Rüyada Domates Görmek


Rüyada domates görmek hayırlı ve güzel olana işaret eder. Müjdeli ve sevindirici şeyler duymaya delalet eder. Domates genel olarak iyi şeylere ve beklenmedik anda meydana gelecek olan gelişmelere işaret ederken bazen de karşılaşılacak olan sıkıntıya, üzüntüye ve zorluklara işarettir. Zamanında görülen domates kısmete, şansa, berekete ve kazanca işaret eder. Domatesin tadı eğer mayhoşsa rüya için hayır gelmeyecek yorumu yapılır. Eğer domates yetişmiş ve kırmızı ise yani tatlıysa bu kazancın artışına işaret eder.

Rüyada Domates Almak

Rüyada domates almak da domates toplamak da aynı şekilde yorumlanır. Rüyasında domates toplayan kişi, uzun zamandır beklediği bir haberi, hiç beklemediği bir anda alacak ve çok sevinecek demektir.

Rüyada Pişmiş Domates Görmek

Rüyada pişmiş ya da çiğ domates hayırlı olmayan, hiç alın teri dökülmeden, hile ile üç kâğıt ile kazanılan haram para anlamına gelir.

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada bir bostandan ya da bir tarladan domates toplamak, eli kulağında olan hayırlı bir iş ya da haber anlamına gelir. Domatesin manavdan ya da pazardan alınması da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Domates Görmek

Rüyada yeşil domates görmek kazanca işaret eder. Eğer domates yeşil ve ekşi ise bu durum iyiye delalet etmez.

Rüyada Kırmızı Domates Görmek

Rüyada kırmızı domates görmek değerli eşyalara işaret eder. Ziynet eşyası anlamına gelir.

Rüyada Domates Yemek

Rüyada domates yemek hayırlı kısmetlere işaret eder. Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kişinin hayat yolu hep aydınlık ve güzeldir. Kısmeti bol şansı açıktır. Çevresi ferah ve geniştir. Hanesinde rızkı bol, evlatları hayırlıdır. Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kişinin hem hane halkı çoğalır hem de kazancı ve rızkı artar.

Etiketler: , , , , ,
Rüyada Domates Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mehmet (12 Mart 2014 saat: 12:52)

    eskiden yanımda çalışan bir kardeşim (bayan) beni ve eşimi rüyasında görmüş üçümüz bir yerde elimizde üç tane kırmızı domates varmış ve biz bunları toprağa eşeleyip gömüyoruz.domatesler ufak ama kırmızıymış.bunu yorumlarsanız sevinirim.bu tarz rüya hakkında hiç yorum yapılmamış bu yüzden sizden yorum yapmanızı istiyorum domatesleri hiç yememişiz bu arada sadece elimizdeyken sonradan ekmişiz

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.