RuyaTabirleri.com

Rüyada Domuz Öldürmek

Rüyada domuz öldürmek, rüya sahibi kişinin iş çevresinde ve akrabaları arasında bulunan kötü niyetli birinden kurtulacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada domuz öldürmek, kişinin tatsız bir olay yaşayacağına ve yaşadığı tatsız olay karşısında üzüleceğine yorumlanmaktadır. Rüyada öldürülen domuzun kanının aktığının görülmesi, çok ciddi ve zarar verici bir düşmanın habercisidir. Bazen de düşmanı etkisiz hale getirmekle yorumlanmaktadır.

Rüyada Domuz Kesmek

Rüyada domuz kesmek, rüya sahibinin yaşayacağı bazı kötülükler ve fenalıklar sonrasında belli önlemler alacağı anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada domuz kesmek,  rüya sahibi kişinin sevdikleri ve arkadaşları tarafından hayal kırıklığı yaşayacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine yorumlanmaktadır. Bazen de kişin malı ve mülkü ile ilgili kayıplar yaşanacağına ve derin kedere düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada Domuz Kovalamak

Rüyada domuz kovalamak, çevrenizdeki kıskanç kişilere karşı kendinizi savunmanız gerektiğine işarettir. Şayet kovaladığınız domuzu yakalıyorsanız, fesat ve kötü niyetli kişilerin size zarar vermeden zararsız hale getireceğinize, yakalamıyorsanız size zarar vereceklerine de delalet olur.

Rüyada Ölü Domuz Görmek

Rüyada ölü domuz görmek, rüya sahibinin bir olay karşısında çok sevineceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi kişinin duygusal, aile ve iş hayatının iyi gideceğine sıkıntılardan uzak bir hayat süreceğine de yorumlanır. Bazen bu rüya, eğitim ve ticari anlamda istenmeyen gelişmelerin de habercisi olabilmektedir.

Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyanızda bir yaban domuzu görmeniz, yakın zamanda başınıza gelecek olan kötü bir olaya işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya nahoş durumlara karşı kişinin hazırlıklı olması gerektiğine, hazırlıklı olunmadığı takdirde yaşananlardan ötürü mutsuz olunacağına ve psikolojik açıdan kişinin kötü günler geçireceğine de delalet etmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Domuz Öldürmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ünsal (22 Şubat 2015 saat: 08:21)

    Rüyamda avcılar domuzları kovalıyor ben domuzları topragın altına girdiğini görüyorum daha sonra avcıların birinin tüfeğini alıp domuzların en büyüğünü öldürüyorum ve arka baldırından bi parça et kesiyorum avcılara göstermek için o anda oglum geliyor domuzu görmek istiyor 10 yaşında olduğu için göstermiyorum hemen orada cevizler fındıklar meyver görüp yiyoruz


  2. fedai (13 Nisan 2015 saat: 18:24)

    Rüyada ormanda dolaşırken arkadaşlarla ilk önce inek ve keçi sürüsü daha sonra da iki tane yavru yaban domuzu gördüm su kanali gibi bi yerde en küçüğünü ezmistim dağa sonra diğer biraz büyük olani arkadasin attigi balta ile kesmistim domuz da o arkadaşı yakalamisti domuzu oldurmustum sonunda …..yardimci olursaniz sevinirim


  3. esrarengiz (12 Aralık 2015 saat: 12:00)

    Rüyamda sarı renkli büyük bir inek kadar olan domuz öfkeli bir şekilde bana saldırıyor bende kuru bir ağaca çıkmaya çalışıyorum ve başarı yorum ağaca cikiyom yukarı doğru domuz kafasıyla ağacı devirmeye çalışıyor bende elimdeki keskin bir cisimle domuzu öldüruyomm..saygilar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,