RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolar Görmek

Rüyada dolar görmek, gerçekte de maddi değeri olan şeylere sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi geleceği için bir kenara üç beş kuruş atıyor ve yarınlarda başına gelebilecek olan iyi ve kötü günleri düşünüyor demektir. Bu kişinin idealist bir kişi olduğuna, azla ya da ucuz olanla yetinmeyeceğine, gözünün her zaman yükseklerde olduğuna yorulur. Ama gözü ne kadar yükseklerde olursa olsun, haram mala sahip olmayı ya da haram para yemeyi, aklının kıyısından köşesinden geçirmez. Bilakis haksızlıklara karşı susmayan ve adaletsizliğe her zaman itiraz eden kişi olduğu tasviri yapılır.

Rüyada Dolar Çalmak

Bir kişinin mahremiyetine girmek anlamına gelir. Rüya sahibi hiçbir kasıt gözetmeksizin, yakından tanıdığı bir kişinin kendi içinde yaşadığı bazı şeylere şahit olacak ve onları öğrenecek demektir.

Rüyada Dolar Saymak

Rüya sahibinin her işinin yolunda gideceğine, emeline ulaşması için önünde hiçbir engel olmadığına, kötü kimselerin yoluna çıkmayacağına ve zaferine engel olamayacağına tabir edilir.

Rüyada Dolar Aldığını Görmek

Rüyada dolar aldığını gören kişinin karamsarlığı ve bahtsızlığı son bulacak, rüya sahibi için kurtuluş denebilecek kadar güzel ve bereketli günler gelecektir. Aynı bereket rüya sahibinin kazancına da yansıyacaktır.

Rüyada Dolar Bozdurmak

Rüya sahibinin yeni projeler almayı düşündüğü ve bunun için sermaye ayırdığını işaret eder. Rüyasında dolar bozdurduğunu gören kişi yakın zamanda hayırlı ve temiz olacak bir işe girmek için parasından verecektir.

Rüyada Dolar Toplamak

Rüya sahibinin karşısına çıkacak ve kendisine bol kazanç getirecek olan fırsat kapılarına tabir edilir. Temiz ve hayırlı paradır. Eğer rüya sahibi rüyasında şaibe ile ya da kuşku içinde dolar topladığını görürse o halde günahkâr olarak kazanç elde edeceği şeklinde ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dolar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. HAKAN (26 Aralık 2013 saat: 14:42)

    ruyamda bızım burda bı arkadas var ınternet cafede onunla karsı karsıyayız bırden cıkardı dolarlları verdı bana al abı dedı bunlar ne nerden buldun dedım bızım suleyman battı dedı bi işe gırdı olmadı dedı bızde herkes aldı bısıler falan ole sacmaladı hatta bı tanesı geçmezmiymiş neymiş onu ıstedı verdım degıstırdı ama gulerek konusuyodu bunun anlamını ogrenebılırmıyım rıca etsem .


  2. ibrahim (23 Ocak 2014 saat: 00:32)

    koyumuzun yakınlarında eskıden saman alıp satılan bı ısyerının avlusunda oldugumu yan tarafta benzınlık var ordan mazot olarak gordugum ama yuzunu tanımadıgım bırını elındekı sılahı alarak ates edıp vurdugumu gordum sonrasında o vurdugum adamın yanında ıkı tanı kız kardes oldugunu ve bırınn benım eskı kız arkadasım oldugunu gordum sonra yanında hatırlayamadıgım ıkı arkadasla kamyona bındıgımızı ben kamyonu suruyorum arkadaslarım arka tarafa bınıyo kızlar yanımda oturuyolar ve cıplak degıller benden korktuklarını soyluyolar sonra hatırlayamadıgım bıyere gıdıyoruz bı anda denızde hareket halınde olan bı gemıde oluyoruz kızlar la arkadaslarım gemınn orta kısmanda ben ıse gemınn en arkasında oluyorum bı adım gerıye atsam denıze dusecek gıbı hısseddıgımı gordum sonrasında arkadaslarım yanıma gelıyo ve cuvallardan para dokuyolar yere bana gostermek ıcın zengın olduk ıbo dıyolar parayı tekrar dolduruyolar cuvala sonra cok guzel bı bınanın en ust katından karsılıklı ıkı daıre alıyorum ama mukemmel daıreler esyalı kocaman televızyon falan var bembeyaz duvarları var agbım ve yengeme hedıye edıyorum bırını dıgerını annem ve babama ve televızyonun cekmecesıne cok mıktarda para bırakıyorum ve gıdıyorum ordan dusunuyorum bu ev ve bıraktıgım paralar onlara omur boyu yeter sonrasında kucuk bı bakkalda oluyorum bakkalın sahıbı arkadasım ama bende bakkala ortakmısım o yanımdakı ıkı arkadasım bakkaldan bıyere dıye gıdıyolar bakkalın esas sahıbıyle ben kalıyorum ama bakkalın sahıbı benı bısıler calacak sandıgı ıcın gozunun onunden ayırmıyor sonrasında ben patron koltuguna oturuyorum bakkalım sahıbı dısarı cıkınca benı gorunce hemen gelıyo ve benı kaldırıyo sonra ben bıraz daha oturuyorum kenarda sonra bakkalın karsısında bı arkadasımı goruyorum cok sevdıgım bı arkadasımı degıl ama dısarı cıkıyorum onun yanına gıdıyorum ama bı bahar havası var heryerde yenı yagmur yagmıs ve heryer ıslak o arkadasım benı sakayla yere yatırıyo sonra kaldırıyo belımde ıkı tane tabanca oluyo bırınn namlusu uzun dıgerı normak tabanca uzun namlulu olanın mermısı bıtmıs oluyo ama dıgerınde var onunla o arkadasıma galıba tam hatrlamıyorum ama ates edıyorum ates ettıgım kısı olmuyo ustume ustume gelıyo vuramıyorum onu sonra kacmaya calısıyorum benı tutuyo sonra bı tane mermısını buluyorum ceblerımde o uzun namlulu olan sılahın onunla ates etmeye calısırken uyanıyorum . sonra tekrar uyuyorum ve o benı yere yatıran arkadasımla bu olaylar yasanmamıs gıbı bana kız ayarlamasını soyluyorum bıraz yuruyoruz ayarlıycanı soyluyo sonra uyandım bıdahada uyanamadım … yorumunuzu sabırsızlıkla beklıyorum sımdıden tesekkur ederım


  3. feride (18 Mayıs 2014 saat: 10:40)

    önce bir kalabalık var ve ben ve arkadaşım ayakta dikilmiş etrafı seyrediyoruz ortamda eski sevgilim de var sonra ben lavaboya gidiyorum arkadaşım arkamdan geliyo ve erkek arkadaşımın benim hakkımda ki düşüncelerini bakışlarını söylüyor ben de sinirleniyorum daha sonra eve çıkıyoruz arkadaşımla orda da bir oda da annem ve erkek kardeşim oturmuş sonra kardeşim koltugun altından birbirinde ayrılmamış tomarla dolar çıkartıyor ve bana gösteriyo bende şaşırıyorum elime alıyorum ve dönüp arkadaşıma aslında bizim paramız çok ama biz bu zenginligi yaşayamıyıoruz diyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,