RuyaTabirleri.com

Rüyada Don Görmek

Rüyada don görmek, iyi ve güzel anlamlara gelir. Yüz güldürecek ve mutluluk verecek olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin işinde çok başarılı olup statü ve konum değiştireceğine, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına tabir edilir. Aynı mutluluğun ve güzel gelişmenin özel hayatında da yaşanacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına ve kendisine güzel günler yaşatacağına işaret eder. Rüya sahibi, bu insana karşı ciddi ve hayırlı niyetlere girecektir.

Rüyada Don Satın Almak

Rüyada don satın almak, hayır getirecek projeler üretip, bu projeler üzerinden büyük başarı ve kazanç elde etmeye delalet eder. Rüya sahibi çalışmalarının olumlu sonuçlanıp kendisine hayır getirdiğini gördükçe hem kendine olan özgüveni artacak hem de işine daha büyük bir aşkla bağlanacak demektir.

Rüyada Don Giymek

Rüyada don giymek, şans ve uğur olarak yorumlanır. Hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanmasına, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesine, hayatında önemli gelişmeler olmasına ve gönlünün sahibini bulmasına tabir edilir.

Rüyada Donla Gezmek

Rüyasında donla gezdiğini gören kişi, mantısız şeyler yapacak ve yaptığı işin sonuçları kendisi için çok can sıkıcı olacak demektir. Toplumda küçük düşeceği, ayıplanacağı ve eleştirileceği şekilde hareket edecek, daha sonrada insan içine çıkamaz olacaktır.

Rüyada Donuna Sıçmak

Rüyada donuna sıçmak, çok hayırlıdır ve büyük bir şans yakalamak bu sayede çok büyük ve önemli oranda para kazanmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibinin fakirlikten, yokluktan ve kıtlıktan kurtulacağı, elinin bolluğa kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Külot Görmek

Rüyada beyaz, yeni ya da temiz külot görmek, işlerin çoğalması anlamına gelir. Bu sayede kişinin rahat edeceğine, borçlarından kurtulacağına ve geleceği için karlı yatırımlar yapacağına işaret eder. Tabir yerindeyse kişinin ileride dikili bir ağacı olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Don Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Cahan (26 Nisan 2015 saat: 16:28)

    Rüyamda evli bir erkekle evlendim ve o evli kişi benim yeni evlenmiş kuzenimdi, ben gelinlikle geldiğimde bana sarılarak öpdü beni. Sonra bana dedi ki en iyisi gidip sana yeni bir don alıp geleyim. Hemen gitti ve akşam geldiğinde o gidip bana beyaz bir don aldı ve o donu giymemi istedi


  2. Nida (09 Haziran 2015 saat: 16:52)

    Rüyamda,elbisem şeffaftı,ışık vurdukça içimde,bembeyaz,tertemiz iç çamaşırım olduğunu gördüm;eşim görürse kızar diye düşünüp,görünen yerlerime siyah bir şey bağladım.Bu rüya esnasında Amerika da olurmuşuz!(bu arada eşim Amerikalı ve şu anda orada)yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, Allah sizlerden razı olsun!


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,