RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekmek Yediğini Görmek

Rüyada ekmek yediğini görmek, genellikle mal ve mülk sahibi olmakla veya kişinin elinde geçecek helalinden ve bol para ile yorumlanmaktadır. Buğday ekmeği yemek oldukça hayırlıdır. İşlerinizin umduğunuzdan da güzel sonuçlar vermesine ve maddi manevi her anlamda mutlu, huzurlu bir dönem geçirmenize işaret eder. Rüyasında ekmek yiyen kimse eğer evli ise eşi ile arasındaki tüm sorunlarını halleder ve güzel bir yuvaya sahip olur. Eğer evli değilse ve evlenmek istiyorsa bu rüyası onun evlenmesine veya düğün, nişan, nikah gibi organizasyonlara yorumlanmaktadır. Rüyada kalabalık bir grupla birlikte ekmek yiyen, hayırlı ve güzel bir cemaat içinde bulunur ve onların feyzinden yararlanır. Ailesi ile birlikte ekmek yiyenin geçimi kolay ve hayırlı yollardan olur.

Rüyada Arpa Ekmeği Yemek

Rüyada arpa ekmeği yemek, bazen emeksiz kazanılacak mala veya kolay yollardan elde edilecek kazanca; bazen de başınıza gelecek ve herkesi etkileyecek bir olaya yorumlanmaktadır. Arpa ekmeği, kişinin ameli de olabilir. Yakında herkesin hoşuna gidecek sizi de manevi anlamda yükseltecek bir amel içinde bulunacağınıza ve bu amelinizden ötürü saygı göreceğinize işarettir.

Rüyada Ekmek Yiyen Birini Görmek

Rüyada ekmek yiyen kişi, size işveren veya geçiminizi sağlayan kimsedir. Ekmek ile karnını doyurmak helal kazançtır ve size yardım edip sıkıntılardan kurtaracak bir kişi ile karşılaşmanıza yorumlanır. Bir kadının ekmek yemesi onun evlenmesi, bir çocuğun yemesi ise ileride çok büyük bir makama gelip, olgun ve sözü dinlenir bir insan olması anlamındadır.

Rüyada Ekmek Yediğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ekmek yemek, genellikle çok çalışıp yorulduğunuzun ve bu nedenle de tatile ihtiyaç duyduğunuzun bir göstergesidir. Bazen de bu rüya ailevi problemlerinizin ve bu problemlerin sizin ruhunuzda açtığı yaranın yansıması olabilmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Ekmek Yediğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hayalnur mersin (09 Ağustos 2015 saat: 11:45)

    Rüyamda normal bir orta yaşlı insanın imam olduğunu biliyorum. Ama ayrıca bu imam mahallenin bakkalıymış. O bakkaldan aldığım ekmeği yerken ekmeğin içinden ot çıktı ve bunu imamın evine gidip göstermek istedim. Evine gittiğimde kapıyı çaldığımda imam kapıyı açtığında gusül abdesti aldığını gördüm. Ama çamaşırları vardı. Hemen arkami dönüp siz devam edin hocam ben beklerim dedim. Yok hemen geliyorum dedi. Ama arkamda da beyaz saçlı bi adam imama kendisine gusül abdesti aldirtmaya gelmiş. O da onu bekliyordu. Sonra hoca gelince ekmeği anlattım ve içindeki otu gösterdim. Olur öyle şeyler. Ama bu ekmek en iyi ekmek dedi. Sonra tam giderken hocanın kapı önünde ördek yavruları ve kirpi yavruları gördüm. Hoca beyaz saçlı yaşlı amcaya gusül aldirirken. Bende kirpi yavrusunu elime aldım ve sevmeye başladım. Ama kirpi elimdeki enerjiyi emiyormus güya. Hafiften elimi sıktığını hissettim bıraktım. Bi kac kez böyle devam etti. Sonra kirpiyi yere yatırıp gıdıklamaya başladım. Aynı insan gibi gülüyordu kirpi. Bu yandan da imam bizi izliyordu.. bu ne anlama geliyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,