RuyaTabirleri.com

Rüyada Döner Görmek

Rüyada döner görmek, kişinin dünyevi zevkler peşinde koşu maneviyatını unutmasına ve ahiret için çalışmayı bırakıp kendini tamamen dünya ve onun nimetlerine adamasına işarettir. Rüyada döner gören kimse, hiç beklemediği yerden çok önemli bir fırsat yakalar. Rüyasında döner tezgâhı gören kişi yeni bir iş kurar ve bu işten büyük bir kar elde eder. Rüyada kesilmiş döner görmek, farklı yerlerden gelecek nimetlere ve bu nimetlerin gittikçe çoğalmasına; rüyada tüm bir dönerin ateşte piştiğini görmek ise kişinin hemen olmasa da zamanla bazı girişimlerde bulunup bu girişimler sonucunda önemli başarılar kazanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Döner Ustası Görmek

Rüyada görülen döner ustası, insanlara iş kapıları açan zengin bir kimsenin habercisidir. Böyle bir rüya gören kişi, bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak ondan çeşitli yardımlar görür. Rüyada döner ustasından döner alan kimse, bankadan kredi alır veya para ile ilgili bir konuşma yapar. Döner ustasının yanında çalışmak, önemli bir meslek edineceğinize veya büyük bir şirkette işe başlayacağınıza işarettir. Rüyada döner ustasının döner ikram ettiğini gören kişi, insanlara yardım etmeyi seven ve onlara ikramlarda bulunan bir adamla tanışır ve arkadaş olur.

Rüyada Döner Yemek

Rüyada döner yemek, nimet elde etmeye, kişinin mal ve mülk kazanmasına, mali sorunların çözümüne, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada döner yiyen kişi önemli bir atılımda bulunarak iş hayatında kendisinden söz ettirir. Bazen de bu rüya, özel hayatınızın yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada Döner Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya dünya nimetleri için çalıştığınızı ve kişisel zevklerinize düşkün olduğunuzu gösterir. Psikolojik olarak böyle bir rüya gören kimse nefsi isteklerinin peşinde koşan ve kendi isteklerini daima ön planda tutan birisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Döner Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ebru (08 Şubat 2015 saat: 10:31)

  1.rüyam
  Annemle otobüste gidiyoruz yanımıza bi kaç teyze oturdu ve onlarla konuşurken hemşeri çıktı. Sonra benim yanımda oturan kadın bana oğlunun fotoğrafını gösterdi dedi ki bekar iktisat mezunu diyip bana gülümsedi. Sonra büyük bi eve gittik annemle orada sofrada bir sürü yemek var ve annemin elinde pembe parlak bi cüzdan var onu bana veriyor.
  2.rüyam
  İki tane samimi arkadaşlarım var onlarla döner ekmek yemeğe gidiyorum. Et döner yiyiyoruz ben ekmeğimde soğan olmasın istiyorum be arkadaşıöada ben ısöarlıyorum. Sonra arkadaşlarımla çok kötü kavga ediyoruz bağırışıyoruz falan asansöre biniyoruz bi türlü durmuyo bi aşağa bi yukarı gidiyo çok sinirleniyorum rüyamda ,


 2. Anonim (18 Nisan 2015 saat: 22:28)

  Annemle ben oturuyorduk dayım bize döner alıp getirdi annemle biz bir ısırık aldık ve annem dedi ki bana domates var mı içinde dedi ve ben baktım yok dedim ve anneme kendi dürbünü açıp baktı ve bende baktım annemin dürümüne içine dedim ki anne anne sen biberi çıkar acı ağzına yanar dedim ve uyandım .


 3. ...... (10 Ekim 2015 saat: 09:33)

  Rüyamda çarşı gibi biryerden geçiyoruz orda roman bir dilenci görüyorum yanımda 2 tl’m kalmış bende 50kr dilenciye veriyorum oda bana çay veriyor yanımdaki arkadaşımda ona para veriyor 1 ekmeğin çeyreğini ona veriyor içinde döner dolu dilenci ona kürtçe az yedin diyor acaba anlamı nedir ?


 4. erhan avcı (22 Ağustos 2016 saat: 16:58)

  Ruyamda arac kullaniyorm ve aracla bi.komutanimizi biraktiktan sonra bi dönerciye ugradım dönerci döner dükkanını yeni açmış döner tezgahına yeni asılmış döner dükkanda iki tane sakallı amca biri dükkan sahibi biride müşteri ve müşterinin önünde tam ekmek döner içinde bolca soğan ve birde orta yaşlada kadın kendi ekmeğini elime alıyorum ve tost makinasına atıyorum o sırada uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,