RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Yaptırmak

Rüyada diş yaptırmak, büyük değişiklikler sonucunda kişinin hayatının gidişatının değişeceği anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda çok önemli, hayati denebilecek kararlar almasını da delalet eder. Rüyada diş yaptırmak, aynı zamanda kişinin mevcut arkadaş çevresini değiştireceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına ve farklı ortamlarda bulunacağına da yorumlanır. Bu tip rüya gören ve sıkıntıları olan kişilerin çözüme yönelik kararlar alacağına da işaret eder.

Rüyada Dişçiye Gittiğini Görmek

Sıkıntı içinde yaşanan bir hayata ve kişinin bu durumdan kurtulmak için çeşitli yollara başvuracağına yorumlanır. İşleri düzeltmek için verilen çabayı ve fedakarlıkları gösterir. Rüyada diş hekimine gidip muayene olan kişiler yaşadıkları sıkıntılardan kısa süre sonra kurtulur, problemlerini destek alarak çözümlerler. Muayene ya da tedavi olmayan ve sadece diş hekimine gittiğini gören kişilerin mevcut durumları ise değişmez ancak, kendi çabaları dışında başka kişilerin yardımları ile de durumlarını düzeltirler.

Rüyada Dolgu Yaptırmak

Kalıcı olmayan çözümlere ve kökten çözülmediği için tekrarlayan sıkıntılara delalettir. Kişinin maddi ve manevi açıdan zor bir hayat sürdüğünü işaret eden rüya, kısa vadeli çözümlere işaret eder ancak, kişinin sık sık aynı sorunlarla karşılaşmak zorunda kalacağının da habercisidir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş gören kişi sağlığı ile ilgili ani bir rahatsızlık geçirir ve tedavisi de hemen olmaz. Uzun süren ve pek çok açıdan kişiyi olumsuz etkileyen hastalıklara veya kaza gibi durumlara yorumlanır. Rüyasında diş gören kişilerin huzurları bozulur, manevi olarak ve psikolojik olarak da buhran geçirirler. Birden fazla diş gören kişi bekar ise evlenir, evli ise çocuk sahibi olur. Bazı yorumlara göre ise, kişinin rüyasında çok ufak dişler görmesi, sevindirici haberler olarak yorumlanır. Rüyada çürümüş diş gören kişiler ise günah işleyen ve aksiliklerle boğuşan kişilere tabir olur. Çürük diş aynı zamanda bitmek üzere olan beraberlikleri de simgeler.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Diş Yaptırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. yildiz (29 Ocak 2015 saat: 11:29)

  Rüyamda kalabalık insanlar içindeyken birisi gelip bana vuruyor en sondaki alt sol disimi kiriyor. Dişim etine kadar açılıyor. Bana bunu yapan kişiyi bulmuşum şikayetçi olmamam için bana dişimi yaptırmam için parasını veriyor. Doktor yan dişlerde var fiyat da deyince ben diğer tarafımda olan 4 disimi yaptirmaya karar veriyorum cunkivorda zaten 4disim yokmuş yan dişlerle 6dis yapilacakmis. Ama parasını aldığım kişiye bunu soylemeden sağ tarafımı yaptiriyorum.


 2. ahmet acar (01 Ağustos 2015 saat: 13:08)

  Rüyamda dişlerimin tamamen takıldığını gördüm tanımadığım insanlarda vardı, ancak diş doktorunu görmedim, eksik dişlerin yerini dışardan yüzümü elimle bastırınca dişlerin olduğunu farkettim çok sevindim. ama dişlerimi görmedim.


 3. Fatih karakuş (03 Ağustos 2015 saat: 10:40)

  Hocam öncelikle saygılarımı sunarım gördügüm rüya ben gercektede ön iki dişim çürük bunları yaptıyorum ve doktor diyoki arkada da bi çürük dişin var onuda alıyorum dedi ve dişlerimi pırıl pırıl yaptı ondan arkadaşlarla falan gülümsemem normalleşiyo falan işte rica detaylı bişekilde yorumlarmısınz lütfen


 4. Volkan taskin (25 Ağustos 2015 saat: 01:25)

  Rüyamda eşimle, uzaktan akrabam olan fakat dişçi olmayan birine diş tedavisi yaptirdik,ben 2 dis esim 1 dis yaptirdi fiyati sordugumda 21 bin lira dedi ve cok para oldugunu söyledim ve kısa süreli tartıştık. Ben bu parayi ödemem dedim çıktım gittim.


 5. Neşe (20 Kasım 2015 saat: 10:21)

  Merhabalar rüyamda üst cenemde bir dişim dökülüyor ve tüm dişlerim aralıklı duruyor, daha sonra bütün dişlerimi dökülmüş olarak ve diş diplerimin siyah çürüklerle dolu oldugunu görüyorum sonrasında dişimin dibindeki çürükleri doktorun temizlediğini tedavi ettiğini görüyorum rica etsem yorumlarmısımısnz


 6. Tipitip (25 Ağustos 2016 saat: 17:12)

  Rüyanda dişlerim incelmişti kedi dişi gibi ince ve sivriydi. Çok düzensizlerdi,birbirine girmişlerdi sonra ellerimle düzeltebildiğimi farkediyordum,düzeltirken uyandım. Sabahtan beri rüyamı aklımdan atamadım sitelere baktım fakat anlamını bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,