RuyaTabirleri.com

Rüyada Duymak

Rüyada duymak, kişinin alçak gönüllü davranarak herkesin sevgisini kazanmasını ve iş arkadaşları tarafından her koşulda destekleneceğini, kendisine kötülük yapmak isteyen ya da çekemeyen kişilerin emellerine ulaşamayacaklarını bildirir. Duyulan duruma veya sese göre yorumlanması gereken rüya, saf bir duygunun, her yeniliğe açık olan ruh halinin de işaretidir.

Rüyada Kötü Haber Duymak

Tersine yorumlanan rüyalardandır ve kişinin mutluluktan havaya uçacağına, piyango isabet etmesine, ikramiye kazanmaya, ev ya da arsa almaya, yurt dışı seyahatine çıkmaya da alamet eder. İşlerin kötü gittiği bir dönemden çıkan rüya sahibinin önündeki engellerin kalkması sonucunda kendisini istediği diğer sosyal aktivitelere konsantre edebilecek gücü bulacağına, gönlünde biri olmayan yalnız kimselerin de aradıkları mutlu aşkı bulacaklarına işarettir.

Rüyada Ölüm Haberi Duymak

Beklenen bir sonun geldiğini haber veren rüya özellikle ailede bulunan yaşlı bir kimsenin hayata veda etmesi anlamına gelirken, kanser gibi ölümcül bir hastalığa yakalanan birinin haberini almak anlamına da gelir. Yaşadığı mali krizi atlatamayan kişilerin işyerlerini kapatmalarına, istifa etmelerine veya iflaslarını vermelerine de yorumlanır. Genellikle hayra yorulmaz ve kişiyi derin bir kedere sokacak gelişmelerin işareti olarak görülür.

Rüyada Bebek Haberi Duymak

Olumsuz bakış açısıyla bir yere varamayacağını anlayan rüya sahibinin artık hayatını istediği hale getirmek için bir şeyler yapmaya başlayacağını ve ilk olarak kendisini, düşünce şeklini ve çevresini değiştireceğini bildirir. İş yerinde sürekli kendisi ile uğraşan bir amirden veya yöneticiden kurtulmak, yepyeni başlangıçlar yapılacak güzel bir iş bulmak anlamına gelen rüya, kişinin hayat arkadaşı ile kalabalık bir ortamda tanışacağına da yorumlanır.

Rüyada Duymanın Psikolojik Yorumu

Aydınlanmak, kendisini yenilemek ve daha dingin bir ruh haline kavuşmak için farklı dini inanışlardan beslenen, kendisini spora ve meditasyona vermek anlamına gelen rüya içsel yolculukların, hayatın daha farkına varılarak yaşanması için uğraşılmasının ifadesidir. Gerçekleri göz ardı etmeyen ve her zaman ayakları yere basan sağlam bir kişiliğin de göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Duymak Hakkındaki Rüyalar;

 1. celse (11 Haziran 2015 saat: 18:23)

  rüyamda sağ kulagım duymuyordu. ben de sol kulağımı da kapatıyordum ve hiç ses gelmiyordu yanımda konuşan biri vardı ve duymuyordum sonra elimi kulağımdan çektim ve yeniden duymaya başladım. bütün sesler çok iyi geliyordu ve çok netti.


 2. kübra (14 Ağustos 2015 saat: 15:33)

  benim normalde kızım sevgilisinden ayrıldı.rüyamda kızım bana çiçek getiriyor ve sevgilisin aldını diyor nişanlandığını aralarında sorun olmadığını ve nişan kıyafetlerini gösteriyor.mor,yeşil,turuncu şık ve temizdi sizce bunun anlamı nedir?


 3. Cemre (07 Haziran 2016 saat: 09:51)

  Tam uyumadım uyku ve uyanıklık arasındayım sabah namazına kalkacağım sırada kocaman kanatlı bir kuş öyle bir kanat çırptıki sanki yanımdaydı ve yüzüme karşı kanatlarını çırparak uçtu okadar büyüktüki arkasından bakakaldım halen sesi kulaklarımda hayırlara vesile olsun kendi kendime diyorumki dünyada hiç böyle bir kuş görmedim sadece kafasını biran çevirip bana bakıp uçtu lütfen nedir yorumlarmısınız


 4. kader (09 Haziran 2016 saat: 12:14)

  Ruyamda babam ben ve iki kizim arabaya binip serdar diye birine telefon almaya gidiyoruz ama gittiyimiz yer hastane orda beklerken cocuklar oynuyo ve ben sinirlenip sulu bi oyuncagini firlatiyorun babamin ustune geliyor ve yerler islaniyor yeri siliyorum sonra babam yanima oturuo kalbim agriyo kac gundur diyo sonra bi bakiyorum yine arabadayiz ve babam bana serdarin evi neresi diye soruyo


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,