RuyaTabirleri.com

Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada ejderha görmek, sert mizaçlı, herkesin korktuğu, iri cüsseli, tok sesli bir kimseye delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin babası, öğretmeni, yöneticisi, şefi, müdürü, ev sahibi ya da patronu olabilir. Rüya sahibi bu kişinin gölgesinden dahi çekiniyor ama her gün onu görmek zorunda kalıyor demektir. Rüyada ejderha görmek, rüya sahibinin gördüğü zamanlar bir yana düşündüğü zaman bile strese girdiği bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi bu kişiden çekindiği için ona karşı kendini doğru ve açık açık ifade edemiyor, haksızlığa uğradığında kendisi savunacak cesareti bulamıyor demektir.

Rüyada Ejderha Öldürmek

Rüyasında ejderha öldürdüğünü gören kişi, hayatındaki bir kişiye, hiç hak etmediği halde büyük bir vefasızlık ve nankörlük yapacak ve bu kişiyi çok kıracak demektir. Eğer en kısa sürede gönlünü almazsa kendisi için hayırlı kimselerden birini kaybetmiş olacaktır.

Rüyada Ejderha Yavrusu Görmek

Rüya sahibine ağırlık yapan ve huzursuzluk veren, artık kaldıramayacağı bir olaydan kurtulacağı ve rahat edeceği anlamına gelir. Rüyasında ejderha yavrusu gören kişi, kendine dert olan şeyleri açıkça söyleyecek ve kurtulacaktır.

Rüyada Ejderha Dövmesi Görmek

Rüya sahibine istemeden zarar veren bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişinin rüya sahibine karşı aslında hiçbir garezi ya da art niyeti yoktur, yaptığı şey tamamen bilinçsizlikten kaynaklanmaktadır.

Rüyada Ejderha Saldırısına Uğramak

Rüya sahibinin düşmanının sırrını öğrenerek onu tehdit etmesi şeklinde yorumlanır. Bu büyük sır sayesinde düşmanının hem kendisine zarar vermesine engel olacak hem de onu parmağında oynatarak ondan intikamını alacak demektir.

Rüyada Ejderha Eti Yemek

Rüyasında ejderha eti yediğini gören kişi, aldığı bir sorumluluğu layığı ile yerine getirecek ve bunun verdiği duygu sayesinde kendine olan öz güvenini fark edecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ejderha Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Belinda (11 Nisan 2014 saat: 20:46)

  Ruyamda okulun yurdunda kaliyodum babamin arkadasinin kizi ve onun en iyi arkadasiyla birlikte. Edebiyat dersinde efsaneleri isliyoduk . Ve bi ejderle sebil efsanesi vardi . Bizim okulda geçmiş. Sebil ruyamda ejderhanin aynisi olan bi yaratik sadece ejderha ates puskuruyor sebil lav puskuruyor. Her neyse bi gun okuldan sonra yurda gidiyorum herkes bizim odanin kapisinin onune toplanmis meger efsanenin gerceklesme zamani gelmis ve bizim odanin kapisinin onunde olacakmis . Efsanede ejderle sebil kavga ediyorlar. Ama bizim odanin kapisi dayanikli deil . Resmen çürük tahta. Ayni odada kaliyoruz Dediğim kizlar be de olsa olcez diye uyuyolar ama uykulari cok derin. Ben kabullenemiyorum bunu ve pencereden kaçıyorum . Bi restorant – kafe tarzi bi yerde yurtta kalan baska bi arkadasa rastliyorum . Nerden bulduysam bi tasin icinde kina var elimde . Onu tavaya dokuyorum ve beraber yurda donuyoruz ben tam bizim odanin kapisina geldigimde ejderle sebili birbirlerine lav – ates puskururken goruyorum sonra sebil kayboluyo ejder beni goruyo tam saldirma pozisyonu aldiginda kinayi onune firlatiyorum ve sakinlesiyo uyaniyorum


 2. Melek (14 Nisan 2014 saat: 14:44)

  Rüyamda hiç bulunmadığım yüksek katlı bir evdeyim.Çok büyük bir ejderha birkaç kişinin peşine vermiş yakalamaya çalışıyor.yakaladıklarını ne yaptığını göremiyorum.sonra Sıranın bana geldiğini farkediyorum ve evın ıcınde kacısmaya baslıyorum.genel olarak ejderha bınanın dışında huzlı hızlı uçarak daireyi taciz ediyor.ben kacıyorum o bana camlardan vs erişmeye çalışıyor.snra bır bakıyorum eşim mutfakta bulunan bir masada oturuyor ve ejderhada nasıl oluyırsa içeri giriyor.eşim farkedip ejderhayı yanına oturtuyor ve ona benimle ilgili şeyler söyleyip yumuşatıyor.eşimin bu sıradaki ifadesi çok rahat .ejderhada eşimle sakin yumuşak bir muhabbet içerisinde.ben ejderhayla bakışıyorum.yüzünde budefaya mahsus vazgeçtim edası var.


 3. kelebek (25 Nisan 2014 saat: 02:53)

  merhaba,
  Rüyamda tam olarak nerede olduğumu bilmiyorum ama bulunduğum ortamda sakin bir göl vardı.Benim bu gölden geçmem gerekiyordu bunun için de bir sandal vardı.yalnız gölde bir ejderha var.Aslında karşıya geçmek istiyorum ama sandalın üzerindeyken ejderhanın beni suya düşürmesinden korkuyordum.Bu yüzden karşıya geçmekten vazgeçiyorum.Yalnız bulunduğum ortamda irili ufaklı çok fazla hayvan vardı bunların çoğu bilmediğim türde hayvanlar ve bazıları da beni kovalıyordu ben de kaçıyordum o kadar çoklardı ki üzerime atlayanları koşarken ben de fırlatıyordum onları öldürmem umurumda değildi kendi canımı düşünüyordum.Sonra tekrar gölün olduğu yere geldim gölün üzerinde buzlar yüzüyordu onlardan birinin üstüne düştüm buzun üstünden karaya çıkmaya çabaladım ama ejderha beni suya çekti tam bu sırada uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,