RuyaTabirleri.com

Rüyada Deste Deste Para Görmek

Rüyada deste deste para görmek, hayır ve berekete, güç işlerin kolay bir şekilde hallolmasına bol rızıkla ve ferahlıkla duanın kabul edilmesine yorumlanır. Rüyasında deste deste parayı saydığını gören kişiye yüce Allah tarafından hayırlı kapılar açılacağının da haberini vermektedir. Rüyada görülen paralar bekar erkek için namuslu ve hayırlı bir kadınla evlilik yapacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına ve işlerinin açılacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyada para bekar kadın için dini inançları güçlü bir erkek talibe, evli kadın için ise, sağlıklı bir çok çocuk dünyaya getirip dualarının kabul olacağına tabir edilmektedir. Bir rivayete göre de rüyada deste deste para görmek, istenmeyen lafların duyulacağının ve hakkınızda dedikodu çıkacağının habercisidir.

Rüyada Deste Para Bulmak

Rüyada deste para bulduğunu gören kişi, hayatta karşılaşacağı her türlü şerden uzaklaşır ve kalan ömründe hayır kapılanın kendisi için açılacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda dini duyguları azalan kişiler içinde bir uyarı mahiyetinde olan bu rüya, kişinin Allah’a yakınlaşması, ibadet edip hayırlı işler yapması gerektiğine de işaret etmektedir.

Rüyada Para Yardımı Yapmak

Rüyada para yardımı yapmak, dini inançlarınızın güçleneceğine bununla beraber dininizi daha bilinçli ve layıkıyla yapacağınıza delalet eder. Allah’a karşı yakınlaşma ve dine tam olarak bağlanma olarak da tabir edilen rüya, her durum ve herkes için hayırlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Camiye Para Yardımı Yapmak

Rüyada camiye para yardımı yaptığını gören kişi, aile bireyleri ile birlikte hayırlı işlere nail olacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, bazen de Hacca giymeye işarettir.  Camiye para yardımını yaptığını gören kişi, hastaysa hastalıktan kurtulacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına ve iş hayatında ve ticari alanda olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise, rüyasında camiye para yardımı yaptığını gören kişinin güç işlerinin kolaylaşacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına yorumlamaktadırlar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Deste Deste Para Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Azad (24 Aralık 2014 saat: 04:47)

    Rüyamda yüklü bir para çantası gördüm . Sonra bu parayı babama gönderdim dedim bununla 10 tane ev al birine siz oturun diğerini kiraya verin . Sonra dedim bu parayıda al bir cami yaptır ismini Hz.yunus Camisi koy.
    Sonra dedim bu parayı da al annemle siz hacca gidin bende yurt dışındayım buradan geleceğim orada görüşürüz . Bunun anlamı ne.


  2. Ahmet düzgün (08 Temmuz 2015 saat: 12:09)

    selamun aleyküm rüyamda üvey amcam define bulup bozdurmuş ve deste deste bi oda dolusu para sakladıgı yeri buluyorum amcam da pesimden geliyo 10bin euro sunu bana beriyo falan yerden bi adam gelecek ona ver diyo tamam diyorum bekle bekle dediği kişi gelmiyo arıyoyorum arıyorum yok bi türlü gelmiyo tabi bendeki parayı gorenler oluyo elime vurup almak istiiyo lar kimi ni alıyı lar sonra cesitli yolla tekrar para bana geliyo


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,