RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekmek Dağıtmak

Rüyada ekmek dağıtmak, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye, çevrenizdeki kişilere karşı cömert ve alçakgönüllü bir yaklaşım sergilediğinize işaret eder. Bu rüya gören kişi için oldukça hayırlıdır. Ekmek nimettir. Hayır ve bereketi sembolize eder. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse, bereket ve bolluk geçecek bir ömre sahip olur. Aynı zamanda iş hayatınızda birtakım kolaylıklarla yaşayacağınıza ve bundan dolayı da çalışmalarınızda başarı gösterip terfi edeceğinize işaret eder. Rüyada fakir insanlara ekmek dağıttığını gören kimse, herkese nasip olmayacak büyük bir nimete kavuşur. En zor anlarında kendisine yardım eli uzatılır, ihtiyaçları giderilir ve yardım edilir.

Rüyada Ekmek Dağıtan Kişiyi Görmek

Rüyada ekmek dağıtan kişi, insanlara çeşitli ihsanlarda bulunan ve onlara yardım eden, gönlü geniş ve eli bol bir kimsedir. Eğer dağıtan kişiyi dünya hayatında tanıyorsanız, o kişinin bahsi geçen özelliklere sahip olduğu anlamına gelmektedir. Eğer tanımadığınız bir kimse ekmek dağıtıyorsa yakında böyle bir insanla karşılaşacağınıza ve onun sayesinde büyük bir nimete kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada bir kadının ekmek dağıtması genellikle evlilik veya mutlu bir yuvadır. Fakir bir kimse içinse mal sahibi olmaya ve zenginleşmeye işaret eder.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek satın alan kimse yeni bir işe girer. Bu rüya meslek değiştirmeye ve yeni bir sanat öğrenmeye de delalet etmektedir. Rüyasında taze ekmekleri satın almak dünya nimetlerine sahip olmaya, hayırlı ve güzel bir hayat kuramaya işarettir.

Rüyada Ekmek Dağıttığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ekmek dağıtmak gören kişinin içindeki iyilik duygusunun, alçakgönüllü karakterinin bir yansımasıdır. Bu rüyayı gören kişi, başka insanlara yardım etmeyi sever ve hayatını genellikle iyiye ve doğruya adar. Bazen de bu rüya sıcak bir yuva özlemine işaret etmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Ekmek Dağıtmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. canan (22 Şubat 2015 saat: 09:25)

    RuyDa yuksek rutbeli bir asker ve esi bana sayili birsekilde bir kactane ekmek verdiler bunlari fakirlere vermem icin bende sevincle dahitiyordum son iki tane kaldi bunlarida kapicilarina vermemi soylediler ama kapicinin evini bulana kadar aciktigim icin yedim kapiciya ekmeklerini yedigimi soyledim olsun helal olsun biz zaten ekmek almistikdedi


  2. Aysel (10 Şubat 2016 saat: 14:21)

    Meraba.rüyamda evimde ve bahçemde çok misafir ağırladığımı görüyorum.her kese tatlılar dağıtdırıyorum.bir de bakıyorum ki sokaklar insanla dolub.o kadar insan var ki.hepside yoksul,ac.her kese ekmek dağıtılmasını söylüyorum.herkese ekmek dağıtılır ve i sanlar ekmek yiyorlar.ben bundan mutlu oluyorum ve allahıma şükranlarımı bildiribdiyorum:Allahım çok sağ ol .bana böylə ruzi zenginlik vermisin. hər kəsə yardım edə bilirim.sonda kendimle qurur duyorum.
    Gerçekde isə heçzengin falan deyilim.aksine ihtiyacım çok


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,