RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişinin Kırıldığını Görmek

Rüyada dişinin kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin babasının ya da baba tarafından birinin çok ağır bir hastalık geçireceğine hatta ölüm riski taşıdığına ve bu duruma rüya sahibinin çok üzüleceğine alamet eder. Ve bu durumun uzunca bir süre etkisinde kalacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyada dişinin kırıldığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin babasının ya da baba tarafından birinin örneğin; amcasının ölüm riski taşıyan bir rahatsızlığa yakalanacağına delalet eder.

Rüyada Diş Kırılması ve Kanaması

Baba tarafından bir kişinin rahatsızlanması yüzünden akrabalardan birinin rüya sahibine pek sıcak davranmadığına, kendisi ile sürekli tartışacak bir yer aradığına, her adımını gözetleyip azarlamak için yanlış yapmasını beklediğine ve rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazdığına alamet eder.

Rüyada Azı Dişi Kırılması

Rüya sahibinin bulunduğu ülkenin devlet büyüklerinden birinin ölüm riski bulunan bir hastalığa yakalanacağına ve ülkesini çok büyük üzüntüye sokacağına hatta bazı insanların yas tutmaya başlamasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyada Çürük Dişin Kırılması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kazandığı başarıların, binbir emek vererek geldiği mevkinin, kazandığı saygınlığın yüklü bir miktarda paranın yaşanacak kötü ve çok büyük sıkıntılar yaşatacak bir olay yüzünden elinden gideceğine tabir edilir.

Rüyada Diş Kırılması, Kopması ve Düşmesi

Rüya sahibinin, babasının ya da baba tarafından bir akrabasının, ölümcül bir hastalığa yakalanacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine ve tedavinin sonucunda biraz toparlanmasına rağmen daha sonra vefat edeceğine delalet eder. Ve bu durumun rüyayı gören kişinin yıkılmasına ve uzun bir süre insanlardan kaçmasına sebep olacağına alamet eder

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Dişinin Kırıldığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,