RuyaTabirleri.com

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, ferahlık, sevinç, mutluluk, huzur ve sağlık anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü giden hayatının iyileşme yoluna gireceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin başının ağrımasına neden olacak hiçbir tatsız olayın meydana gelmeyeceği bir dönemin geldiği, kişinin rahat ve sıkıntıdan uzak günler yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Biriyle El Sıkışmak

Rüyada biriyle el sıkışmak rüya sahibinin manevi dünyasında ve meslek hayatında meydana gelecek olan hayırlı gelişmelere işaret eder. Kişi, girdiği yanlış yollardan ayrılacak, tövbe edecek ve bundan sonra helal yollardan temiz ekmek yiyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada tokalaşmak ya da toka yapmak, sorunlu günlerin geride kalacağına, kişinin düşmanlık ve kin duyduğu kimselerle bir araya gelip aradaki sıkıntıların giderilmesi suretiyle barışa yanaşmasına, çözümsüzlüklerin ortadan kalkmasına işaret eder.

Rüyada Et Tutmak

Rüyada el tutmak, geleceğin parlak, şansın ve kısmetin de açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi tüm dertlerini, sıkıntılarını, mutsuzluklarını, gönül kırıklıklarını ve yaşadığı hüsran dolu günleri arkasında bırakacak, önüne açılacak temiz ve aydınlık yolda emin adımlarla mutluluğa yürüyecek demektir.

Rüyada Tanışmak

Rüyada biriyle tanışmak hayırlı ve temiz olan gelir kapıları olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artmasını sağlayacak başka kısmetler yakalamasına, şansının açık olmasına, rızkının artmasına ve hayatında bereketin hâsıl olacağı bir dönemin yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüyasında biriyle bağırarak konuştuğunu gören kişi, hayırlı ve mutlu haberler alacak, çok sevinecek ve bu haberleri yakınlarına müjde edecektir. Sakin ve dili sürçmeden konuşan kişi iş hayatında yeteneklerini ispat edip çok başarılı olacak ve yöneticileri tarafından çok daha iyi bir konuma getirilmeye layık görülecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada El Sıkışmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. ebru (08 Haziran 2014 saat: 13:54)

  rüyamda öncelikle her tarafın karanlık olduğu bir yerde gelin ve damat el ele tutuşarak kaçıyorlardı bende arkalarından hem onları koruyor hemde kaçmaya devam ediyordum
  sonra önümde tepe gibi bir sey çıktı çıkmaya çalışırken busırada uzun boylu simsiyah gömlek ve pantolonuyla bembeyaz tenli hafif uzun saçlı ışık saçan bir erkek elimden tuttu tebessüm ederek yardım etti bana gözlerimin içine bakıyodu buaradada benim de üzerimde dize kadar uzun beyaz parlak ama biraz dekolteli olan çok güzel bir elbise vardı hiç bukadar güzel olmamıştım..
  daha sonra nasıl olduysa birden çöl gibi bir yerde apaydınlık bir yerde havlayan (sessiz) bir köpekten kaçıyordum sonra karşımda bir tepenin üzerinde 5 tane uzun boylu yakışıklı erkek elleri ceplerindeydi ortadakinin ben tepeye vardığımda ortadaki tebessümle elimi tutarak yardım etti daha sonra gözlerimin içine bakarak korkma biz burdayız sana zarar veremez seni bekliyoduk demesiyle köpeğin ters yönde koşması bir oldu..rüyam bukadar yani yorumlarsanız çok sevinirim çok etkisinde kaldım


 2. esra (06 Aralık 2014 saat: 14:45)

  Annem ve babannemle beraber istanbul üniversitesine gidiyoruz elimde dışlama var.üniversitenin girişi suyla kaplı.nasıl gecicez derken oradaki gorevli bize yardimci olup temiz suyu kenara cekerek gecmemizi sagliyo.sonra oradan çıkıp nar yemeye gidiyoruz.olgunlaşmış tatlı nar yiyip alışveriş için çıkıp havlu almaya gidiyoruz.bunu yorumlarsaniz sevinirim


 3. Handan (07 Aralık 2014 saat: 20:05)

  Rüyamda birileriyle oturuyordum ve aniden cüce bi adamında gelip yanıma oturduğunu gördüm ve sonra tuhaf seyler oldu ama bnle el sıkıştı daha sonra enim elim sanki zımpara yapılmış gbi oldu ve acıdığını hissettim adamaters ters baktn ben kalkınca oda arkamdan geldi asansör gbi biyerde bana yakınlaştı ve birlikte olduk o cüce adamla bunun yorumu nedir


 4. gencay (29 Aralık 2014 saat: 18:15)

  ruyamda elimde sag elimde tesbih var onu salliyorum ve ucuyorum bir dagdan bir Baska yere ve ordan Baska yere ve sonunda bir evin bodrum katinda kendimi buluyorum iki erkek komsum bana Hal hatir sorduktan sonra el tokalisiyoruz sonra bir haci geliyor yanimiza Ben haci adama diyorumki kusura bakma haci Abi ne oldugunu anlamadim…AMA guzel bir ruya idi.


 5. Dolf (08 Şubat 2015 saat: 07:48)

  Rüyamda eski 2 sevgilimi gördüm eski sevgilim ile el sıkıştik ancak eli islakti ayrıca eski sevgilim kuzenide (yakın arkadaşım olur)beni gördüğüne sevindigini söyledi ve bana sarıldı.sonra diger eski sevgilimim ile konuşmaya başladım sonra eskiden çok yakın arkadaşım olan ancak şu an görüşmedigim bi arkadasimla karşılaştım ve onla el sıkıştım.


 6. zehra (22 Mart 2015 saat: 22:07)

  Merhabalar ruyamda bahce icinde bir yere giriyorum ve karsima iki tane kuzu cikior kuzulari uzaktan seviorum arkalarindan bir koc cikior ve beni kovaliyor oylesine hizli kosuyorumki arada bi arkama bakiorum koy gibi biyer oluyor orasi sonrasinda bi tane kadinin arkasina geciorum koc ustume ustume gelmeye calisiyor…yorumlarmisiniz.


 7. ethem (22 Mayıs 2015 saat: 11:47)

  Rüyamda bir yere gidiyordum babamla sonra orada babamın bir arkadaşına rastladık oda bana kemence verdi ve bir bayanla tanıştırdı.sonra benim muzisyen arkadaşlarımın yanına gittim birde baktimki boyle guzel bir tahta benzeyen bir koltuğun üzerindeki altından bir tabutun içindeyiz ben ve arkadaslarım . sonra bizim üst katımızda bir adam yere bir bıcak saplamış ona vuruyor o odadan kurtulmak için .parmağındaki yüzük gözüme çarpıyor altında sonra bicaga bir darbe vurup bizim kata düşüyor. Arkadaşımdada altın yüzük oldugunu görüyorum sonra ona dokunuyor tabuttan dışarıya cıkıyoruz ve tabut altından bir kitaba dönüşüyor sonra bir arkadaşım kitabı alıp bir yere götürüyor bizde esnturumanlarımızı orada daha önce hiç görmediğim bir adama calıyorduk.


 8. Funda Tutumlu (28 Haziran 2015 saat: 19:14)

  Rüyamda bir ev de düğün var ama çok az kişi gelmiş ev sahibi çok Üzgündu sonra birden yavaş yavaş hepsi gittiler evde tek kaldım evde cin gibi bişi vardı sonra kaçtım eski bir tanıdığım ile el sıkıstim sonra yeni bir çocuk ile tanıştım sonra kaçmaya devam ettim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,