RuyaTabirleri.com

Rüyada El Uzatmak

Rüyada el uzatmak, kişinin çok yardımsever olduğuna ve çevresindeki herkesin sorunlarıyla yakından ilgilendiğine, her muhtaç kişinin yardımına koştuğuna ve elindeki maddi olanakları sonuna kadar kullandığına alamettir. El uzattığını gören kişiler verdikçe alırlar. İslami olarak işlediği sevaplarla makbul biri olan rüya sahibinin aldığı dualar sayesinde ayağının dahi tökezlemeyeceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine alamettir. İlim, irfan sahibi, hayat görüşleri ve dini bilgisi ile herkesin hayranlığını, saygısını kazanmış bir kimseden alınan yardımlar ve o kişiye danışarak hareket etmek suretiyle başarıya ulaşmak manasına da gelir. El uzatmak, rüya sahibinin yakın çevresinden dara düşen birinin kendisinden yardım isteyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Düşen Birine El Uzatmak

Çok makbul, çok hayırlı bir rüyadır ve Allah bu rüyayı gören kişileri darda bırakmaz. Her zaman şansları yaver gider ve iyilik yaptıkça iyilik bulurlar. Kişiden istenen bir yardıma cevap verilmesine, ihtiyacı olan bir kimseye sorununu çözerek yardım etmek ve o kimsenin yüzünü güldürmek suretiyle manevi tatmin yaşamaya alamettir.  Düşen birine el uzattığını gören kişinin ailesinden biri hastalanır ancak kısa sürede iyileşerek eski sağlığına kavuşur. Kötülüklerin sürmeyeceğine alamettir.

Rüyada Yaşlı Birine El Uzatmak

Rüya sahibinin anne ve babasının hayattaki tüm isteklerini yerine getirmek için uğraşacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına ve hiçbir pişmanlık duymadan, saygılı, iyi kalpli bir evlat olarak yaşayacağına işarettir. Büyük sevaplar anlamına gelen rüya kişinin başının dara düştüğü anlarda yakınlarından göreceği yardımlar sayesinde hiç bunalmadan sorunlarından kurtulacağını alamet eder.

Rüyada El Uzatmanın Psikolojik Yorumu

Vicdani duyguların kişide ağırlıklı yer bulduğuna ve kendisi dışında, yaşayan her canlının hayatına saygı duyarak ve onlara yardım etmeye çalışarak hayatını sürdürdüğüne, doğa ve çevre bilincinin gelişmiş olduğuna işarettir. Kişinin sosyal sorumluluk projelerini önemseyen ve zor şartlarda yaşayanlara yardım etmek için uğraş verdiğine de tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada El Uzatmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Seda (17 Temmuz 2016 saat: 12:01)

    Rüyamda esim ben ve cocugum buyuk bir evdeyiz evde buyuk bir deprem oluyor sonra eve camlarda fiskirircasina su giriyor cocugum kucagimda yerde cömelmisim o sirada yuzume dogru beyaz sanki saha acmamis cicekler hizlica geliyor ama yuzume carpmiyor sadece geldigini goruyorum daha sonra esime baktigimda esim pencereden havalaniyor tebessum ederek bize bakiyor elimi uzatiyorum korkuyorum ama o tebessüm ederek pencereden havalaniyordu galiba ruyami cok merak ediyorum lutfen yorunlar misiniz..


  2. asli (22 Ağustos 2016 saat: 08:28)

    Rüyamda sevdiğim adami uyurken görüyordum onu uyurken izlyiyorken oda aciyordu gözlerini.o gözlerini açınca ben kapatiyordum bu seferde sonra o beni izliyordu sonra bende gozlerimi acinca birbirimize gulumseyerek bakiyorduk ben ona elimi uzatiyordum sonra oda tutuyordu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,