RuyaTabirleri.com

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyada el arabası görmek, uzun zamandır ikamet edilen bir şehirden ya da ülkeden, iş değişikliği ya da kişisel sebeplerden ötürü taşınmaya ya da yer değiştirmeye delalet eder. Aynı zamanda, uzun zamandır gelmesi için ısrar edilen bir kişinin sonunda olumlu karar verip misafirliğe gelmesine ve epey bir süre kalmasına işarettir.

Rüyada El Arabası ile Birşey Taşıdığını Görmek

Rüyada el arabası ile bir şey taşıdığını görmek, el arabası görmekle aynı anlama gelir. Bulunulan muhitten ya da semtten başka şehre ya da mahalleye taşınmaya delalet eder.

Rüyada Sadece El Arabası Görmek

Rüyada sadece el arabası görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık olarak çok sıkıntı verici bir duruma düşmesine ve bu durumun epey bir süre devam etmesine tabir olunur.

Rüyada El Arabasına Çocuk Bindirip Çektiğini Görmek

Rüyada el arabasına çocuk bindirip çektiğini görmek, haneye, evlat sahibi bir kişinin geleceğine ve uzunca bir süre misafir olarak kalacağına işaret eder.

Rüyada Boş El Arabası Görmek

Rüyada boş el arabası görmek, sürpriz bir şekilde rüya sahibinin kapısını çalacak olan misafire yorumlanır.

Rüyada El Arabası Temizlemek

Rüyada el arabasını temizlemek, yıllardır ertelenen ve yaşanan büyük yorgunlukların üzerine ilaç gibi gelecek uzunca bir tatile gidileceğine yorulur.

Rüyada Market Arabası Görmek

Rüyada market arabası görmek, yapılan işte sabır ve azim gösterilerek yapılan çalışmanın meyvelerini yavaş yavaş ama bolca vereceğine delalet eder.

Rüyada Alışveriş Sepeti Görmek

Rüyada alışveriş sepeti görmek, market arabası görmekle aynı anlama gelir. Çalışılan işte sabır göstermenin ödüllerinin en iyi şekilde alınacağına yorulur.

Rüyada Dolu Alışveriş Sepeti Görmek

Rüyada dolu alışveriş sepeti görmek, verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine ve sonunda başarıya ulaşılacağına işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.
Rüyada El Arabası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Barış Yıldırım (31 Ağustos 2015 saat: 16:19)

  Kurumuş buğday tarlalarin önünden geçiyodum tarlaların içinde babunlar hızlı şekilde koşuyolardı az ilerledim bi tarla yanmıstı içinde bi tane yavru babunda beraber yanmıştı kimse yanımda yokken annem ve ablam birden çıktı karşıma ablam babunu aldı eve götürüp yıkicam akşam üzeri gelip götürürsün dedi tamam dedim .
  Gittim el arabasına dolap parçaları koymuş babunuda üzerine koymuştu bende madem bu kadar eşya var ne diye bi araç getirmemi söylemediniz ben bunu götürmem dedim sonra yengem aradı ne olur getir dedi bende getirmem yenge dedim .
  Ablamın görümceside arkada oturmuş dedikodumu yapiyodu telefonu kapattim onun yanına gittim onla kavga ettik .


 2. Legla (13 Ekim 2015 saat: 02:08)

  Hayır dir insallah rüyamda küçük yeşil el arabasi görüyorum cok güzel sahibi varmı bilmiyorum onu alıyorum ve üzerini krem renkli örtüyle kapatıyorum arkadaşların yanına gidiyorum geri dönüyorum örtü var araba yok çok arıyorum bulamıyorum,


 3. zeynep (15 Kasım 2015 saat: 10:05)

  Rüyamda üç tane tavşanı takip ediyordum ve ortadaki tavşanın sürdüğü el arabasının içinde yumurta vardı. Benim de o yumurtayı almam lazımdı. Hatta benden başka birilerinin de yumurtayı istediğini biliyordum bu yüzden çok planlı hareket ediyordum. Planı annem ve babamla yapıyorduk. Şimdiden teşekkürler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,