RuyaTabirleri.com

Rüyada Eğlenmek

Rüyada eğlenmek, rüyayı gören kişinin mutlu olacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret eder ve hayırlara alamet ettiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin muradına ereceğine, hedeflerine yaklaşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına delalet eder.

Rüyada Eğlenmek Dans Etmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli ve sevinçli haberler alacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine bu sayede kendini deyim yerindeyse tüy gibi hafif ve iyi hissedeceğine işaret eder. Rüya sahibi maddi ve manevi olarak gerçek mutluluğun tadına varacak demektir.

Rüyada Eğlenmek Oynamak

Rüyada eğlenmek oynamak da tıpkı rüyada eğlenmek ve dans etmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin dertlerinden kurtulacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine bu sayede kötü günlerinden kurtularak, iyi günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Eğlenen İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdikleriyle bir araya geleceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlardan hayır göreceğine, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına alamet eder.

Rüyada Gülmek Eğlenmek

Rüyayı gören kişinin geçim kolaylığı yaşayacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına bu sayede de tüm borçlarından kurtulacağına yorulur. Rüya sahibinin kendisine ilaç olacak ve günlerini güzelleştirecek olumlu değişikliklerle ve mucize gibi olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Arkadaşlarla Eğlenmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına renk ve heyecan getirecek kimselerle karşılaşacağına, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ailesinden de yakın gerçek can dostları edineceğine ve tabiri caizse onlarla gülüp, onlarla ağlayacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Eğlenmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ebubekir (08 Mart 2014 saat: 00:18)

    Rüyamda eski ve yeni okul arkadaşlarımla bir arada eğleniyorduk ama ben normaldim yani ne iyi ne kötü sadece biraz gülüyordum.Hatta biraz dalgalı eğleniyorduk yani lisede okulyorum ,bu tarz şakalı eğlence.
    Rüyamda eski ve yeni okul arkadaşlarımla bir arada eğleniyorduk ama ben normaldim yani ne iyi ne kötü sadece biraz gülüyordum.Hatta biraz dalgalı eğleniyorduk yani lisede okulyorum ,bu tarz şakalı eğlence.


  2. Ebubekir (03 Aralık 2014 saat: 15:04)

    1-Rüyamda Arkadaşlarımla hep birlikte birşeyler yapıyorduk Görünmeyen bişey hepimizin Boğazı’na şiş saplıyor ama bize bişey Olmuyor sadece yaranın. Izi belli oluyor.

    2-Dün gece rüyamda da tanıdığım ama samimi olmadığım ve yaşadığı hayata özendiğim arkadaşımla bir kaç işler yaptk ve çok samimiydik.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,