RuyaTabirleri.com


Rüyada Ekmek Yapmak


Rüyada ekmek yapmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kötü bir iş olarak gördüğü ve sıkıntı yaratacağından korktuğu için girmekten çekindiği bir işe gireceğine ve aslında işin kötü değil tam aksine çok hayırlı ve çok büyük başarılar getirecek bir iş olduğunu göreceğine alamet edilir. Ayrıca, bu işin rüyayı gören kişinin, kariyer planında çok büyük ve olumlu bir etki yaratacağına tabir edilir.

Rüyada Ekmek Pişirmek

Rüyada ekmek pişirmek, ekmek yapmak ile yakın bir anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine ve başarılarına başarı katarak ilerleyeceğine işaret edilir.

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük işlere imza atıp büyük bir şöhrete kavuştuğuna ve belli bir süre sonra artık bu şöhret sayesinde para kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Hamur Yapmak

Rüyada hamur yapmak, rüya sahibinin, aile hayatında uzun zamandan beri görmek istediği ve çok sevdiği bir kişinin, evine misafirliğe geleceğine ve rüyayı gören kişinin bu duruma çok sevineceğine delalet edilir. Aynı zamanda, yapılan işlerde ve ortaya konan çalışmalarda başka birinden destek alınmadan herşeyin rüya sahibi tarafından yapılacağına işaret edilir.

Rüyada Yufka Ekmek Yapmak

Rüyada yufka ekmek yapan kişinin, her zaman hayırlı kısmetler ile karşılaşıp çok hayırlı ve bereketli işlere gireceğine ve herhangi bir sıkıntısının ya da derdinin kalmayacağına alamet edilir.

Rüyada Ekmek Yaptığını Görmek

Rüyada ekmek yaptığını gören kişinin, pek bir rahat hayat süremeyeceğine, eğer sürmek istiyorsa kendisini çok yıpratması gerektiğine, çok zorluk ve güçlük içinde yaşadığına ve ancak çok uzun saatler ve neredeyse hiç durmadan ve nefes almadan çalışarak ancak geçimini sağladığına tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Ekmek Yapmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. asude (04 Mart 2014 saat: 13:00)

    Ruyamda aile buyuklerinden bir iki kisiyle beraber acik havada ciftlik evimizin onundeki arazi yukselmis gorundugunden hafif tirmanip oyle cikioruz.daha sonra ekinlerin arasindan daha once pisirmis oldugumuz mayali ekmekleri sarip sarmalanmis bir yerden cikariyoruz ama ekmekler sicak.dikkat etmem elimi yakmamam icin ananem tarafindan uyariliyorum.uyariyi yaparken bir kac tane de hafif sari yufka ekmegi koyuyor.daha sonrasinda ekmekleri eve goturuyorum.ciftliklerde yada koylerde ekmek pisirmek icin tandirlar ayri bir odaya alinir.kendimi oyle bi odada buluyorum.tandirin icinden alevin isimasini isigini goruyorum ve elime tam 4 tane buyuk mayali ekmek veriliyor ve onlari yiyebilecegim ama dikkat etmem agzimi yakmamam soyleniyor ama sesin sahibi gorunmuyor.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,