RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada dişlerin dökülmesi hem iyidir hem de kötüdür. Rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağı torunlarını hatta torunlarının çocuklarını bile göreceği anlamına gelir. Fakat bir diğer yandan da uzun yaşaması nedeniyle dünyanın daha çok acılarına tanık olacağı, zahmetini ve çilesini çekeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada diş dökülmesi aynı zamanda kısa vadede yaşanacak sorunlara da rivayet edilir.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada dişlerin avuca dökülmesi, rüya sahibinin zararını karşılaması ve borçlarından kurtulması için kendisine hayırlı kapıların açılacağı, işlerinin bu doğrultuda ilerleyeceği, kurtuluşa ermek ve ferahlamak için ettiği duaların kabul olacağı anlamına gelir ve hayır olarak değerlendirilir.

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düşmesi, çok sevilen ve değer verilen bir arkadaşa ya da akrabadan üzüntü verici bir haber alınacağına ve yardım etmeye çalışılacağına yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Kırılması

Rüyada dişlerin kırılması, rüyayı gören kişinin, baba tarafından bir akrabası ile ilgili sıkıntılı ve kötü haberler alacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına ve endişeli ve üzüntülü günler yaşayacağına tabir eder.

Rüyada Dişlerin Dökülmesi ve Kırılması

Hem iyiye hem kötüye yorumlanır. Rüya sahibinin uzun bir süre boyunca herhangi sağlık sorunu çekmeden yaşayacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına ancak baba tarafından birçok akrabasını yitireceğine delalet eder.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada üst dişlerinin döküldüğünü görmek, zenginlik anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin ticaretinin hızlanacağına, işlerinin açılacağına, kısmetinin ve şansının çoğalacağına bu sayede maddi imkânlarının en üst seviyeye ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Alt Dişlerin Dökülmesi

Rüyada alt dişlerin dökülmesi, şerli bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başında bazı uğursuzlukların dolaşacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, canının sıkılacağına ve melanetli olayların peşin sıra yaşayacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Dişlerin Dökülmesi Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,