Gaffar ismin ile yalvarıyorum. Sonra deprem bitiyor ve biz evden çıkıyoruz ev dar bir sokakta ve iki ev arasında bir soba borusu var ve evin yıkılmasında engelleyen o olmuş sonra ben ona bakarken boru düşüyor ve ev yıkılıyor bende bu sıra bir soba borusu nasıl evin yıkılmasını engeller diye düşünüp tefekkür ile Allah a tekrar dua ediyorum. Sonra evin enkazındada eşyalara baktığım sıra uyanıyorum. Bu sırada eşim ve ailem hep yanımda ve kimse zarar görmüyor ama çevrede acayip bir karmaşa var herkes bir yerlere koşuyor. Benim değişik bir huzur var. Tabir için şimdiden teşekkürler.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,