Rüyada El Tutmak Görmek


Rüyada el tutmak, iş hayatında uzun zamandan beri çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayan rüya sahibinin, içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak, uğradığı zararı ortadan kaldırmak ve işlerinin eski haline dönmesini sağlamak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, bu çaba sayesinde çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve iş hayatında hareketlenmelerin başlayacağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaşanan bir sorundan ötürü çıkan bir tartışmada haklı olan tarafa destek verileceğine ve bu sayede insanların takdirinin kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişi ile çok uzun bir hayat sürmek, çok mutlu ve huzurlu günler görmek, yaşanacak tüm sıkıntılara ve sorunlara karşı birlikte göğüs germek ve birlikte başa çıkmak için biraraya geleceklerine ve bu sayede çok mutlu ve huzurlu olacaklarına delalet eder.

Rüyada Sıcak El Tutmak

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanan sorunlara çözüm bulmak amacı ile yapılan çalışmalarda karşılaşılan zorluklardan kurtulmak için çok sevilen birinin desteğine başvurulacağına, bu destek sayesinde çok iyi gelişmeler yaşanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Soğuk El Tutmak

Yaşanan sıkıntılardan ötürü etrafındaki insanlardan destek isteyen rüya sahibinin, bu isteğini pek de gönüllü olmadan kabul eden bir kişiden destek göreceğine ve ara sıra aksilikler ve aksaklıklar yaşansa da bu desteğin büyük yardımının dokunacağına tabir edilir.

Rüyada El Ele Tutuşmak

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılardan ötürü sevdiği bir kişiden büyük bir destek alacağına, bu destek sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine ve sorunlarının tamamının bu sayede teker teker ortadan kalkacağına delalet eder.

Etiketler: , , ,
Rüyada El Tutmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatma (10 Şubat 2014 saat: 12:52)

    merhabalar bu gece rüyamda beni seven biriyle evlendiğimi gördüm ve bu kişiyle yan yana yürürken ben yere düşüp bayılıyorum ardından kendimi eski sevgilimin evinin önünde buldum ama o esnada hamile olduğumu fark ediyorum eski sevgilim elimden tutuyor ve eski sevgilimin annesi kız kardeşi camdalar beni içeriye çağırıyorlar o esnada yanımda küçük erkek yigenim oluyor bi anda ortadan kayboluyor ben onu ararken o bakkala gitmiş oluyor sonra eski sevgilimin annesiyle kız kardeşi eski sevgilimin çok para harcadığını söylüyorlar sen onu zapted diyorlar eski sevgilimle ayrılmış olmamıza rağmen bana hiç ayrılmamışız gibi davranıyor gözlerimin içine bakıyor acaba rüyam ne anlama geliyor cevap verirseniz sevinirim hayırlı günler

  2. aysegul (17 Mart 2014 saat: 07:11)

    ruyamda sevgilimi gordum o benim bende onun elini tutumusdum bu ruyam gercek oldu gercekden elimi tudu bana sarilmak istyordu beimle konusurken elime dokunmaya calisyor onu cok sevyorum canimnan cok sevyorum o… benim ilk askim………. canim ona sevdiyimi soyliye miyorum utaniyorum amma ona beli ediyorum sevdiyimi o da bana beli etmeye calisyor amma ben eminim ki oda beni sevyor…. onu gorduyum an hep bana bakiyor cunuki eye bana bakiyorsa bana asikdir demek bende ondan gozlermi ala miyorum ben onu cok amma cok sevyorum canim canimin ici ben senin icin olurum askim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.