RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövülmek

Rüyada dövülmek, rüyayı gören kişi için iyilik, güzellik ve hayır bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresinde kendisine mutluluk, huzur ve şans getirecek kimselerin olacağına, bu insanların rüyayı gören kişi ile sürekli dayanışma içinde bulunacağına, bu durumun da kendisine hem güç hem de moral vereceğine tabir edilir.  Sevilen bir kimse olmaya ve bu sayede hem yardım, hem itibar görmeye işaret eder.

Rüyada Dövüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılarını destekleyecek, dar günlerini atlatmasına vesile olacak, her konuda önünü açacak, onun için iyi dileklerini ve dualarını eksik etmeyecek bir insanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibi için gerek manevi gerekse maddi desteğini esirgemeyecek bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Dövülen Birini Görmek

Rüyada dövüldüğü görülen kişinin güç ve kudret sahibi olacağı anlamına gelir. O kimsenin başkaları aracılığıyla sorunlarını atlatacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine ve esenlik bulacağına yorulur. Rüyada dövüldüğünü gören kişi, kimler tarafından dövülüyorsa onlardan yardım görecek demektir.

Rüyada Dövüşmek

Rüyasında dövüştüğünü gören kişi eğer karşısındakini alt etmeyi başarırsa yani o karşısındakini döverse o kimsenin bir derdine ortak olacak, ona yol gösterecek ya da onu teselli edecektir diye yorumlanır. Eğer durum tam tersi olursa yani rüya sahibi karşısındakinden dayak yediğini görürse o zaman iyilik ve hayır görecek olan tarafın rüya sahibi olduğu kabul edilir.

Rüyada Baba Tarafından Dövülmek

Rüyayı gören kişi ile babasını birbirine yakınlaştıracak bir olayın yaşanacağına ve rüya sahibinin bu olaydan sonra babasının kıymetini çok daha iyi anlayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çok üzgün olduğu ve kendini çok çaresiz hissettiği bir olayda en büyük destekçisinin babası olacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dövülmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ahmet (25 Ekim 2014 saat: 11:55)

    Ruyamda evimizin salonunda bulunan iki 3 lu cekyattan birinde babamla beraber yatıyordum. Diger cekyatta annem tek yatıyordu. 16 yasımdayım sigara kullanıyorum fakat babam sigara kullandıgımı bilmiyor yataktan cay almak icin kalkıp mutfaga gittigim sırada cakmagım cebimden yataga dusmus. Geri dondugumde babam cagmagı bulmus ve cok sinirliydi. Cok kızgındı bagıra cagıra hakaret ediyordu. En sonunda ona hakaret etmemesini onun yerine vurursa hakaretten daha iyi olacagını soyledim. 1 metre ka


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,