RuyaTabirleri.com

Rüyada El Yıkamak

Rüyada el yıkamak, çok hayırlı bir rüyadır ve şifa bulmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin kurtuluşu bulacağına, mutluluğu yakalayacağına, kendini kötü ve üzgün hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden uzaklaşmayı başaracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisine acı veren dikenlerini temizleyeceği ve artık daha rahat, huzurlu, sağlıklı olacağı anlamına gelir.

Rüyada El Yüz Yıkamak

Rüya sahibinin derdinden, kederinden ve geçmiş acılarından kurtulmayı başaracağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına ve esenlik içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Sabunla El Yıkamak

Rüyasında sabunla el yıkadığını gören kişinin işi gücü rast gidecek, hayatı düzene girecek, şansı ve kısmeti açılacak demektir. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yaşamının istediği yöne doğru ilerleyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyayı gören kişinin doğruluktan ayrılmayacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Suyla El Yıkamak

Rüya sahibinin ruhunun ve bedeninin iyileşmesine vesile olacak kadar hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına delalet eder. Kişi, hayatıyla ve kendisiyle ilgili gereksiz kuşkulardan kurtulacak, huzura ve rahata erecek demektir.

Rüyada Sıcak Su ile El Yıkamak

Rüyada sıcak su genel olarak pek de iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin ağırlık ve sıkıntı alacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Lavaboda El Yemek

Dürüst, onurlu ve hayırlı bir kimse olmaya rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin helal şekilde hayatını idame ettireceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine ve hiçbir zaman haksız kazanç elde etmeyeceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada El Yıkamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. seda (20 Kasım 2014 saat: 18:39)

    Ruyamda bi arkadasimin arabasi camura batmisti aslinda camur degil Su dolu bi yerdi AMA yosunlar falan vardi arkadsim cikarmaya calisiyordu arabasini basaramayinca Ben gidip elimi suya soktum ve bi parca yosunu cekince araba Sudan cikti sonra ellerim kirlendigi icin yikamak istedim iki tane musluk vardi birinden Su akmaz diye dusunup digerine gittim ordan Su akti AMA sicak suydu ellerimi biraz yikadiktan sonra Su kesildi gerisini hatirlamiyorum


  2. umud (22 Kasım 2014 saat: 21:57)

    Normelde goduyum ruyalar uyandıgımda unuturum ama bu gun kalmiş aklimda ve bunun için biraz rahatsız olmadim diyemem. Ruyamda bir tenceremiydi bir kovamıydı tam bilemem ama sonuçda durgun bir eşye içinde dum duru suydu….. Elimi içne atarak suyu kaldırıb elimi sonra yuzumu yıkadım ve gulmser gibi sevinçli bir şekilde kafamıda o suyla yıkadım. Su soğuk suydu….. Genelde ben her sabah el yuzmu yıkadıgımdada kafami soğuk duyla yıkarımda…. Ruyada oyle sevinçliydimki sanki bikaç gun su yuzu gormeyen biri su bulmuş gibi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,