RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekin Görmek

Rüyada ekin görmek, yaşamın tamamı ile tabir edilir. Yani hayata dair her ne varsa tümüne işaret eder. Kötü tabir edilmez, yaşamda karşılaşılacak iyilikler olarak kabul edilir. Rüyada ekin görmek, rüya sahibinin helal olan ekmeği, hanesindeki mutluluğu ve sağlığı anlamına gelir. Kişi, hayırlı evlatlar yetiştirecek, evlatları hem kendisi için hem de yakınları için hayırlı kişiler olacak demektir. Bu rüya, kişinin işlerinde berekete ve bolluğa kavuşacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyasında ekin biçtiğini gören kişinin işlerinden yana büyük bir verim alacağı anlamına gelir. Bu da kazancın bollaşmasına, rüya sahibinin giderek zenginleşmesine işaret eder.

Rüyada Ekin Sapı Görmek

Rüyada ekin sapı görmek, rüya sahibinin çok çalışmasının karşılığını almasına ve girdiği her işten başarı ile çıkmasına delalet eder. Hayallerin ve isteklerin yerine gelmesine ve kişinin mutlu olmasına tabir edilir.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek, hayırlı olacak yeni bir gönül ilişkisine yorulur. Rüya sahibi için yeni bir başlangıç ve beraberinde gelecek olan huzur, mutluluk, keyif olarak ifade edilir.

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyada ekin ekmek, büyük mutluluklar yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin ev yaşantısında çok mutlu olacağı yeni bir gelişme yaşanacağına ve herkesi büyük bir heyecan, tatlı bir telaş alacağına delalet eder.

Rüyada Ekin Sulamak

Rüyada ekin suladığını gören kişinin rüyası, bir âlimden ya da bir din adamından hayatını kolaylaştıracak ya da dinde bir adım öne geçmesini sağlayacak yeni bir şeyler öğrenmesine işaret eder. Rüyada ekin sulamak, kişiye nur inmesi anlamına gelir.

Rüyada Arpa Biçmek

Rüyasında arpa biçtiğini gören kişinin maaşında zam, alım gücünde de kolaylık olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ekin Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Serhat (01 Ekim 2014 saat: 12:44)

    öncelikle Selamın Aleyküm rüyamda bi tarlaya doğru gidiyorum ekinler dizime kadar sonra ilerlerikce ekin yükseliyor ilerliyorum ve ekin boyumu aşkın ve sık oldugu için gitmekten vazgeçiyorum gideceğim yere. Böyle gördüm ne anlama gelir ?
    sonra bir rüya daha gördüm ailemle sevdiğim kızı istemeye gitmişiz ve yüzük almaya gidiyoruz öyle gördüm.


  2. sami (28 Nisan 2015 saat: 12:20)

    Yeşil yulaf bahçesinde kendimin dişi ssürü köpeğimin yine kendi tavuğumu ağzında götürürken daha doğrusu çalarken gördüm. Camiye sınır olan taftan çıktı gitti. Ben hiçbirşey yapamadım. Köpek boz renkli idi. Bahçe gayet yeşil idi. Çok gür idi. Bahçe miraslı bir yer.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,