RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekmek Pişirmek

Rüyada ekmek pişirmek, rüya sahibinin güç, kudret, inanç ve hırs sahibi olması sayesinde  hayatta aşamayacağı hiçbir engeli olmayacağı anlamına gelir. Kişi, er ya da geç istediği noktaya gelecek, arzu ettiği ve hayalini kurduğu yaşama kavuşacak, gözü karalığı sayesinde her hedefini gerçekleştirmeyi de başaracak demektir. Bu rüya tabir yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracak kadar azimli bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. En umutsuz anda bile kendine olan güveni yitirmemeye yorulur.

Rüyada Saçta Ekmek Pişirmek

Rızık sahibi olmaya, maddi yükümlülükleri azaltmaya, engelleri aşmaya ve başarıyı göğüslemeye alamet eder. Rüya sahibinin işinin, gücünün rast gideceği, şansının açık olacağı, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceği ve hayallerinin de gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yufka Ekmek Pişirmek

Bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yapacağı işlerden büyük gelir elde edeceği, ticaretinin açılacağı, işlerinin artacağı ve bu sayede kazancının kendisinin de hayal edemeyeceği kadar çoğalacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi tabir yerindeyse bir eli yağda bir eli balda bir hayata kavuşacak demektir.

Rüyada Fırında Ekmek Pişirmek

Rüyayı gören kişinin yeni işlere gireceğine ve bu işler için harcayacağı sermayenin kendisine kat be kat artarak geri geleceğine yorulur. Kişinin, amaçlarına giden yolda güzel gelişmeler yaşayacağına, yolunun hep açık olacağına ve bu sayede zahmet çekmeden ekmek kazanacağına rivayet edilir.

Rüyada Tandırda Ekmek Pişirmek

Borçlardan, sıkıntılardan, zorluklardan ve çözümsüzlüklerden kurtulmaya, rahata kavuşmaya, geçim derdini atlatmaya ve bundan sonra dünya nimetlerinin her türlüsünü elde etmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zevki sefa içinde, alım ve ödeme sıkıntısı çekmeden, kara kara düşünmesine gerek kalmadan her istediğine kavuşma şansı elde edeceği ve kısmetlerinin her geçen gün artacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Ekmek Pişirmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sarper dilbeste (22 Şubat 2014 saat: 04:01)

    merabalar ruyam soyle ozetle
    koyumuzdeyim dolasiyorum su an kimsenin yasamadigi harabe bir evin onune yaklasirken ablami orada bir seylerle ugrasirken goruyorum ablama yaklasiyorum ve abla sen burada ne ariyorsun diye soruyorum oyle buyuk acilmis ekmekler bembeyaz ve pizza malzemesi tarzi domatese benzer seyler konulmus herbireri bir yer sofrasi buyuklugunde her tarafta ekmek pisiyor oyle guzel bir koku yayiyor ki anlatamam ablamdan biraz koparip veriyor o sirada bana da sus isareti yapiyor neden burdasin diye sordum diye arkadan bir iki bayanin sesi geliyor bende diyorum abla biliyorsun ben uzun suredir gelmedim koye sormam normal diyorum arkadaki teyzede bana katiliyor birak cocugu sorsun diyor sonra o bayanlardan bir tanesi ablamin yanina geliyor oyle birbirlerini kucakliyorlar anlatamam onlarda uzun yillar birbirlerini gormemisler cocukluk yillarini konusup sakalasiyorlar ama o ekmeklerin kokusu halen burnumda boyle her tarafta ekmekler pisiyordu kocaman kocaman duvarlarda bile yapisili pisen ekmekler buyuk yer sofrasi buyuklugunde pizza gibi ekmekler dusunun ama hamuru bembeyaz di cok lezzetli ve guzel kokulu idi yorumlarsaniz sevinirim iyi calismalar…


  2. ceylan (04 Haziran 2014 saat: 06:44)

    Rüyada Yolda geçerken komşumuz tandirda ekmek yapiyordu icerde iki tandir yakmislardi ben onlara yardım ediyordum yanliz tandir agzina kadar kül doluydu daha sonra eve gidecektim çok büyük bir inek vardi yolda o kadar büyüktü ki inek olduğu anlasilmiyordu kuzenim gelip oraya 20 tl veriyordu banada yardim et diye yardım ettigim o kadin kumalardi ve bir sürü hamur yapmışlardı eve gitmk istiyordum ama gidemiyordum köpek sesleri vardi dışarda bütün ekmeği ben pişirecektim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,