RuyaTabirleri.com

Rüyada El Ele Görmek

Rüyada el ele görmek, barış içinde yaşanacak bir dönemi işaret ettiği gibi, özellikle düşmanları olan kimseler için tehlikeden uzak günlerin geldiğini ifade eder. Kişinin her türlü fesatlıktan, kötülükten uzak bir yaşamı olacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine tabir edilir Rüya sahibinin kendisini düşündüğü kadar sevdiklerini de önemsediğini, onların hayatlarında da önemli yardımları olduğunu, özverili ve anlayışlı biri olduğunu ifade eder. Ele ele görmek yüce gönüllü bir kimse olunduğuna, düşkünlere her daim el uzatıldığına, yardıma muhtaç kimselerin ya da canlıların yararına işler yapıldığına ve sevap hanesini doldurduğunu gösterir. İslami açıdan da hayırlı bir insan olunduğunu, yapılan her işte Allah’ın sevgisinin kazanıldığını ve günahtan uzak yaşayarak diğer müminlere de örnek davranışlar sergilendiğini delalet eder.

Rüyada El Ele Tutuşmak

Sevgilisiyle el ele tutuştuğunu gören kimseler evlenme teklif eder veya alırlar. Yakın zaman için planlanacak bir düğüne, nişanlanmaya veya ailelere haber verilerek ilişkiyi resmiyete dökmeye karar vermek anlamına gelir. Eşiyle el ele tutuştuğunu gören kimseler ev alırlar ve bir süre için maddi olarak sıkışırlar ama aile düzenleri, eşleriyle aralarındaki sevgi hiç azalmaz.

Rüyada Tanımadığı Biriyle El Ele Tutuştuğunu Görmek

Hayra alamet etmez ve genellikle tehlikeli sularda yüzüldüğünü, güven telkin etmeyen insanlarla iş girişimlerinde bulunulduğunu tabir eder. Kişinin kendi kararlarını verirken mutlaka aile büyüklerine ya da düşüncelerine güvendiği birinden de fikir alması gerektiğini vurgulayan rüya, ortaklıklarda yalan dolan yüzünden bozulmalar yaşanabileceğini, makbul olmayan işlere girişmek yüzünden resmi kurumlarla sıkıntı yaşanacağını da işaret eder.

Rüyada El Ele Görmenin Psikolojik Yorumu

Birine bağımlı hale gelmek manasında olduğu gibi, rüya sahibinin kendi başına karar almakta zorlandığını, yalnız kalmaktan korktuğu için sürekli kalabalık ortamlarda bulunduğunu, ailesi olmadan ayakta duramayacağına inandığını ve ruhen güçsüz hissettiğini ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada El Ele Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Nurgül (15 Temmuz 2016 saat: 14:17)

    Sevlimle bir arabada görüyorum ama arabayi bir kapali bayan kullaniuormus sevgilim arka tarafda yanimda otururken kadin şoför arkasina bakip arabayi park ederken biranda sevgilim kanin elini tutuyor bende ne yapıyorsun sen deyip tokati basip arabadan iniyrm ama cok üzülüyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,