RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvar Yıkılması

Rüyada duvar yıkılması, hayırlara alamet etmez. Rüyayı gören kişinin mesleğinde performansının en düşük olacağı ve bu nedenle de başarısının düşeceği kötü bir dönem geçireceği anlamına gelir. Yanlış işlere girerek zarar etmeye, elindekileri avucundakileri kaybetmeye, yokluğa düşmeye ve fakirleşmeye delalet eder. Rüya sahibinin ihtiyaçlarını eskisi gibi kolaylıkla karşılayamayacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına işaret eder.

Rüyada Üzerine Duvar Yıkılması

Bir kişi eğer rüyasında üzerine duvar yıkıldığını görürse o kişi dünya mallarından ve kazançtan yana ihya olacak demektir. Rüyayı gören kişinin herkesin eline geçmeyecek kadar özel fırsatlar geçeceğine ve rüya sahibinin zenginlikten yana bolca nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Depremde Duvar Yıkılması

Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve sorun yaşayacağına alamet eder. Üzülmeye, keyfinden olmaya, hastalanmaya, maddi zarara uğramaya, rızkını tüketmeye, eldeki olanaklardan doğru şekilde istifade edememeye ve kötü günler yaşamaya yorulur.

Rüyada Bahçe Duvarının Yıkılması

Rüya sahibinin ailesinde meydana gelecek ve herkesin üzülmesine neden olacak bir melanetin baş göstereceği ile açıklanır. Ev halkını huzursuz, mutsuz ve tedirgin edecek kötü bir olayın yaşanacağına ve insanların gergin günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Evin Bir Duvarının Yıkılması

Bu rüya da yine hane içi ile değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin ailesinde zor günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Aile içinde bir hastalığın ortaya çıkacağı, anlaşmazlığın yaşanacağı, yokluğun meydana geleceği de ihtimaller ve öngörüler içerisinde kabul edilir.

Rüyada Cami Duvarının Yıkılması

O yerde yaşayan halkın hemen hepsini ilgilendirecek ve üzecek bir olayın meydana geleceğine rivayet edilir. Herkes tarafından tanınan, sevilen, saygı duyulan, toplumun ileri gelenlerinden, büyük ve önemli bir kişinin kara gününe şahit olmaya ve gözyaşı dökmeye işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Rüyada Duvar Yıkılması Hakkındaki Rüyalar;

 1. eda (11 Nisan 2015 saat: 17:45)

  rüyamda beş yıl önce vefat eden erkek kardeşimi gördüm bana sarılıp sıkıca elimi tutup teselli ediyordu yeter artık üzülme ağlama seni de götürücem merak etme diyordu evimiz üç katlı üçüncü katta oturuyoruz ben dışarı balkona çıkıyordum ellrimle balkon şişlerine tutunu yordum kardeşim ve eşim gezmeye gidiyorlardı onları seyrediyordum gittiler ve duvarın sallandığını gördüm elim şişlerdeydi götütürüp getirdim bir parça koptu sonra bir parça daha dua ederek aşağıya baktım insallah kimse yoktur üzerlerine gelmemiştir diye kimse yoktu ama düşen parçalarda yoktu eve döndüler ben annem eşim ve vefat eden kardeşime anlattıyordum balkon duvarı iki parça halinde düştü diye önemsemiyorlardı bir şey olmaz tamir ederiz üzülme sen diyorlardı lütfen yorum bekliyorum aciiilll


 2. derya (30 Haziran 2015 saat: 22:27)

  Rüyamda ananemin evindeyim.kucağımda bebeğim var.oturma odasını havuz yaptırmışlar.bebeğimi alıştırayım diye havuza sokuyorum.bu arada dışarıda şiddetli bir yağmur başlıyo.derken odanın bir duvarı yıkılıyo.kızımla kendimi tam o anda dışarı atıyoruz.sular boşalıyo.böyle gördüm.yorumunuzu bekliyorum


 3. iskender (12 Temmuz 2015 saat: 08:20)

  Ruyamda deprem oluyordu ve bu depremde ben oldugumde duruyordum bulundugum yerdeki duvarlar yikiliyordu bana bisey olmuyordu ben sadece izliyodum.deprem bittikten sonra su tekrar deprem olacak hazirlanmamiz lazim diyerek su aramaya basladim bir kac sise su buldum…


 4. TOLGA (05 Kasım 2015 saat: 09:04)

  benim rüyam evimin arkasına duvar yapılıyomus sadece arkasına ama bahce duvarı gibi içeride deprem oldu kapı dibine saklandım be 3 arkadstık ve dışarı cıktığımda sadece o duvarın devrildiğini gördüm alt kattaki annemlerinde duvar taslarını cıkarmaya calıştığını yeniden duvarı yapmak için uğrastıklarını gordum ve kızdım bırakın yenisini alırız dedim ama sonra tek basıma tasları sinirli bi şekilde cıkardım.
  sizce ne anlama geliyo cok kafama takıldı fazlada böyle seylere inanmazdım 2 ay öncesine kadar dişlerim sokuldu o an bi ilim sahibi birine sorduğumda ailenden biri hastalanacak dedi 3 gün sonra babamı hastaneye kaldırdık be kanser cıktı lutfen bu rüyamıda siz yorumlarsanız sevinirim saygılar


 5. aysen (22 Kasım 2015 saat: 16:02)

  Rüyamda ablamla sol tarafta insan beline gelecek kadar duvar sağ tarafta 5-10 katli binalar kadar yüksek tuğlalardan örülmüş duvarların arasından gecerken birden yüksek duvar yan yatıp yavaş yavaş devrilmeye başlıyor ama kırılmadan yan yatıyor kosuyoruz çıkışa ama cok uzun çıkamayacagımızı anlayıp kısa duvarın dibine eğiliyoruz yüksek duvar kısa duvarın üstüne gelecek şekilde yan yatıyor kırılmadan biz sürekli ablamla Allahım yardım et diye bağırıyoruz duvar yan yatınca karanlık oluyor tam o sırada kapı genişliğinde ama yarısından biraz fazla uzunluğunda bi ışık goruyoruz o tarafa gidip boşluktan cikiyoruz yemyesil bi bahce uzun uzun otlar tertemiz bi ışık elimizi göge kaldirip surekli şükkür Allahım diyoruz çok korkmuştuk yorumunuz için şimdiden tesekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,