RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolgu Düşmesi

Rüyada dolgu düşmesi, rüya sahibinin sağılığının beklenmedik bir şekilde bozulmasına, işlerinde aksilikler yaşanmasına ve para yahut mal kaybına uğramasına yorulur. Diş dolgusu düşmesi aynı zamanda kişinin hayati tehlike atlatacağı bir kaza geçireceğine de yorumlanmaktadır. Rüyada dolgu düşmesi, hane halkından biri ile araya soğukluk girileceğine, küskünlük yaşanacağına ve miras konularında akrabalarla sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada görülen süt dişler genellikle rüya sahibinin kendisi ile ilgili yorumlanır. Alt dişler ise kadınlara yöneliktir. Diş görmek genel anlamda hane halkıyla ilgili durumlara işaret eder. Rüyada ön dişleri görmek kişinin varsa evlatları ile ilgili, kardeşleri ve anne babası ile ilgili olaylara yönelik haberler verir. Rüyada görülen dişe göre anlamı ve yorumu değişmektedir.

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Rüyasında ön dişlerinin sallandığını veya oynadığını gören kişinin ailesinden biri ciddi bir hastalığa yakalanır, hasta ise vefat eder. Rüyada alt dişler sallanıyor ise bu durumda kişinin anne veya babasından gelecek üzücü bir haber anlamına gelmektedir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüya sahibinin evlatları ile ilgili sorunlar yaşayacağına ve uzun süre boyunca ailesinde huzursuzluklar olacağına yorumlanır. Bekar kimselerin diş ağrısı çektiğini görmesi ise aile üyelerinden kaynaklanan sıkıntılar nedeni ile zor günler geçirmesi olarak tabir olunur.

Rüyada Ön Dişlerin Düşmesi

Ele ya da yere düşen ön dişler rüya sahibinin yeni bir kardeş sahibi olacağına işaret eder. Kişinin anne veya babası hayatta değilse ya da yaşlı ise, bu durumda kendisinin bir evlat sahibi olacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Dolgu Düşmesi Psikolojik Yorumu

Kişinin gerçek hayatında bir desteği kaybetmesi ve bu nedenle boşluğa düşmesinin rüyalara yansımış halidir. Rüyasında dolgu düşürmek aynı zamanda diş tedavisi yaptıran veya diş tedavisinden korkan kişilerde de sıklıkla görülmekte ve bu normal kaygıların veya korkuların rüyaya yansımış hali olarak kabul edilmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dolgu Düşmesi Hakkındaki Rüyalar;

 1. özgür (13 Nisan 2015 saat: 13:59)

  merhaba ben rüyamda aynaya bakıyordm ön dişim de dolgu var ilk başta ön taraftaki dolgum düştü daha sonra sağ tarada ki tüm dolgularım düştü ağzım birden toz haline dönüşmüş bir dolgu ile doldu sonra rüya kesildi .şimdiden Teşekkür ederim


 2. özgür (13 Nisan 2015 saat: 13:59)

  merhaba ben rüyamda aynaya bakıyordum ön dişim de dolgu var ilk başta ön taraftaki dolgum düştü daha sonra sağ tarada ki tüm dolgularım düştü ağzım birden toz haline dönüşmüş bir dolgu ile doldu sonra rüya kesildi .şimdiden Teşekkür ederim


 3. lara (24 Temmuz 2015 saat: 13:05)

  merhaba ben rüyamda dişimde ki dolgunun düştüğünü gördüm sonra hastaneye gittim doktor muayne etmeden bana sen sonra gel o zaman bakarız dedi sonra benden muayne ücreti olarak 100 TL istedi bende hastanede bağırdığımı ve sinirlendiğimi doktorla tartıştığımı gördüm.. şimdiden teşekkür ederim


 4. Oğuz (16 Ağustos 2015 saat: 21:14)

  Rüyamda dilimle dişime dokunuyorum birden sol yukarıdaki arka kafa dişimdeki dolgu dilime geliyor ve elime alıyorum annemin yanına gidiyorum ondan sonra dilimle dişime yine dokunuyorum sallanıyor kalan kısmıda ondan sonra dilimle oynuyorum çıkarıyorum dişi komple onuda elime alıyorum ama hiç canım acımıyor sonra aynaya bakıyorum sol al tarafta azı dişimin yanındaki yer bos. Ama en basta sol üstten düşmüştü diş sonra uyandım


 5. Yalçın (11 Eylül 2015 saat: 13:32)

  Merhaba; Rüyada, sağ üst arka dişlerimin kaplaması varmış ve bu kaplamaların birkaç tanesi elime düşüyor. Düşenler avucumun içerisinde yumuşamış ekmek haline geliyor. Birkaç tanesinin bu şekilde elimde çoğaldığını ve yumuşamış ekmek gibi olduğunu gördüm. Teşekkür ederim.


 6. Ömer (07 Kasım 2015 saat: 20:33)

  Rüyamda ön dişimin dolgusu düştü, birşey yerken isirdimda doldu düştü gibi oldu aslında yerinden oynadı bikaç parçası düştü.. dolgunun düşmesi mal kaybı yazıyordu 50TL mi kaybettim :) Ruyadan sonra oldu bu Şaşırttı açıkcası..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,