RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolmuşa Binmek

Rüyada dolmuşa binmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı bir sıkıntıdan kurtulmak için bir kişi ile görüşmek amacı ile bir yere gideceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına ve çok zor bir dönemden geçip çok iyi yerlere geleceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Dolmuşa Bindiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin bu sorunları çözmek için en kısa zamanda bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculukta eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine ve çok büyük kazanç sağlayacak işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Dolmuşa Binip İnmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili sıkıntılı bir durumdan sonra hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuktan çok iyi ve hayırlı haberler ile dönüleceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine ve uğranılan zararın kısa zaman içerisinde telafi edileceğine tabir edilir.

Rüyada Yanlış Dolmuşa Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatındaki sorunlardan kurtulmak için çıkacağı yolculuktan eli boş döneceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Dolmuşa Binmek

Çalışma hayatı ile ilgili sorunlara çare bulmak için çıkılan yoluculuktan sonra çok zor zamanlar geçirileceğine, yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine aksine destek veren insanları da küstüreceğine ve çok zor zamanların yaklaşmakta olduğuna yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dolmuşa Binmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. tolga atabey (25 Aralık 2013 saat: 07:48)

    selamun aleyküm. ben suan universitede okuyorum ruyamda kendı mahallemde arkdaslarmla oldgumu gordum ve bı evın yıkıldıgnı gordum dhaa snra ılerlerken arkadaslarmdan bırı arabaya gelıyordu binmek ısteynce benı almadn gidıyordu az daha ılerleynce cocukluk arkadasımı gordum ve oda araba almısdı onun yanna oturdum dha sonra bır yere gtmek ıcın dolmusa bındım dolmusa bınınce dger ardasa yuksek sesle seslendım hasan burda bekle gelıyorm dıye. fakat bı sure sonra dolmus parasını uzatrken birden dolmustan ınmıs gerı yurudugumu gordum ısımı halletmemısım daha sonra bır daha bındim fakat parayı uzatacakken annem de yanımdaydı bu dolmusta gerı gdıyordu tekrar ındm ve yuruyerek gıtmek ıstedım gderken mahalleden bır abıyı gordum selam verecekdm o benı fark etmedi. annemle biraz daha yurudukten sonra uyandım.


  2. Eda Hilal (04 Şubat 2014 saat: 12:34)

    rüyamda ilk başta, geniş bi masada 5 kuzen oturuyoduk biz hepimiz aynı evde kalıyomuşuz. kuzenim hilal yumurta yapmış ve ben bunun piştiğinin sanarak yiyorum. kahvaltı yapıyoruz. biraz yiyiyorum. sonra evden eski telefonumu alıyorum. keşke daha önceden kullansaymışım bu telefon çok güzel diyorum. sonra kuzenim hilalle ikimiz ananeme gidiyoruz ama yanlış minibüse biniyoruz. tabi o bunu fark etmiş kendisi iniyo bana söylemiyo. bi bakıyorum o inmiş minibüste kalabalık camı açıyorum ve tabelaya bakmak istiyorum tabelası yok. inmeye çalışıyorum olmuyo. daha sonra kendimi ananem de buluyorum.


  3. Tuğçe (02 Ekim 2014 saat: 07:21)

    Merhaba ben rüyamda, Antep’e gitmişim. Orada okuyabileceğim. Okula hidiyorum ve olulu ziyaret ediyorum. O kadar temiz yeni ki.. Beni de okula alıyorlar.. Sonra ne oluyor bilmiyorum ama müjde ile ayrılıyorum o okuldan ve dolmuşa biniyorum otobüse değil. İzmir’e gelmek için.. Şöför bana gülümsüyor. Bende oturuyorum. Dolmuşta cok güzel geniş ferak vr temiz sonra uyanıyorum. İzmirde yaşayan 21 yaşında bir bayanım rüyanın anlamını öğrenmek isterim teşekkürler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,