RuyaTabirleri.com

Rüyada El Sallamak

Rüyada el sallamak, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada sevdiği birisine el sallayan kişi, hiç ummadığı bir yerden sevindirici haber alır. Rüyasında sevmediği kişiye el sallayan kişi ise, kötü bir haber alarak müteessir olur. Rüyada el sallayarak birisini çağırmak, yeni başlangıçlara, hayatınızda gerçekleşecek yeniliklere ve bu yenilikler sonucunda yaşamınızın tamamen değişmesine işarettir. Rüyada el sallayarak merhaba demek, yeni dostluklara, başınıza gelecek ilginç olaylara, kişinin yeni insanlarla tanışmasına ve mutlu olmasına delalet eder.

Rüyada El Görmek

Rüyada görülen el, görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyasında ellerinin ayaklarının yukarı doğru baktığını, yani açık olduğunu gören kişi, cömertliği ile tanınır. Rüyada iki elini birbirine bitiştirmek, güce ve kuvvete, maddi kazanımlara ve başarıya yorumlanır. Rüyada eli ile konuşan kişi, eğer sağ eli ile konuşmuşsa, güzel bir geçime sahip olur ve rızkını hayırlı yollardan kazanır. Sol el ile konuşmak ise, kötülük yapmaya, kişinin çalışma hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşmasına delalet eder. Rüyada ellerden su fışkırması, selamete ermeye ve salih amele; eli ile bir şey tutması ise yeni bir meslek edinmeye, işlerinde başarılı olmaya işarettir.

Rüyada Sağ Ve Sol Elleri Görmek

Rüyada sağ el genellikle kişinin dost, akraba, aile gibi çevresinde bulunana kişilerdir. Bu nedenle sağ el ile ilgili rüyalar bu kişilerde oluşacak iyi veya kötü durumlara işaret eder. Rüyada sol el ise, mala, paraya ve kuvvete delalettir. Sol elini sağlam gören kişi, güç ve kudret sahibi olur, aynı zamanda iş hayatında büyük başarılar elde eder.

Rüyada El Sallamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada el sallamak, herhangi bir konuda beklentiniz olduğunu veya uzun süredir bir haber beklediğinizi göstermektedir. Rüyasında el sallayan kimse, bir özlem içerisindedir ve görmek istediği bir kişi vardır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada El Sallamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Leda (10 Ocak 2015 saat: 21:04)

  Merhabaa :) rüyamda eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm internetten beni bulmuş ve mesaj atmıştı konuşmalar içinde birtek beni nasıl buldun dediğimi hatırlıyorum neyse bir arkadaşım var adı onat ona beni kandırmaya çalışıyor beni sevmiyor bu çocuk falan diyorum onat ise hayır gerçekten seviyor izle şunu diye bi video atıyor birkaç kişi sarhoş olmuşlar videoda ve bana mesaj atan çocuk sarhoşken beni sevdiğini adımı falan sayıklıyor devamını hatırlamıyorum ama gercek hayatta yıllar öncesinde ben bu çocuğa ilk mesajı atmıştım benden iki yaş büyük ve aynı okuldayız birkaç gündür de bana bakışlarını farkettim sizce ne anlama geliyor bu ? Şimdiden teşekkürler


 2. umutlu (21 Şubat 2015 saat: 10:22)

  Rüyamda bi gruba gönüllü olmak için sol elimi kaldırıyorum. Elimin ters yüzünü görüyorum. Daha sonra sevdiğim kişi gelip sürekli elimi tersten tutmaya çalışıyor. Başta izin vermiyoruz ama sonunda ellerimin üşüdüğünü söyleyip tutuyor. Sınavı varmış koşarak gidiyor. Şimdiden teşekkürler


 3. Beyza (14 Haziran 2015 saat: 13:53)

  Rüyamda iki ünlü insanın nikahlarını gördüm herşey çok güzeldi. Fakat bunlar balayı için arabaya binerlerken ben geline el salladım O da bana gülümsedi. Onlar gittikten sonra ev bi anda çöktü ve korku evine döndü. Evden dışarı bi türlü çıkamıyordum. Yanım da bi ünlü vardı. İkimiz çıkmaya çalışıyorduk. Birden bi odadan kaplan çıktı ve bizi kovalamaya başladı. En sonunda örümcekler olan bi odada saklandık. Sonra da uyandım.


 4. Yaren (08 Ağustos 2015 saat: 10:39)

  Merhaba :) Rüyamda uçan bir helikopter gördüm ben balkonda oturuyordum helikopter isik tutuyordu ( hani olur ya boyle birsey aramak icin veya kontrol etmek icin buyuk ışıkla bakarlar)(canavarlar diye bir Animasyonda tuttuklari gibi) ışık baya yoğundu bende kalkıp el salladim helikoptere.Sanirim sag elimi sallamistim


 5. Mukadder (09 Kasım 2015 saat: 21:02)

  Merhaba,
  Ruyamda sevdigim adamla , ayni zamanda flort ettigim adamla , yolda yurudugumuz , sonra bi konusup ( ne konustugumuzu hatirlamiyorum) görüsürüz dedim yurudum , sonra biraz ileriden el salladim ona , arkami dondum , o sabit duruyordu , tekrar görüsürüz dedim ama yüzüm ona dönüktü. Yorumlarsaniz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,