RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğum Yaptırmak

Rüyada doğum yaptırmak, rüya sahibinin tövbelerinin ve dualarının kabul olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin o zamana kadar çektiği zahmetin ve çilenin karşılığını, iyi günlere kavuşmakla alacağına ve tabir yerindeyse sabrının sonunda muradına ereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kavuşacağı güzel ve hayırlı günler sayesinde geçmişte yaşadığı tüm kötü olayları unutacağına ve bundan sonra dolu dolu yaşayarak geçmişin acısını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Doğum Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının döneceğine, kısmetlerinin açılacağına ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir. Hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atmaya, aklını kullanarak doğru kararlar almaya bu sayede kurtuluşun yollarını bulmuş olmaya tabir edilir.

Rüyada Doğurtmak

Rüyada doğurtmak da rüyada doğum yaptırmakla aynı anlama gelir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin geleceğe olan inancının boşa gitmeyeceğine ve kişinin önünden sonunda aradığına, istediğine ve arzuladıklarına kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Ebelik Yapmak

Rüyasında ebelik yaptığını gören kişi çevresindekiler için hayır getirecek işler yapacak kadar yüce gönüllü, mert, yiğit ve eli bol kimse olacak demektir. Rüya sahibinin kendisinden başka insanların acılarına da kulak verdiğine ve onlar için yapacaklarını esirgemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Rüya sahibinin uykusunda doğum yaptığını gören kişinin hayatında köklü ve muhteşem değişiklikler olacağı yorumu yapılır. Rüyada görülen o kimsenin rahata kavuşacağı, esenlik bulacağı, gönül hoşluğu içinde olacağı ve daha kolay bir yaşam süreceği anlamına gelir.

Rüyada Doğum Sancısı Görmek

Rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, aile hayatının da güzelliklerle dolacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Doğum Yaptırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. ÖZLEM (31 Aralık 2013 saat: 13:33)

  merhaba rüyamda ablamın eltisine doğum yaptırdım.bebeğin kordonunu bıçakla kestim etrafta biraz kan vardı. bebeğin kordonunu katlayıp normal mandalla bağladım ama o anı görmedim. bebeği beyaz bir çarşafa sardım yüzü tertemiz ve gülümsüyordu.nur gibiydi. ablam o çamasırları yıkayıp iplere serdi o çamaşırların içinde bir şey olduğunu ve bana sormadan yıkamaması gerektiğini söyledim ama neydi bilmiyorum.sonra ablamın eltisini doktorda karnını diktirirken gördüm doktor vardı etrafında karnını göremedim.en son uyandığımda bebeğin yüzüne bakıyordum.


 2. büşra (11 Ocak 2014 saat: 13:16)

  Merhaba.bende ruyamda amcamin oglunun eşini dogum yaptiriyordum.benim evimde ve benim yatağımda.hiç kan görmedim ama birde bebegin tam kafasi cikti ben yardim istiyorum bagiriyorum ama kimseye ulasamiyorum duymuyo kimse sadece kocasi var yanimda abi birini bul bağını falan kesemem bisey olur ikisinede diyorum ama abimde kkmseye ulasamiyor bebegin kafasi tamamen cikti tertemiz bir yuzu ve cok tombul yanaklari vardi.geri kalan yanlarini goremeden uyanmistim.


 3. pinar (25 Haziran 2014 saat: 01:10)

  Ruyamda annemin benden kucuk olan kardesime hamile oldugunu gordum. Dogum yapacagi sirada bebek ters geliyormus die ebe kadin dogumu yaptirmadi. Bir sure sonra ben dogumu yaptirdim. Elimi annemin rahmine koydum bebegin bogazina kordon dolannmis onu cikardim sonra bebegi duz cevirdim basi assagi gelicek sekilde daha sonra ya ben dogumu yaptrdim yada ebe kadina biraktm net hatirlayamiyorum . dogan bebek kardesimdi ve sanirim temizde kanli degildi.


 4. Sabite (19 Eylül 2014 saat: 08:56)

  Gelinim hamile. Rüyamda doğumunun başladığını görüyorum. Gelinimin annesiyle doğumuna yardım ediyoruz. Bebeğin önce ayakları geliyor. Ayaklarının insan ayagi olmadığını görüyorum ve Dünürümün görmesini engellemeye çalışıyorum. Sonra kafası geliyor bebeğin. Kafasıda bir Ceylan kafası. Doğum gerçekleştikten sonra Dünürümün bebeği sarmalayip bir sepete koyduğunu görüyorum. Öyle güzel bir bebekki. . Kızıl saçlı bembeyaz inci gibi dişler. .. sürekli gülücükler saçıyor. Cinsiyetinin kız olduğunu tahmin ediyorum çünki bebek kıza benziyor. Ama pipisini görüyorum ve erkek olduğunu anlıyorum. Bu rüyadan çok etkilendim. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,