Rüyada El Ele Tutuşmak Görmek


Rüyada el ele tutuşmak, dostluğa, sevgiye, birliğe, beraberliğe, dayanışmaya ve barış içinde yaşamaya alamet eder. Rüya sahibinin sevdiklerine olan bağlılığına ve düşkünlüğüne yorulurken onlar için her türlü fedakârlığı yapacak ve özveriyi gösterecek kadar yüce gönüllü olduğuna rivayet edilir. Rüyada el ele tutuşmak, rüya sahibi çevresi için ne kadar makbul ve iyi biriyse kendi çevresinin de hayırlı ve hikmet sahibi kişilerle dolu olduğuna işaret eder.

Rüyada el ele tutuşmak, rüyayı gören kişinin hayırlı ve isabetli iş ortaklıklarına gereceğine, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına delalet eder. Doğru kişilerle bir araya gelip, güzel işler yapmaya ve hayırlı yollara çıkmaya niyetlenerek, atılım yapmaya yorulur ve hayırlara alamet ettiği şeklinde değerlendirilir. Gönül ve fikir birliği edebilecek gerçek dostlarla karşılaşmaya ve onlarla sıkı bağlar kurmaya tabir edilir.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuşmak

Rüyada biriyle el ele tutuşmak, rüyayı gören kişinin el ele tutuştuğu kişiyle hasret gidereceği anlamına gelir. Bu kişi eğer zaten yakınındaki biriyse ve sürekli iletişim halinde olduğu kişiyse o zaman o insanla bir organizasyon yapıp, eğlenceli zaman geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyle El Ele Tutuşmak

Rüyada sevgilisiyle el ele tutuştuğunu gören kişinin, sevgilisiyle ilişkisini daha ileriye götüreceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına alamet eder.

Rüyada El Ele Tutuşup Yürümek

Rüyada el ele tutuşup yürümek, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağı, işlerinin yolunda gideceği, sağlığının, keyfinin ve ağız tadının yerinde olacağı ve sevdiklerinden hiç ayrılmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada birinin elini tutmak, helal yollardan gitmeye, zararı ziyanı karşılamaya, iyiliksever ve hikmet sahibi olmaya, hidayete ermeye, kimsenin hakkına göz dikmemeye, kimse hakkında gıybet etmemeye, kötü düşünmemeye ve yalan söylememeye rivayet edilir.

Rüyada El Ele Tutuşmak Yürümek

Rüya sahibinin en az kendisi kadar güvendiği ve inandığı kimselerle büyük ve önemli işler yapacağına rivayet edilir. Kişi, meslek hayatında kendisini ileriye taşıyacak ve kariyeri için kendisini dönüm noktasına getirecek, tecrübeli ve bilgili insanlarla anlaşma yapacak demektir.

Rüyada El Ele Tutuşan Çift Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olumlu ve güzel değişikliklere alamet eder ve rüya sahibinin kendisi için şans olacak, ona doğru yolu gösterecek, eksiklerini kapatacak ve başarılı olması için hiçbir zaman desteklerini esirgemeyecek biriyle yollarının kesişeceği anlamına gelir.

Rüyada El Ele Tutuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin yaşamının güzelleşmesine, hayallerinin, dualarının ve dileklerinin gerçekleşmesine, yüzünün gülmesine ve içinin rahatlamasına vesile olacak sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına tabir edilir.

Rüyada El Ele Tutuşup Koşmak

Rüyayı gören kişinin yoluna çıkacak hayırlı kapılar ve kimseler sayesinde hedeflerine ve ideallerine hesap ettiğinden ve düşündüğünden çok daha kısa sürede ulaşacağına bu sayede huzuru sandığından da erken yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuştuğunu Görmek

O kimse ile büyük ve önemli işlere imza atmaya, anlaşma sağlamaya, ortaklık etmeye ve bundan karlı çıkmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisine uğur getirecek ve önünü açacak bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir hayatı olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine ve Allah’ın kendisine nasip ettikleri için şükredeceğine yorulur.

Etiketler: , , , , ,
Rüyada El Ele Tutuşmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. seda (13 Ocak 2014 saat: 22:29)

  ruyamda eltimin bana mesaj atarak uyandigimi gordum mesajinda kaynatamlarin ve gorumcemlerin bize gelecegini soyluyodu. sonra ben yataktan kalkiyorum ve disariya cikiyorum kapinin onune. orda kaynatamla esimde var. esim bana orda gulerek diyoki ben biseyler alip geliyim diyo. bende diyprum ki evet al gel hem ablanlarda gelicek yeriz. oda bana diyo ki 2 yere birden almam lazim baska yere gitcem ben diyo. sonra ben diyorum ki ablanlar bize daha ilk defa geliyolar felan diyorum ama ona bi bakiyorum yaninda baska bi kiz. guluyolar el ele tutusuyolar. vekaynatama bakarak bak biz eskiden boyle yapiyoduk diyolar. cok mutlular. baba biz sefayla boyle yapiyoduk diyo esim ama kizin ismi esimin eski sevgilisinin ismi ama kiz o gorunuste degil. sonra uyaniyorum. cok etkisinde kaldim

 2. Neslihan (04 Şubat 2014 saat: 01:08)

  Rüyamda astsubay olduğumu gördüm erkek arkadaşımda gerçek hayatta astsubay bi odadan çıkıyorum kapının önünde erkek arkadaşım bekliyor üstünde askeri kamuflajlari var benim üstümde de askeri kamuflaj var beni görüyor ben senin asker olmanı istemezdim ama hayırlısı olsun artik diyor el ele tutusuyoruZ ve uyaniyorum birde farkli bi gece erkek arkadasimin kamujlajli bi gemiden indiğini ben gemiye atlayamayinca benim yanim gelip elimden tuttugunu ve tam gemiye gececekken denize düştüğümuzu gördüm ve uyandım.

 3. lololollllll9898 (07 Şubat 2014 saat: 01:44)

  Birini karsiliksiz olarak seviyorum o kisiyi gordum ruyamda sınıftayiz herkez kendi aleminde ben ve sevdigim kiside konusuyoruz sonra benim elimi tutuyo birden ama gercek gibiydi elinin sicakligini hissediyodum o boyle cok guzeldi elimi tutuyo gozlerimin icine bakiyo gulumsuyo ama ben elimi cekiyorum kaslarimi catiyorum herkezin icinde napiyosun diyorum boyle sinifta herkezin icinde elimi tutmasindan cekiniyorum boyle etrafima bakiyorum biri gordumu diye o hala gulumseyerek boyle o kadar anlamli bakiyordu ki bana

 4. Ece Zerra (03 Mart 2014 saat: 20:08)

  Rüyamda okulca bir mağaraya giriyoz Mağara çok karanlık yanımda sevdiğim kişi var Elimi tutuyor ben karanlıktan korkuyom ama o gülüyo şaka yapıp beni güldürüyo sonra o da korkuyo sımsıkı elimi sıkıyo bende onun elini sıkıyom mağaraya girip girip çıkıyoz sonra elimde fenerle giriyoruz beden hocası bir kediyi bıçakla öldürmüş ikimizde çok korkuyoz sonrasını tam hatırlamıyom ama çok korktum sevdiğim kişiye ya da bana bi şiy olur mu?

 5. dessa (07 Nisan 2014 saat: 00:08)

  rüyamda eski sevgilim ile (aslında hala kalbimin sahibi ve o da bana karşı boş değil)el ele tutuştuk ama ellerimiz kenetlendi hani parmak aralarından kenetlenerek tutmak var ya o manada ve yürümeye başladık ama yeryüzünde değiliz sanki bir yere geldik ama geldiğimiz yer muamma sonra ellerimizi bıraktık hemen uyandım uyandığımda şafak yeni sökmüştü uyandığımda çok mutluydum ama garip olan birbirimizi 3-4 senedir tanıyoruz ilk defa rüyamda gördüm onu .. yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.